Фото Репортаж

Звітний концерт фортепіанного відділу 1 Білоцерківської школи мистецтв

Портал idbc

 • 0
 • 117

У по-новорічному прикрашеній концертній залі школи відбувся звітний концерт фортепіанного відділу «Музичний калейдоскоп». Ще перед початком заходу, побачивши вишукане вбрання юних артистів та святкові зачіски у дівчаток, можна було зрозуміти, що усіх чекає подія особливого значення. Та й як інакше, адже готувалися до звіту ретельно.

На сцену один за одним виходили юні піаністи і презентували свої уміння. Всі номери концерту були, як на підбір, яскраві, гарно відпрацьовані, без найменших погрішностей. Програма, яка включала твори зарубіжних та українських композиторів від 19-го століття до сучасності, була надзвичайно цікавою. Сольні концертні номери чергувалися із різноманітними фортепіанними ансамблями: до традиційних дуетів піаністів додалися ще й фортепіанне тріо і навіть квартет.

У концерті взяли участь: Олександр Богуш, Мирон Ломакін, Олександр Воропай, Данило Соловей, Меланія Мерімеріна, Іуліанія Крушельницька, Єва Свідницька, Марія Левченко, Нікіта Липнягов (Никита Липнягов), Діана Носуля, Зоряна Григоренко, Анна Волотівська, Анна Прилуцька, Ніка Брагіна, Альбіна Кривенко(Альбіна Кривенко), Єва Маляренко, Степан Петрішин-Канішевський (Степан Степанович), Арсен Мотузюк, Катерина Тонкошкуренко, Катерина Воробйова, Дар’я Савченко, Назар Падалець, Діана Журавльова, Олесь Свінціцький, Владислав Валецький (Владислав Валецький), Марія та Володимир Захарови, Уляна Маріна, Марія Смола, Яна Ляленко, Діана Кравчук, Марта Бабіч (Марта Бабіч), Анна Кобулей, Ростислав Сєнніков, Софія Лучіна.
Присутніх підкорив виступ справжньої зірки української естради Катерини Манузіної (Kate Manuzina), яка, ледь встигнувши після зйомок у столиці програми «Голос. Діти», майстерно виконала на роялі Танго композитора К.Гарделя, підтвердивши, що і роялем вона володіє також вправно.
Ще довго після заходу у залі тривала фотосесія, а слухачі, не поспішаючи додому, жваво обмінювалися гарними враженнями від концерту.

Джерело: Білоцерківська школа мистецтв 1

 • Письмо редактору
 • Печатная версия
 • Сообщить другу
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости
 • Тарифи на проїзд у громадському транспорті – НЕДОобгрунтовані!

  Білоцерківці, певне, вже в курсі того, що міська влада збирається підняти тарифи на проїзд у громадському транспорті, мотивуючи це ростом долара, зарплати, цін на паливно-мастильні матеріали і т. ін. Щоб більше ознайомити громадськість зі своїми аргументами, 17 січня провели круглий стіл за участю перевізників, представників міської влади та громадськості. Як стало відомо, проїзд у маршрутках збираються підняти до 5 грн., а у тролейбусах – до 4 грн. <br /><br /> Чому підняття вартості проїзду влада вважає резонним?<br /><br />
 • У Білій Церкві вперше розпочали навчання з основ англійської мови для безробітних

  Навчання організовано за сприяння голови Всеукраїнської асоціації переселенців – радника віце-прем’єр-міністра України Руслана Калініна із залученням викладачів Корпусу миру США.
 • Водохреще у Білій Церкві пройшло масово і святково

  Свято Водохреща для кожного вірянина - день особливий. У цей день душа очищується, а тіло оздоровлюється. А все тому, що вода набуває чудодійних властивостей, зберігає їх протягом року, якщо в це, звичайно, вірити...
 • У Білій Церкві встановили сучасне медичне обладнання

  У Білоцерківську міську лікарню №2 придбано сучасну рентгенівську діагностичну систему, її функціональні можливості дозволяють прискорити та поліпшити якість обстеження та діагностики, а отже і визначити лікування.
 • В Білій Церкві готуються до погіршення погодних умов

  17 січня у Білій Церкві відбулося позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, яке провів міський голова Геннадій Дикий.

Афиша событий Белой Церкви

Фотособытия Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Что комментируют?