Фото Репортаж

Звітний концерт фортепіанного відділу 1 Білоцерківської школи мистецтв

Портал idbc

 • 0
 • 357

У по-новорічному прикрашеній концертній залі школи відбувся звітний концерт фортепіанного відділу «Музичний калейдоскоп». Ще перед початком заходу, побачивши вишукане вбрання юних артистів та святкові зачіски у дівчаток, можна було зрозуміти, що усіх чекає подія особливого значення. Та й як інакше, адже готувалися до звіту ретельно.

На сцену один за одним виходили юні піаністи і презентували свої уміння. Всі номери концерту були, як на підбір, яскраві, гарно відпрацьовані, без найменших погрішностей. Програма, яка включала твори зарубіжних та українських композиторів від 19-го століття до сучасності, була надзвичайно цікавою. Сольні концертні номери чергувалися із різноманітними фортепіанними ансамблями: до традиційних дуетів піаністів додалися ще й фортепіанне тріо і навіть квартет.

У концерті взяли участь: Олександр Богуш, Мирон Ломакін, Олександр Воропай, Данило Соловей, Меланія Мерімеріна, Іуліанія Крушельницька, Єва Свідницька, Марія Левченко, Нікіта Липнягов (Никита Липнягов), Діана Носуля, Зоряна Григоренко, Анна Волотівська, Анна Прилуцька, Ніка Брагіна, Альбіна Кривенко(Альбіна Кривенко), Єва Маляренко, Степан Петрішин-Канішевський (Степан Степанович), Арсен Мотузюк, Катерина Тонкошкуренко, Катерина Воробйова, Дар’я Савченко, Назар Падалець, Діана Журавльова, Олесь Свінціцький, Владислав Валецький (Владислав Валецький), Марія та Володимир Захарови, Уляна Маріна, Марія Смола, Яна Ляленко, Діана Кравчук, Марта Бабіч (Марта Бабіч), Анна Кобулей, Ростислав Сєнніков, Софія Лучіна.
Присутніх підкорив виступ справжньої зірки української естради Катерини Манузіної (Kate Manuzina), яка, ледь встигнувши після зйомок у столиці програми «Голос. Діти», майстерно виконала на роялі Танго композитора К.Гарделя, підтвердивши, що і роялем вона володіє також вправно.
Ще довго після заходу у залі тривала фотосесія, а слухачі, не поспішаючи додому, жваво обмінювалися гарними враженнями від концерту.

Джерело: Білоцерківська школа мистецтв 1

 • Письмо редактору
 • Печатная версия
 • Сообщить другу
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости
 • Біла Церква вшанувала учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

  Двічі на рік Україна згадує трагічні події, що пов’язані з аварією на ЧАЕС: 26 квітня (1986 р.), коли сталася аварія, і 14 грудня, коли вшановують людей, які ціною свого життя змогли здолати техногенну катастрофу ХХ ст.
 • Погода на 14 грудня 2018 у Білій Церкві

  У Білій Церкві протягом усього дня небо буде вкрите хмарами. Ранковий сніг продовжуватиме йти весь день, проте до вечора послабшає.
 • «Сміюсь над горем, регочу над лихом…»

  Українців завжди вирізняло гарно розвинене почуття гумору та любов до пісні. І в радості, і в горі український народ співає і завжди сміється: з ворогів та недругів – гнівно та дошкульно; з друзів – весело та дотепно; з самого себе – висміює свої вади чи негаразди, що властиво сильному духом народу. Цією тематикою пронизана творчість відомого українського поета, публіциста, пісняра та вчителя Миколи Даниловича Сома.

Афиша событий Белой Церкви

Фотособытия Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Что комментируют?

Разом можна творити чимало хороших справ, свято для особливих діток, вийшло дійсно по особливому гарно. P.S. інфо подана змістовно, проте прохання до публіциста, коли передруковуєте не свої тексти, то зазанайчайте чиє авторство!
28 Ноября 2018 13:39 | Nadejda Karpenko
Дивний допис! Особливо про аматорів? Це титульні змагання за звання чемпіона міста під керівництвом Управління у справах молоді та спорту та Білоцерківської федерації велоспорту! Тому це не аматорські змагання.
30 Октября 2018 17:09 | Олег Зиглин
Буду послідовним, ремонтники взялись за ремонт колодязя. Сподіваюсь цього разу він буде споруджений згідно ДБН. Хоча важко вгадати, за що ж їм доведеться розплачуватись і за чий рахунок, коли БЦ міськрада видасть чергову дурнувату постанову. Бо рішення запустити по міським вулиуцям міжміський великовантажний транспорт хтось уже почав спачувати з своєї кишені. І не тільки водоканал, а й жителі цих вулиць, що ремонтують тріщини в будинках, що знаходяться в 2-3м від руйнуючого потоку летючих фур
20 Апреля 2018 10:18 | Igor SIGarm
Є шанс для кожного взяти участь в поліпшенні стану доріг в місті і навколо нього. Навіть підстави створені і не варто чекати, коли колеса твого авто залишаться в ямі. Дії прості, доступні і для пішохода і для водія. Перше, завідши проблемну ділянку дороги здійснити виклик патрульної поліції за номером "102" ДЛЯ ОГЛЯДУ АВАРІЙНОЇ ДІЛЯНКИ ДОРОГИ. Друге, за кілька днів до місцевого відділку поліції подати ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАПИТ про стан і дії щодо складеного Акту обстеження аварійної ділянки дороги, не забудьте зареєструвати. ну от, перша ластівка пішла: приїхала поліція на Першотравневу, потім приїхла БЦвода спочатку вшестером дивились на провалений люк, розгребли яму в глибину на 30см, відїхали, за декілька годин знов приїхали тією ж аварійкою але четвером, обламали дерево -щоб зробити огороджувальну піраміду зі стрічкою, - організація напевне вже банкрот, бо нема в неї грошей на пару метрів труби!!!! Отак і поїхали - знов на нараду, з мозговою діяльністю в них погано, зате агресії і лайки достатньо. - треба ж нароботі робити щось! Трохи посмішу наостанок - в першому приїзді було на 3 робітники 3 керівника, по одежі видно, в другому на 2 робітгника -2 начальника. А ви питаєте звідки беруться тарифи і бездіяльність служб
19 Апреля 2018 15:56 | Igor SIGarm