Фото Репортаж

Звітний концерт фортепіанного відділу 1 Білоцерківської школи мистецтв

Портал idbc

  • 0
  • 498

У по-новорічному прикрашеній концертній залі школи відбувся звітний концерт фортепіанного відділу «Музичний калейдоскоп». Ще перед початком заходу, побачивши вишукане вбрання юних артистів та святкові зачіски у дівчаток, можна було зрозуміти, що усіх чекає подія особливого значення. Та й як інакше, адже готувалися до звіту ретельно.

На сцену один за одним виходили юні піаністи і презентували свої уміння. Всі номери концерту були, як на підбір, яскраві, гарно відпрацьовані, без найменших погрішностей. Програма, яка включала твори зарубіжних та українських композиторів від 19-го століття до сучасності, була надзвичайно цікавою. Сольні концертні номери чергувалися із різноманітними фортепіанними ансамблями: до традиційних дуетів піаністів додалися ще й фортепіанне тріо і навіть квартет.

У концерті взяли участь: Олександр Богуш, Мирон Ломакін, Олександр Воропай, Данило Соловей, Меланія Мерімеріна, Іуліанія Крушельницька, Єва Свідницька, Марія Левченко, Нікіта Липнягов (Никита Липнягов), Діана Носуля, Зоряна Григоренко, Анна Волотівська, Анна Прилуцька, Ніка Брагіна, Альбіна Кривенко(Альбіна Кривенко), Єва Маляренко, Степан Петрішин-Канішевський (Степан Степанович), Арсен Мотузюк, Катерина Тонкошкуренко, Катерина Воробйова, Дар’я Савченко, Назар Падалець, Діана Журавльова, Олесь Свінціцький, Владислав Валецький (Владислав Валецький), Марія та Володимир Захарови, Уляна Маріна, Марія Смола, Яна Ляленко, Діана Кравчук, Марта Бабіч (Марта Бабіч), Анна Кобулей, Ростислав Сєнніков, Софія Лучіна.
Присутніх підкорив виступ справжньої зірки української естради Катерини Манузіної (Kate Manuzina), яка, ледь встигнувши після зйомок у столиці програми «Голос. Діти», майстерно виконала на роялі Танго композитора К.Гарделя, підтвердивши, що і роялем вона володіє також вправно.
Ще довго після заходу у залі тривала фотосесія, а слухачі, не поспішаючи додому, жваво обмінювалися гарними враженнями від концерту.

Джерело: Білоцерківська школа мистецтв 1

  • Письмо редактору
  • Печатная версия
  • Сообщить другу
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Фотособытия Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Что комментируют?

Объем цистерны в машине около 2000 литров. Расход воды - 30-40 в секунду (максимальный). Весь объем воды расходуется за промежуток от 3 до 7 минут. 300 литров не хватило бы и на минуту тушения.
9 Февраля 2019 15:38 | Kate Titarenko
У садочках Кропивницького скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО http://www.kypur.net/u-sadochkah-kropyvnytskogo-skasuvaly-pilgu-na-harchuvannya-ditej-uchasnykiv-ato/ У Кропивницькому мітингували через скасування у садочках пільг для дітей учасників АТО. ФОТО http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-mitynguvaly-cherez-skasuvannya-u-sadochkah-pilg-dlya-ditej-uchasnykiv-ato-foto/
9 Января 2019 12:03 | Оля Кузьменко
Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska