Новости Город

У міського голови з’явилися два заступники

Ольга Савченко

  • 0
  • 523

На сесії, яка відбулася 8 грудня,  депутати проголосували «Про затвердження на посаді заступників міського голови» ті ж самі дві кандидатури, за які на попередній сесії відмовилися  голосувати пакетом. Судячи зі слів деяких депутатів, їх не влаштовувала одна з кандидатур, і здогадатися не важко, хто це. Проте на 41-й сесії проголосували пакетом.

Отже, знайомтеся. Поляруш Олександр Олексійович - депутат Київської обласної ради та директор споживчого  товариства «Настуся». Ольга Миколаївна Бакун - займала  посаду начальника відділу ведення та реєстрації кадастрової інформації Департаменту містобудування та архітектури КОДА.   

Після процедури голосування депутат Сергій Беркут звернувся до новообраних заступників із побажанням  «займатися своїми функціональними обов’язками, а не політикою». «В разі, коли заступник почне займатися політикою, я  ініціюватиму йому недовіру, і хай тоді йде в народ і займається політикою», - порекомендував він.  

Новообрані посадовці подякували депутатському корпусу за довіру і підтримку та пообіцяли добросовісно виконувати свої функціональні обов’язки.

А що, у водія немає власних дітей?

Депутат Білоцерківської міської ради Юрій Петрик звернувся до своїх колег із заявою про неприпустимість поведінки та дій водіїв маршруток та  про вражаючий випадок, який стався 6 грудня вранці з пасажирами маршруту №22: на швидкості, на повороті в Гайок, горе-водій звернув так, що всі пасажири, навіть сидячі,  опинилися на підлозі маршрутки. Численні забої отримали дорослі та діти. Одна з пасажирок, учениця ЗОШ № 8, отримала  струс мозку та перелом ноги. Та пасажирів  вразила поведінка  водія. Він не надав дитині допомоги та не викликав швидку, а рухався далі. На крики викликати швидку зупинився, висадив дитину і поїхав далі.  Юрій Петрик зазначив, що наразі дитина перебуває в лікарні, а проти водія  порушено кримінальну справу. Та це проблему не вирішує, бо наразі «зафіксована велика кількість скарг на зухвалу поведінку водіїв,  порушення правил дорожнього руху та правил перевезення пасажирів». Він запропонував взяти під особливий контроль перевезення дітей та   провести спеціальні перевірки всіх перевізників міста. «На маршрутах мають працювати люди, які мають відповідний стаж та кваліфікаційні категорії», - наголосив він.   

 Міський голова дав протокольне доручення структурним підрозділам в найближчий час провести нараду за участю всіх перевізників та депутатів щодо недопущення таких випадків у подальшому, а також перевезення пільговиків, оскільки скарг від білоцерківців більше ніж достатньо..

Перерозподілили кошти

Депутати внесли зміни до бюджету на 2017 рік та  «провели перерозподіл коштів». Відповідно до цього «перекинули кошти на підтримку дітей з особливими потребами (на матеріально-технічну базу); виплати компенсації за невикористану відпустку співробітникам відділу фізичної культури та спорту  та відділу сім’ї та молоді (з січня 2018 два відділи об’єднають в одне управління); встановлення  в дитячому садку теплового лічильника через  його поломку; придбання ксероксу з двостороннім друком управлінню фінансів міськвиконкому.

На жаль, освітлення на пішохідних переходах  в частині вул. Ярослава Мудрого та  на площі Соборній розпочнуть у наступному році, а виділені кошти на цей проект перенаправили  на  закінчення ремонту  вентиляції електричної частини «Молочної кухні» та на завершення ремонту покрівлі дитячого садка «Золотий ключик».

Вікторія Швець

Рубрика: Город
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

Объем цистерны в машине около 2000 литров. Расход воды - 30-40 в секунду (максимальный). Весь объем воды расходуется за промежуток от 3 до 7 минут. 300 литров не хватило бы и на минуту тушения.
9 Февраля 2019 15:38 | Kate Titarenko
У садочках Кропивницького скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО http://www.kypur.net/u-sadochkah-kropyvnytskogo-skasuvaly-pilgu-na-harchuvannya-ditej-uchasnykiv-ato/ У Кропивницькому мітингували через скасування у садочках пільг для дітей учасників АТО. ФОТО http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-mitynguvaly-cherez-skasuvannya-u-sadochkah-pilg-dlya-ditej-uchasnykiv-ato-foto/
9 Января 2019 12:03 | Оля Кузьменко
Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska