Новости Экономика

У Білій Церкві провели інвестеційний форум

Мировлад Марбу

  • 0
  • 174

5 грудня в Білій Церкві проходив форум «Біла Церква Інвестиційна», організатором якого виступила «Агенція стратегічного розвитку Білої Церкви».

Про це повідомляє прес-служба Білоцерківської міської ради.

У заході взяли участь представники міської влади, бізнесу, керівники місцевих банківських установ, гості з міст Фастів, Київ, Тростянець, бізнесмени з КНР та білоцерківці, причетні до розвитку підприємництва у місті.

За словами заступника міського голови Валерія Гнатюка, одним із пріоритетів міської влади є робота над створенням привабливого інвестиційного клімату в Білій Церкві. Для цього міська влада з цією метою та виконавчий комітет прийняли ряд рішень та розробили комплексні схеми розміщення різних об’єктів, які спрямовані на розвиток підприємництва й створення належних умов для ведення прозорого бізнесу.
«Я переконаний, що за підсумками цієї бізнес-платформи буде підписано не одну угоду про наміри щодо подальшої співпраці між представниками бізнесу, міської влади й банківських установ та будуть висловленні пропозиції й зауваження щодо вже існуючих програм»,- сказав Валерій Гнатюк.

Новини Білої Церкви: У Білій Церкві відбувся форум «Біла Церква Інвестиційна»

На думку головного спеціаліста управління інвестиційної діяльності Київської ОДА Валентина Ковтун, Біла Церква є лідером Київського регіону щодо сприяння інвестиційному клімату.
Під час заходу директор Агенції стратегічного розвитку Білої Церкви Ірина Бистрова розповіла учасникам бізнес-платформи про напрацювання підприємства щодо формування сприятливого інвестиційного клімату в Білій Церкві.
Ірина Бистрова презентувала присутнім Інвестиційний паспорт міста Біла Церква, який був розроблений на основі вивченого досвіду успішних європейських міст.

Новини Білої Церкви: У Білій Церкві відбувся форум «Біла Церква Інвестиційна»

Сьогодні міська влада розробила та затвердила ряд документів, які допоможуть залучити інвестиції в місто. Зокрема:

— затверджено Стратегію розвиту Білої Церкви до 2025року;
— створено Агенцію стратегічного розвитку Білої Церкви;
— затверджено Програму розвитку підприємництва та інвестиційної діяльності в місті Біла Церква на 2017-2018 роки, яка передбачає розвиток малого та середнього підприємництва, залучення інвестицій та ін.

Агенція стратегічного розвитку спільно із управлінням економіки міської ради розробили каталог підприємств Білої Церкви та району, в якому підприємці мають можливість продемонструвати себе.

Також, було розроблено Інвестиційний паспорт, а для того, аби бути інтерактивним та доступним цілодобово – створено Інвестиційний портал Білої Церкви. Сьогодні портал розмістили на сайті Агенції і він працює в тестовому режимі. З 2018 році планується, що він буде самостійним ресурсом.

Новини Білої Церкви: У Білій Церкві відбувся форум «Біла Церква Інвестиційна»

Виконавчий директор Індустріального парку «Біла Церква» Андрій Бринзило ознайомив присутніх із можливостями, які надає парк для інвесторів та бізнесу, поінформував про роботу щодо залучення інвесторів та початок втілення перших проектів на території парку.
Директор Білоцерківського вантажного авіаційного комплексу Сергій Кандауров ознайомив із стратегією розвитку підприємства як важливої складової бізнес-інфраструктури регіону.

Після завершення форуму, всі учасники мали можливість поспілкуватися в невимушеній атмосфері.

Рубрика: Экономика
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

Буду послідовним, ремонтники взялись за ремонт колодязя. Сподіваюсь цього разу він буде споруджений згідно ДБН. Хоча важко вгадати, за що ж їм доведеться розплачуватись і за чий рахунок, коли БЦ міськрада видасть чергову дурнувату постанову. Бо рішення запустити по міським вулиуцям міжміський великовантажний транспорт хтось уже почав спачувати з своєї кишені. І не тільки водоканал, а й жителі цих вулиць, що ремонтують тріщини в будинках, що знаходяться в 2-3м від руйнуючого потоку летючих фур
20 Апреля 2018 10:18 | Igor SIGarm
Є шанс для кожного взяти участь в поліпшенні стану доріг в місті і навколо нього. Навіть підстави створені і не варто чекати, коли колеса твого авто залишаться в ямі. Дії прості, доступні і для пішохода і для водія. Перше, завідши проблемну ділянку дороги здійснити виклик патрульної поліції за номером "102" ДЛЯ ОГЛЯДУ АВАРІЙНОЇ ДІЛЯНКИ ДОРОГИ. Друге, за кілька днів до місцевого відділку поліції подати ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАПИТ про стан і дії щодо складеного Акту обстеження аварійної ділянки дороги, не забудьте зареєструвати. ну от, перша ластівка пішла: приїхала поліція на Першотравневу, потім приїхла БЦвода спочатку вшестером дивились на провалений люк, розгребли яму в глибину на 30см, відїхали, за декілька годин знов приїхали тією ж аварійкою але четвером, обламали дерево -щоб зробити огороджувальну піраміду зі стрічкою, - організація напевне вже банкрот, бо нема в неї грошей на пару метрів труби!!!! Отак і поїхали - знов на нараду, з мозговою діяльністю в них погано, зате агресії і лайки достатньо. - треба ж нароботі робити щось! Трохи посмішу наостанок - в першому приїзді було на 3 робітники 3 керівника, по одежі видно, в другому на 2 робітгника -2 начальника. А ви питаєте звідки беруться тарифи і бездіяльність служб
19 Апреля 2018 15:56 | Igor SIGarm
Ау,товарищи!!!! Меня( семья Добровольских) вообще не наградили!!!И наше занятое место должно вообще быть вторым!!!!На фото меня нет!!! Одним словом БАРДАК!!! Я возмущена!!!!! Позор организаторам ,а в частности: управління з фізичної культури та спорту КОДА, Київський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», управління молоді та спорту м. Біла Церква, Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»!!!!
11 Апреля 2018 09:54 | юлия добровольская