Новости Город

Чи бути «Муніципальній варті» в Білій Церкві?

Ольга Савченко

 • 0
 • 24

На тижні відбувся «круглий стіл», на якому обговорювався проект створення в Білій Церкві комунального підприємства «Муніципальна варта». В обговоренні взяли участь депутати Білоцерківської міської ради Андрій Король, Ігор Гейло, Олесандр Ореховський, Володимир Панасов, секретар ради Вадим Кошель, керуючий справами виконавчого комітету Сергій Постівий, а також представники громадських організацій, підприємці.  

За словами ініціатора створення даної структури Андрія Короля, основна функція новоствореного підприємства - допомога білоцерківській поліції, а саме підтримка належного правопорядку в місті, враховуючи високу криміногенну ситуацію в країні та в місті (статутний фонд, щоб ви розуміли, – 5 мільйонів гривень бюджетних  коштів, тобто наших з вами податків!). Обговорення про створення даної структури відбувалося активно та бурхливо з апелюванням на роботу подібних структур в інших містах: Києві, Ірпені, Кривому Розі, Вінниці, Луцьку. Інші мали протилежну думку – дана структура в тому вигляді, в якій пропонують, не потрібна. Тож що пропонується? «Муніципальна варта»  підпорядковуватиметься громаді міста та здійснюватиме контроль за правопорядком у місті, а також за його благоустроєм. Опікуватиметься питаннями чистоти прибудинкових територій, вулиць, скверів, боротьбою зі стихійними ринками та сміттєзвалищами, несанкціонованою торгівлею та найголовнішим ворогом Білої Церкви – «наливайками». Велике занепокоєння  створення нової структури викликало у підприємців. Вони непокояться,  аби дане підприємство  захищало підприємців, а не перетворилося на орган, який знищує бізнес. Не менш тривалим обговорювалося питання, кому має підпорядковуватися система відеоспостереження, яку планують запровадити по місту:  чи новоствореній «Муніципальній варті», чи відділенню білоцерківської поліції.  Мова про штатний розклад не йшла, а от голову комунального підприємства збираються обирати на конкурсній основі. Після активних дебатів присутні вирішили ще раз повернутися до цієї теми, а поки до 11 грудня подати додаткові пропозиції та зауваження на ім’я секретаря ради і лише тоді приймати  остаточну редакцію документа.

Зі Статутом підприємства та видами діяльності «Муніципальної варти»  можна ознайомитися на сайті Білоцерківської міської ради.

 

Вікторія Швець

Рубрика: Город
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости
 • Хто «крайній» у черзі за безповоротною фінансовою допомогою?

  12 грудня відбулося засідання виконавчого комітету, під час якого присутні розглянули, але не затвердили фінансові плани комунальних підприємств, а ще схвалили проект рішення про надання безповоротної фінансової допомоги ЖЕКам №6 та 7...
 • Тим, хто рятує життя

  День ліквідатора аварії на ЧАЕС в Україні відзначається щороку 14 грудня. Ця пам'ятна дата була встановлена в 2006 р. на честь 20-ої річниці закінчення будівництва саркофага на Чорнобильській атомній станції.
 • Наукові відкриття білоцерківського клубу «ВОЛДІС»

  13 грудня 2017 року члени клубу спілкування молодих людей з особливими потребами «ВОЛДІС», що діє при Білоцерківському міському центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, побували у незвичайній науковій експедиції в музеї популярної науки та техніки «Експерементаріум» міста Київ.
 • У Білій Церкві урочисто відкрили пам'ятник

  Право відкрити пам'ятний знак надали родинам вогнеборців: Марії Сергіївні Тарасенко, Галині Іванівні Глазковій та Олександру Ремовичу Басовському, після чого хвилиною мовчання усі присутні вшанували пам'ять загиблих героїв-пожежних.
 • Поліцейські Білої Церкви звітували про результати проведеної роботи за 11 місяців

  Серед структурних підрозділів Білоцерківського відділу поліції хочеться відмітити роботу відділу кримінальної поліції, які виявили та розкрили 1028 кримінальних правопорушень та дільничних офіцерів поліції, які розкрили 423 кримінальних правопорушення.

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?