Новости Город

Чи бути «Муніципальній варті» в Білій Церкві?

Ольга Савченко

 • 0
 • 78

На тижні відбувся «круглий стіл», на якому обговорювався проект створення в Білій Церкві комунального підприємства «Муніципальна варта». В обговоренні взяли участь депутати Білоцерківської міської ради Андрій Король, Ігор Гейло, Олесандр Ореховський, Володимир Панасов, секретар ради Вадим Кошель, керуючий справами виконавчого комітету Сергій Постівий, а також представники громадських організацій, підприємці.  

За словами ініціатора створення даної структури Андрія Короля, основна функція новоствореного підприємства - допомога білоцерківській поліції, а саме підтримка належного правопорядку в місті, враховуючи високу криміногенну ситуацію в країні та в місті (статутний фонд, щоб ви розуміли, – 5 мільйонів гривень бюджетних  коштів, тобто наших з вами податків!). Обговорення про створення даної структури відбувалося активно та бурхливо з апелюванням на роботу подібних структур в інших містах: Києві, Ірпені, Кривому Розі, Вінниці, Луцьку. Інші мали протилежну думку – дана структура в тому вигляді, в якій пропонують, не потрібна. Тож що пропонується? «Муніципальна варта»  підпорядковуватиметься громаді міста та здійснюватиме контроль за правопорядком у місті, а також за його благоустроєм. Опікуватиметься питаннями чистоти прибудинкових територій, вулиць, скверів, боротьбою зі стихійними ринками та сміттєзвалищами, несанкціонованою торгівлею та найголовнішим ворогом Білої Церкви – «наливайками». Велике занепокоєння  створення нової структури викликало у підприємців. Вони непокояться,  аби дане підприємство  захищало підприємців, а не перетворилося на орган, який знищує бізнес. Не менш тривалим обговорювалося питання, кому має підпорядковуватися система відеоспостереження, яку планують запровадити по місту:  чи новоствореній «Муніципальній варті», чи відділенню білоцерківської поліції.  Мова про штатний розклад не йшла, а от голову комунального підприємства збираються обирати на конкурсній основі. Після активних дебатів присутні вирішили ще раз повернутися до цієї теми, а поки до 11 грудня подати додаткові пропозиції та зауваження на ім’я секретаря ради і лише тоді приймати  остаточну редакцію документа.

Зі Статутом підприємства та видами діяльності «Муніципальної варти»  можна ознайомитися на сайті Білоцерківської міської ради.

 

Вікторія Швець

Рубрика: Город
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости
 • Чи будуть у Білій Церкві нові тролейбуси та перефарбовані маршрутки?

  13 березня відбулося засідання виконкому, на якому дали старт весняному двомісячнику, затвердили Типовий договір з новими пунктами, а також дали своє добро на придбання транспортних засобів у лізинг…
 • Тараса думки будуть жити віки!

  13 березня у Центральній бібліотеці для дітей, що на масиві Леваневського, тривав конкурс читців-декламаторів, у якому взяли участь учні 1-9-х класів загальноосвітніх шкіл, ліцеїв та гімназій.
 • Слухайте безсмертне слово Кобзаря

  Початок березня в бібліотеках міста традиційно вважається шевченківським. Щовесни Тарас Шевченко приходить до нас новим, неповторним. Він – велика і невмируща слава України. У його особі український народ ніби об’єднав найкращі сили й обрав співцем своєї історичної слави та гіркої долі.
 • З весняним призовом вас, хлопці!

  14 березня Білоцерківський об’єднаний військовий комісаріат провів брифінг щодо проведення на Білоцерківщині призову на строкову військову службу навесні 2018 року за участю керівництва військкомату, правоохоронних органів, представників медичної комісії міста, району, Узинської ОТГ.
 • Воїнам доброї волі присвячується

  14 березня з нагоди Дня українського добровольця у Білій Церкві провели мітинг. В Україні цей день відзначається вдруге з метою вшанування людей, які свідомо, за власною волею вирушили в зону АТО для захисту своєї Батьківщини.

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?