Новости Город

Чи бути «Муніципальній варті» в Білій Церкві?

Ольга Савченко

  • 0
  • 134

На тижні відбувся «круглий стіл», на якому обговорювався проект створення в Білій Церкві комунального підприємства «Муніципальна варта». В обговоренні взяли участь депутати Білоцерківської міської ради Андрій Король, Ігор Гейло, Олесандр Ореховський, Володимир Панасов, секретар ради Вадим Кошель, керуючий справами виконавчого комітету Сергій Постівий, а також представники громадських організацій, підприємці.  

За словами ініціатора створення даної структури Андрія Короля, основна функція новоствореного підприємства - допомога білоцерківській поліції, а саме підтримка належного правопорядку в місті, враховуючи високу криміногенну ситуацію в країні та в місті (статутний фонд, щоб ви розуміли, – 5 мільйонів гривень бюджетних  коштів, тобто наших з вами податків!). Обговорення про створення даної структури відбувалося активно та бурхливо з апелюванням на роботу подібних структур в інших містах: Києві, Ірпені, Кривому Розі, Вінниці, Луцьку. Інші мали протилежну думку – дана структура в тому вигляді, в якій пропонують, не потрібна. Тож що пропонується? «Муніципальна варта»  підпорядковуватиметься громаді міста та здійснюватиме контроль за правопорядком у місті, а також за його благоустроєм. Опікуватиметься питаннями чистоти прибудинкових територій, вулиць, скверів, боротьбою зі стихійними ринками та сміттєзвалищами, несанкціонованою торгівлею та найголовнішим ворогом Білої Церкви – «наливайками». Велике занепокоєння  створення нової структури викликало у підприємців. Вони непокояться,  аби дане підприємство  захищало підприємців, а не перетворилося на орган, який знищує бізнес. Не менш тривалим обговорювалося питання, кому має підпорядковуватися система відеоспостереження, яку планують запровадити по місту:  чи новоствореній «Муніципальній варті», чи відділенню білоцерківської поліції.  Мова про штатний розклад не йшла, а от голову комунального підприємства збираються обирати на конкурсній основі. Після активних дебатів присутні вирішили ще раз повернутися до цієї теми, а поки до 11 грудня подати додаткові пропозиції та зауваження на ім’я секретаря ради і лише тоді приймати  остаточну редакцію документа.

Зі Статутом підприємства та видами діяльності «Муніципальної варти»  можна ознайомитися на сайті Білоцерківської міської ради.

 

Вікторія Швець

Рубрика: Город
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

Буду послідовним, ремонтники взялись за ремонт колодязя. Сподіваюсь цього разу він буде споруджений згідно ДБН. Хоча важко вгадати, за що ж їм доведеться розплачуватись і за чий рахунок, коли БЦ міськрада видасть чергову дурнувату постанову. Бо рішення запустити по міським вулиуцям міжміський великовантажний транспорт хтось уже почав спачувати з своєї кишені. І не тільки водоканал, а й жителі цих вулиць, що ремонтують тріщини в будинках, що знаходяться в 2-3м від руйнуючого потоку летючих фур
20 Апреля 2018 10:18 | Igor SIGarm
Є шанс для кожного взяти участь в поліпшенні стану доріг в місті і навколо нього. Навіть підстави створені і не варто чекати, коли колеса твого авто залишаться в ямі. Дії прості, доступні і для пішохода і для водія. Перше, завідши проблемну ділянку дороги здійснити виклик патрульної поліції за номером "102" ДЛЯ ОГЛЯДУ АВАРІЙНОЇ ДІЛЯНКИ ДОРОГИ. Друге, за кілька днів до місцевого відділку поліції подати ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАПИТ про стан і дії щодо складеного Акту обстеження аварійної ділянки дороги, не забудьте зареєструвати. ну от, перша ластівка пішла: приїхала поліція на Першотравневу, потім приїхла БЦвода спочатку вшестером дивились на провалений люк, розгребли яму в глибину на 30см, відїхали, за декілька годин знов приїхали тією ж аварійкою але четвером, обламали дерево -щоб зробити огороджувальну піраміду зі стрічкою, - організація напевне вже банкрот, бо нема в неї грошей на пару метрів труби!!!! Отак і поїхали - знов на нараду, з мозговою діяльністю в них погано, зате агресії і лайки достатньо. - треба ж нароботі робити щось! Трохи посмішу наостанок - в першому приїзді було на 3 робітники 3 керівника, по одежі видно, в другому на 2 робітгника -2 начальника. А ви питаєте звідки беруться тарифи і бездіяльність служб
19 Апреля 2018 15:56 | Igor SIGarm
Ау,товарищи!!!! Меня( семья Добровольских) вообще не наградили!!!И наше занятое место должно вообще быть вторым!!!!На фото меня нет!!! Одним словом БАРДАК!!! Я возмущена!!!!! Позор организаторам ,а в частности: управління з фізичної культури та спорту КОДА, Київський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», управління молоді та спорту м. Біла Церква, Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»!!!!
11 Апреля 2018 09:54 | юлия добровольская