Новости Город

«Любов зла», полюбиш і… «шахрайку»?

Ольга Савченко

 • 0
 • 786

Всі ми прагнемо у житті зустріти свою другу половинку, щиро кохати та бути коханими. І коли це кохання з нами трапляється, кидаємося в той «омут» з головою, віддаючи себе повністю, не вимагаючи натомість нічого. От і герой цієї історії так прагнув показати силу почуттів до коханої дівчини, що віддав усе, що мав - в буквальному сенсі, а у відповідь отримав зраду та розчарування. Звісно, це все лірика, і подібне може статися з кожним, але, може, не варто «розлучатися» зі здоровим глуздом, навіть опинившись у вирі шаленої пристрасті?

Історія цілком реальна, її нам розповів білоцерківець Сергій. Чоловік прагне донести головний «меседж» іншим представникам сильної статі, щоб були обережними у виборі своєї обраниці та не квапилися доводити своє кохання, переписуючи на них машини/квартири/бізнес тощо, а то можна опинитися біля розбитого корита – без грошей та самої дівчини.

З коханою Сергій познайомився два роки тому в інтернеті. Тоді він розвивав власний бізнес по виготовленню виробів з граніту.  Звісно, бажаючи справити враження на красуню, при знайомстві він зробив акцент на своїх успіхах та стабільному матеріальному становищі. Тактика, видно, спрацювала, і дівчина проявила ініціативу, запросила його на перше побачення до Узина, де тоді проживала. З того часу стосунки у молодих людей розвивалися з шаленою швидкістю. Через  тиждень чоловік вже віз дівчину до Білої Церкви, де, до речі, жила її мама… Тут уже почали частіше зустрічатися. «Все було у нас добре,  – пригадує чоловік. - Я дарував їй коштовні подарунки, робив приємні сюрпризи. Якось вона попросила у мене 5 тис. грн. на лікування мами, але потім з’ясувалося, що гроші пішли на нові сукні. Я вирішив про це не запитувати, якось соромно було… Через деякий час ми почали жити разом на орендованій квартирі. Хочу сказати, що більш ідеальної господині та коханки я ще не зустрічав. При цьому вона була ще й розумна. Працювала у шлюбному агентстві.  Після того, як ми з’їхалися, розпочалися розмови про те, що потрібно покращувати житлові умови, мовляв, не годиться нам жити в орендованій квартирі. Тоді у мене було дві машини. Тож я продав  більш нову і дорогу машину та купив частину великого будинку. Майже одразу я відписав все по дарчій своїй цивільній дружині. Ви запитаєте, чому? Тоді мені її аргументи здалися конструктивними. Вона сказала, що всі забезпечені люди, депутати переписують нерухомість на жінок, до того ж я багато їжджу у справах на машині і можу потрапити в аварію, а в неї немає ніяких прав ні на що, у неї цей дім просто «відіжмуть»… Через два місяці ми зіграли шикарне весілля, а через тиждень я викупив і другу частину будинку. Потрібно було дещо перебудувати, дещо відремонтувати. Коротше, для того, щоб зробити із будинку «лялю», мені довелося витягнути гроші з бізнесу. Значну суму мені також довелося вкласти у ремонт квартири тещі, де ми проживали під час будівництва будинку»…

Чоловік так довіряв своїй дружині, що навіть думки не припускав, що може щось піти не так. Довіряв він і тоді, коли у місті з’явився один іноземець, з яким дівчина нібито дуже відверто спілкувалася в інтернеті і якій за це «спілкування» він, за словами Сергія, переслав кругленьку суму, а після цього звинуватив її у шахрайстві. Більше того, він написав заяву до правоохоронних органів, але потім одразу повернувся до себе в Америку. «Тоді справа в хід не пішла…- коментує Сергій. - Дружина мені казала, що той чоловік виявився чи то работорговцем, чи то торговцем органами, і вона припинила з ним спілкування…Я повірив їй. Цікаво, що після цієї історії вона забажала вступити на службу в поліцію. Як міг, я допомагав їй здійснити цю мрію. Чотири місяці вона вчилася на курсах початкової підготовки. Чомусь вона не хотіла працювати у поліції Білої Церкви, погодилася на невелике місто, що поблизу. І що ви думаєте? В перший же робочий день в лавах правоохоронних органів моя дружина припинила виходити на зв’язок. Я хвилювався, думав, може, щось сталося. Відповіла вона лише ввечері. Просто повідомила про те, що вже продала наш новий будинок. Ще до всього вона залишила мене без усіх документів»…

Сказати, що у чоловіка земля пішла з-під ніг від такої звістки, то нічого не сказати. Та зібравши до купи всі сили, він не пішов напиватися з горя, а пішов до поліції. «У поліції, як виявилося, її вже знали по заяві того американця, тож я вирішив боротися за своє майно законними методами. Вона залишила мене ні з чим, втрачати мені було нічого. Я написав заяву. На першому допиті у слідчого вона заявила, що ніякого криміналу у своїх діях не визнає, що вони, як подружжя, просто не зійшлися характерами і, як це трапляється в житті, розлучилися, а майно на її ім’я  я оформив добровільно, тому  які тут можуть бути питання?»

Так воно так, ніхто не примушував чоловіка все дарувати дружині, як кажуть, ножа до горла ніхто не підставляв, але, як стверджує Сергій, розслідування виявило чимало сумнівних фактів із життя його дружини, зокрема таких, що вона нібито встигла декілька змінити три прізвища, по-друге, в Узині жила з тоді ще законним чоловіком та малою дитиною, по-третє, зі шлюбного агентства її начебто вигнали за шахрайські дії.  «Разом з тим, оскільки дружина тепер служила у поліції, з МВС надійшла вказівка провести службове розслідування. У поліції їй запропонували по-тихому написати рапорт, щоб не компрометувати правоохоронні органи, які допустили у свої лави людину із сумнівною репутацією. Відповідно вона це зробила. У підсумку, що ми маємо – багато свідків, серед яких, зокрема, колишні чоловіки, клієнти шлюбного агентства, дівчата, від імені яких вона нібито «розводила» чоловіків на гроші. Свідки вже дали відповідні покази. Колишній чоловік, до речі, також написав заяву, стверджуючи, що дружина нібито і його надурила. Якби справа ґрунтувалася лише на моїх свідченнях, вона б стовідсотково розвалилася у суді, як-не-як, я сам переписав на неї дім… Але тепер ми дійсно маємо всі шанси на успіх. Знаєте, я ще думав, чого вона захоплювалася телепередачами про аферистів, думав, напевне, для роботи в поліції, але тепер знаю, для чого насправді - вона так навчалася».

Наразі у Білоцерківському міськрайонному відділі Нацполіції України стосовно даної  громадянки відкрито кримінальне провадження за ст.190 «Шахрайство» КК України. Їй інкримінують вчинення шахрайських дій відносно свого чоловіка. Якщо вистачить підстав для пред’явлення підозри, справу передадуть до суду. У цьому випадку дівчина ризикує опинитися за гратами… Днями відбулася очна ставка між потерпілими і жінкою, яку звинувачують у шахрайстві. В результаті потерпілий чоловік переконаний, що до висунення підозри залишилися лічені дні…

«Я розумію, що у цій ситуації виглядаю лохом. Я завжди вважав себе непоганим психологом, інакше мені не вдалося б розвинути свій бізнес, але я не очікував, що так легко попадуся на гачок. Два роки прожив з жінкою і, виявляється, зовсім її не знав. Як після цього довіряти дівчатам?» - задається питанням чоловік.

Довіряй, але перевіряй - особливо на початку стосунків. Наразі Сергій намагається налагодити свій бізнес, а вночі підробляє таксистом… Ця історія багато чого його навчила. Свій урок чоловік засвоїв, а тому закликає інших не втрачати розум у стосунках. Нині він не квапиться заводити нових знайомств з дівчатами, особливо в інтернеті, спочатку прагне поставити крапку у старих… Що ж, чекати залишилося недовго…

Наталія Кудрявцева

 

Рубрика: Город
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости
 • Хто «крайній» у черзі за безповоротною фінансовою допомогою?

  12 грудня відбулося засідання виконавчого комітету, під час якого присутні розглянули, але не затвердили фінансові плани комунальних підприємств, а ще схвалили проект рішення про надання безповоротної фінансової допомоги ЖЕКам №6 та 7...
 • Тим, хто рятує життя

  День ліквідатора аварії на ЧАЕС в Україні відзначається щороку 14 грудня. Ця пам'ятна дата була встановлена в 2006 р. на честь 20-ої річниці закінчення будівництва саркофага на Чорнобильській атомній станції.
 • Наукові відкриття білоцерківського клубу «ВОЛДІС»

  13 грудня 2017 року члени клубу спілкування молодих людей з особливими потребами «ВОЛДІС», що діє при Білоцерківському міському центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, побували у незвичайній науковій експедиції в музеї популярної науки та техніки «Експерементаріум» міста Київ.
 • У Білій Церкві урочисто відкрили пам'ятник

  Право відкрити пам'ятний знак надали родинам вогнеборців: Марії Сергіївні Тарасенко, Галині Іванівні Глазковій та Олександру Ремовичу Басовському, після чого хвилиною мовчання усі присутні вшанували пам'ять загиблих героїв-пожежних.
 • Поліцейські Білої Церкви звітували про результати проведеної роботи за 11 місяців

  Серед структурних підрозділів Білоцерківського відділу поліції хочеться відмітити роботу відділу кримінальної поліції, які виявили та розкрили 1028 кримінальних правопорушень та дільничних офіцерів поліції, які розкрили 423 кримінальних правопорушення.

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?