Новости Город

Конкурс на вакантні посади міської ради успішно пройшли п’ять кандидатів

Мировлад Марбу

 • 0
 • 420

29 листопада в м.Біла Церква відбулася співбесіда з кандидатами на заміщення п’яти вакантних посад.  Співбесіди проходили за результатами письмового іспиту для кандидатів, який відбувся  08 листопада  ц.р. На іспит було зареєстровано 10 претендентів.

Під час іспиту кандидатів було перевірено на знання Конституції України, Законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», «Про місцеве самоврядування в Україні», а також профільного законодавства. Кандидати могли заздалегідь ознайомитися з переліком питань, які виносилися на іспит, на офіційному веб-сайті міської ради.

Співбесіди проходили з метою виявлення відповідності профілів професійної компетентності кандидата посаді, на яку він претендує. Конкурсна комісія спілкувалася з кандидатами в усній формі.

Під час співбесід претенденти презентували своє бачення подальшої діяльності на посаді, надали аргументи, які, на їхню думку, сприятимуть підвищенню ефективної діяльності відповідних управлінь і відділів та забезпечать належне функціонування і подальший розвиток відповідного профілю.

Відповідно до протоколу конкурсної комісії №11/17 від 01 грудня  2017 року міському голові членами конкурсної комісії було рекомендовано призначити на вакантну посаду після проведення спеціальної перевірки відомостей щодо особи, яка претендує на зайняття посади в органах місцевого самоврядування:

- заступника начальника відділу капітального будівництва  Білоцерківської міської ради - Охрімчук Людмилу;

 Також рекомендовано міському голові призначити на вакантні посади:  

-  головного спеціаліста служби містобудівного кадастру управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради -Тетерук Ірину;

 – спеціаліста відділу зовнішньої реклами управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради - Ганнич Ганну;

- на посаду державного соціального інспектора відділу нагляду та контролю управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради, з випробувальним терміном три місяці -  Москалець Ларису ;

- на посаду спеціаліста 1 категорії відділу по роботі з фізичними та юридичними особами щодо призначення і виплати компенсацій та окремих видів допомог управління соціального захисту населення  Білоцерківської міської ради, з випробувальним терміном три місяці - Ткаченко Наталію.

 Конкурси на вакантні посади начальників та спеціалістів управлінь та відділів міської ради проходять відкрито та прозоро. Громадськість міста має можливість як ознайомитися із біографічними довідками кандидатів (на офіційному веб-сайті Білоцерківської міської ради), так і спостерігати в режимі онлайн за ходом іспитів та бути присутніми на співбесідах.

Джерело: http://bc-rada.gov.ua

Рубрика: Город
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости
 • Хто «крайній» у черзі за безповоротною фінансовою допомогою?

  12 грудня відбулося засідання виконавчого комітету, під час якого присутні розглянули, але не затвердили фінансові плани комунальних підприємств, а ще схвалили проект рішення про надання безповоротної фінансової допомоги ЖЕКам №6 та 7...
 • Тим, хто рятує життя

  День ліквідатора аварії на ЧАЕС в Україні відзначається щороку 14 грудня. Ця пам'ятна дата була встановлена в 2006 р. на честь 20-ої річниці закінчення будівництва саркофага на Чорнобильській атомній станції.
 • Наукові відкриття білоцерківського клубу «ВОЛДІС»

  13 грудня 2017 року члени клубу спілкування молодих людей з особливими потребами «ВОЛДІС», що діє при Білоцерківському міському центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, побували у незвичайній науковій експедиції в музеї популярної науки та техніки «Експерементаріум» міста Київ.
 • У Білій Церкві урочисто відкрили пам'ятник

  Право відкрити пам'ятний знак надали родинам вогнеборців: Марії Сергіївні Тарасенко, Галині Іванівні Глазковій та Олександру Ремовичу Басовському, після чого хвилиною мовчання усі присутні вшанували пам'ять загиблих героїв-пожежних.
 • Поліцейські Білої Церкви звітували про результати проведеної роботи за 11 місяців

  Серед структурних підрозділів Білоцерківського відділу поліції хочеться відмітити роботу відділу кримінальної поліції, які виявили та розкрили 1028 кримінальних правопорушень та дільничних офіцерів поліції, які розкрили 423 кримінальних правопорушення.

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?