Новости Город

Конкурс на вакантні посади міської ради успішно пройшли п’ять кандидатів

Мировлад Марбу

 • 0
 • 546

29 листопада в м.Біла Церква відбулася співбесіда з кандидатами на заміщення п’яти вакантних посад.  Співбесіди проходили за результатами письмового іспиту для кандидатів, який відбувся  08 листопада  ц.р. На іспит було зареєстровано 10 претендентів.

Під час іспиту кандидатів було перевірено на знання Конституції України, Законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», «Про місцеве самоврядування в Україні», а також профільного законодавства. Кандидати могли заздалегідь ознайомитися з переліком питань, які виносилися на іспит, на офіційному веб-сайті міської ради.

Співбесіди проходили з метою виявлення відповідності профілів професійної компетентності кандидата посаді, на яку він претендує. Конкурсна комісія спілкувалася з кандидатами в усній формі.

Під час співбесід претенденти презентували своє бачення подальшої діяльності на посаді, надали аргументи, які, на їхню думку, сприятимуть підвищенню ефективної діяльності відповідних управлінь і відділів та забезпечать належне функціонування і подальший розвиток відповідного профілю.

Відповідно до протоколу конкурсної комісії №11/17 від 01 грудня  2017 року міському голові членами конкурсної комісії було рекомендовано призначити на вакантну посаду після проведення спеціальної перевірки відомостей щодо особи, яка претендує на зайняття посади в органах місцевого самоврядування:

- заступника начальника відділу капітального будівництва  Білоцерківської міської ради - Охрімчук Людмилу;

 Також рекомендовано міському голові призначити на вакантні посади:  

-  головного спеціаліста служби містобудівного кадастру управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради -Тетерук Ірину;

 – спеціаліста відділу зовнішньої реклами управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради - Ганнич Ганну;

- на посаду державного соціального інспектора відділу нагляду та контролю управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради, з випробувальним терміном три місяці -  Москалець Ларису ;

- на посаду спеціаліста 1 категорії відділу по роботі з фізичними та юридичними особами щодо призначення і виплати компенсацій та окремих видів допомог управління соціального захисту населення  Білоцерківської міської ради, з випробувальним терміном три місяці - Ткаченко Наталію.

 Конкурси на вакантні посади начальників та спеціалістів управлінь та відділів міської ради проходять відкрито та прозоро. Громадськість міста має можливість як ознайомитися із біографічними довідками кандидатів (на офіційному веб-сайті Білоцерківської міської ради), так і спостерігати в режимі онлайн за ходом іспитів та бути присутніми на співбесідах.

Джерело: http://bc-rada.gov.ua

Рубрика: Город
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости
 • Чи будуть у Білій Церкві нові тролейбуси та перефарбовані маршрутки?

  13 березня відбулося засідання виконкому, на якому дали старт весняному двомісячнику, затвердили Типовий договір з новими пунктами, а також дали своє добро на придбання транспортних засобів у лізинг…
 • Тараса думки будуть жити віки!

  13 березня у Центральній бібліотеці для дітей, що на масиві Леваневського, тривав конкурс читців-декламаторів, у якому взяли участь учні 1-9-х класів загальноосвітніх шкіл, ліцеїв та гімназій.
 • Слухайте безсмертне слово Кобзаря

  Початок березня в бібліотеках міста традиційно вважається шевченківським. Щовесни Тарас Шевченко приходить до нас новим, неповторним. Він – велика і невмируща слава України. У його особі український народ ніби об’єднав найкращі сили й обрав співцем своєї історичної слави та гіркої долі.
 • З весняним призовом вас, хлопці!

  14 березня Білоцерківський об’єднаний військовий комісаріат провів брифінг щодо проведення на Білоцерківщині призову на строкову військову службу навесні 2018 року за участю керівництва військкомату, правоохоронних органів, представників медичної комісії міста, району, Узинської ОТГ.
 • Воїнам доброї волі присвячується

  14 березня з нагоди Дня українського добровольця у Білій Церкві провели мітинг. В Україні цей день відзначається вдруге з метою вшанування людей, які свідомо, за власною волею вирушили в зону АТО для захисту своєї Батьківщини.

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?