Новости Город

Загиблому воїну АТО Ярославу Павлюку встановили меморіальну дошку

Ольга Савченко

  • 0
  • 542

Символічно, в День Гідності і Свободи, під час урочистої  лінійки в СЗОШ  № 12, відкрили меморіальну дошку  загиблому Герою, випускнику цієї школи – Ярославу  Павлюку.

Ярослав Павлюк народився в м. Біла Церква 15 жовтня 1988 р. У 2004 році закінчив 9 класів СЗОШ № 12 та вступив до Київського будівельного технікуму. Проте хлопець мріяв бути військовим, і в 2008 р. підписав контракт з 72-ю ОМБ. З першого дня служби в бригаді він зарекомендував себе як відповідальний військовий. Був хорошим бойовим товаришем, справжнім бойовим командиром кращого розрахунку бойового дивізіону. З березня 2014 р. Ярослав брав участь у бойових діях на території Донецької та Луганської областей.  Після першого поранення міг залишити військову службу, проте знову став у бойовий стрій. За його плечима - Амбросіївка, Волноваха, Савур Могила, Маріуполь. Загинув Ярослав Павлюк 17 грудня 2016 року внаслідок вибухової травми на околицях населеного пункту Авдіївка. Йому було 28. Похований головний сержант взводу – командир бойової  машини 1-ї реактивної артилерійської батареї реактивного артилерійського дивізіону 72-ї ОМБ ім. Чорних запорожців Ярослав Павлюк в м. Біла Церква на Алеї Слави кладовища «Сухий Яр». За особисту мужність, проявлену під час проведення антитерористичної операції, захист державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі  Герой нагороджений медаллю «За оборону Маріуполя». 

Вшанувати пам'ять Ярослава прийшли заступник міського голови Ольга Настіна, командир 1-ї реактивної артилерійської батареї 72-ї ОМБ ім. Чорних запорожців, капітан Олександр Білаш, учні, викладачі школи, однокласники, мати  Надія Михайлівна Павлюк та брат Ярослава  – Михайло, а також мешканці мікрорайону, представники групи підтримки учасників бойових дій АТО та членів їхніх сімей Білоцерківської міської ради.

Своїми спогадами про бійця поділилися перша вчителька Ярослава - Валентина  Василівна Янішпольська та  командир 1-ї реактивної артилерійської батареї 72-ї ОМБ Олександр Білаш, зазначивши, що Ярослав був надзвичайно відповідальним до службових обов’язків та вірним товаришем. Його завжди пам’ятатимуть веселим, добрим, з гарним почуттям гумору навіть у складних бойових ситуаціях.

Право відкрити меморіальну дошку Ярославу було надано його матері Надії Михайлівні та рідному брату Михайлу.

Ольга Настіна, звертаючись до присутніх, зазначила, що Ярослав назавжди залишиться в пам’яті білоцерківців як справжній  воїн  та справжній патріот своєї країни, як багато інших хлопців, які загинули за Україну на Сході. «Ми маємо пам’ятати Героїв, бо війна ввійшла вже чи не в кожен дім. Втім, дуже хочеться, щоб в Україну якнайскоріше прийшов не просто мир, а  Перемога», - додала вона.     

 

Вікторія Швець

Рубрика: Город
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

Объем цистерны в машине около 2000 литров. Расход воды - 30-40 в секунду (максимальный). Весь объем воды расходуется за промежуток от 3 до 7 минут. 300 литров не хватило бы и на минуту тушения.
9 Февраля 2019 15:38 | Kate Titarenko
У садочках Кропивницького скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО http://www.kypur.net/u-sadochkah-kropyvnytskogo-skasuvaly-pilgu-na-harchuvannya-ditej-uchasnykiv-ato/ У Кропивницькому мітингували через скасування у садочках пільг для дітей учасників АТО. ФОТО http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-mitynguvaly-cherez-skasuvannya-u-sadochkah-pilg-dlya-ditej-uchasnykiv-ato-foto/
9 Января 2019 12:03 | Оля Кузьменко
Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska