Новости Город

Замість «Літака» - «Шлях до соборності України»

Ольга Савченко

  • 0
  • 277

Часи змінюються, і потрібно змінюватися й нам. Навіть коли це стосується символів, пам’ятних знаків чи пам’ятників.

На розгляд чергового засідання виконавчого комітету громадською організацією «Скульптура. «Шлях до соборності» винесено питання про спорудження у місті Біла Церква скульптури «ШЛЯХ ДО СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ». Проект розглядався містобудівною радою ще в липні 2017 р. За цей час визначилися з місцем розташування скульптури: вулиця Шевченка  (поруч із заправкою). За словами Альони Колотницької, начальника управління благоустрою та екології, скульптуру встановлять замість пам’ятника «Літак», а його планують перенести у Гайок.

Дехто з членів виконкому не погодився з  перенесенням  «Літака» у Гайок, оскільки там уже є пам’ятник «Літаку». Мотив простий: всі знають Білу Церкву як місто авіаторів через розміщення колись авіаційного полку та супроводжуючих авіаційних частин. Але більшість все-таки були за перенесення, тому  це питання затвердили. На найближчій сесії міської ради з проектом рішення щодо будівництва пам’ятника  «ШЛЯХ ДО СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ» ознайомляться депутати та винесуть свій вердикт.

Подібна пам’ятна стіна існує в Литві, та білоцерківська матиме довжину  20 метрів, висоту 3,5 метри, а товщину – 50 см. Білоцерківський пам’ятник-стіна вважатиметься довшою, ніж прибалтійська, тому мова йтиме  навіть про встановлення рекорду, в так званій українській «Книзі Гінеса», про це обмовилася Альона Колотницька.

Вікторія Швець

Рубрика: Город
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

Буду послідовним, ремонтники взялись за ремонт колодязя. Сподіваюсь цього разу він буде споруджений згідно ДБН. Хоча важко вгадати, за що ж їм доведеться розплачуватись і за чий рахунок, коли БЦ міськрада видасть чергову дурнувату постанову. Бо рішення запустити по міським вулиуцям міжміський великовантажний транспорт хтось уже почав спачувати з своєї кишені. І не тільки водоканал, а й жителі цих вулиць, що ремонтують тріщини в будинках, що знаходяться в 2-3м від руйнуючого потоку летючих фур
20 Апреля 2018 10:18 | Igor SIGarm
Є шанс для кожного взяти участь в поліпшенні стану доріг в місті і навколо нього. Навіть підстави створені і не варто чекати, коли колеса твого авто залишаться в ямі. Дії прості, доступні і для пішохода і для водія. Перше, завідши проблемну ділянку дороги здійснити виклик патрульної поліції за номером "102" ДЛЯ ОГЛЯДУ АВАРІЙНОЇ ДІЛЯНКИ ДОРОГИ. Друге, за кілька днів до місцевого відділку поліції подати ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАПИТ про стан і дії щодо складеного Акту обстеження аварійної ділянки дороги, не забудьте зареєструвати. ну от, перша ластівка пішла: приїхала поліція на Першотравневу, потім приїхла БЦвода спочатку вшестером дивились на провалений люк, розгребли яму в глибину на 30см, відїхали, за декілька годин знов приїхали тією ж аварійкою але четвером, обламали дерево -щоб зробити огороджувальну піраміду зі стрічкою, - організація напевне вже банкрот, бо нема в неї грошей на пару метрів труби!!!! Отак і поїхали - знов на нараду, з мозговою діяльністю в них погано, зате агресії і лайки достатньо. - треба ж нароботі робити щось! Трохи посмішу наостанок - в першому приїзді було на 3 робітники 3 керівника, по одежі видно, в другому на 2 робітгника -2 начальника. А ви питаєте звідки беруться тарифи і бездіяльність служб
19 Апреля 2018 15:56 | Igor SIGarm
Ау,товарищи!!!! Меня( семья Добровольских) вообще не наградили!!!И наше занятое место должно вообще быть вторым!!!!На фото меня нет!!! Одним словом БАРДАК!!! Я возмущена!!!!! Позор организаторам ,а в частности: управління з фізичної культури та спорту КОДА, Київський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», управління молоді та спорту м. Біла Церква, Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»!!!!
11 Апреля 2018 09:54 | юлия добровольская