Новости Город

Замість «Літака» - «Шлях до соборності України»

Ольга Савченко

  • 0
  • 122

Часи змінюються, і потрібно змінюватися й нам. Навіть коли це стосується символів, пам’ятних знаків чи пам’ятників.

На розгляд чергового засідання виконавчого комітету громадською організацією «Скульптура. «Шлях до соборності» винесено питання про спорудження у місті Біла Церква скульптури «ШЛЯХ ДО СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ». Проект розглядався містобудівною радою ще в липні 2017 р. За цей час визначилися з місцем розташування скульптури: вулиця Шевченка  (поруч із заправкою). За словами Альони Колотницької, начальника управління благоустрою та екології, скульптуру встановлять замість пам’ятника «Літак», а його планують перенести у Гайок.

Дехто з членів виконкому не погодився з  перенесенням  «Літака» у Гайок, оскільки там уже є пам’ятник «Літаку». Мотив простий: всі знають Білу Церкву як місто авіаторів через розміщення колись авіаційного полку та супроводжуючих авіаційних частин. Але більшість все-таки були за перенесення, тому  це питання затвердили. На найближчій сесії міської ради з проектом рішення щодо будівництва пам’ятника  «ШЛЯХ ДО СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ» ознайомляться депутати та винесуть свій вердикт.

Подібна пам’ятна стіна існує в Литві, та білоцерківська матиме довжину  20 метрів, висоту 3,5 метри, а товщину – 50 см. Білоцерківський пам’ятник-стіна вважатиметься довшою, ніж прибалтійська, тому мова йтиме  навіть про встановлення рекорду, в так званій українській «Книзі Гінеса», про це обмовилася Альона Колотницька.

Вікторія Швець

Рубрика: Город
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?