Новости Спорт

Розпочався III Чемпіонат м. Біла Церква з баскетболу

Мировлад Марбу

  • 0
  • 113

12 листопада розпочався уже III Відкритий чемпіонат м. Біла Церква з баскетболу серед аматорських команд. Організований Відділом фізичної культури та спорту Білоцерківської міської ради та громадською організацією «Білоцерківська федерація баскетболу». Участь в якому буде брати 8 команд, шість з Білої Церкви та по одній з Фастова та Володарка.

Перший тур відбувся в ДЮСШ №1. Під час офіційного відкриття до учасників звернулися з вітальними словами радник міського голови Антонюк Микола Анатолійович та президент громадської організації «Білоцерківська федерація баскетболу» Дмитро Пелехатий. Під час відкриття від учасників чемпіонату був подарований фірмовий м’яч Spalding баскетбольній секції баскетболу ДЮСШ№1. В першому турі ігри відбулися прогнозовано та перемогли фаворити пар.

Результати першого туру:
ШИПШИНА – Маверікс 69:36
Динозаври – Загадка(Фастів) 68:97
Легіон – БК Володарка 77:57
Берегиня – Спортліцей 82:68

Наступний тур відбудеться на вихідних на кафедрі фізичного виховання БНАУ по вул.. Росьова 13 а (будуть зустрічатися команди ШИПШИНА - Легіон, Загадка - Маверікс, Берегиня – БК Володарка та Динозаври - Спортліцей).

Турнір відбувається під егідою ФБУ.

Джерело: http://bc-sport.com.ua

Рубрика: Спорт
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

Буду послідовним, ремонтники взялись за ремонт колодязя. Сподіваюсь цього разу він буде споруджений згідно ДБН. Хоча важко вгадати, за що ж їм доведеться розплачуватись і за чий рахунок, коли БЦ міськрада видасть чергову дурнувату постанову. Бо рішення запустити по міським вулиуцям міжміський великовантажний транспорт хтось уже почав спачувати з своєї кишені. І не тільки водоканал, а й жителі цих вулиць, що ремонтують тріщини в будинках, що знаходяться в 2-3м від руйнуючого потоку летючих фур
20 Апреля 2018 10:18 | Igor SIGarm
Є шанс для кожного взяти участь в поліпшенні стану доріг в місті і навколо нього. Навіть підстави створені і не варто чекати, коли колеса твого авто залишаться в ямі. Дії прості, доступні і для пішохода і для водія. Перше, завідши проблемну ділянку дороги здійснити виклик патрульної поліції за номером "102" ДЛЯ ОГЛЯДУ АВАРІЙНОЇ ДІЛЯНКИ ДОРОГИ. Друге, за кілька днів до місцевого відділку поліції подати ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАПИТ про стан і дії щодо складеного Акту обстеження аварійної ділянки дороги, не забудьте зареєструвати. ну от, перша ластівка пішла: приїхала поліція на Першотравневу, потім приїхла БЦвода спочатку вшестером дивились на провалений люк, розгребли яму в глибину на 30см, відїхали, за декілька годин знов приїхали тією ж аварійкою але четвером, обламали дерево -щоб зробити огороджувальну піраміду зі стрічкою, - організація напевне вже банкрот, бо нема в неї грошей на пару метрів труби!!!! Отак і поїхали - знов на нараду, з мозговою діяльністю в них погано, зате агресії і лайки достатньо. - треба ж нароботі робити щось! Трохи посмішу наостанок - в першому приїзді було на 3 робітники 3 керівника, по одежі видно, в другому на 2 робітгника -2 начальника. А ви питаєте звідки беруться тарифи і бездіяльність служб
19 Апреля 2018 15:56 | Igor SIGarm
Ау,товарищи!!!! Меня( семья Добровольских) вообще не наградили!!!И наше занятое место должно вообще быть вторым!!!!На фото меня нет!!! Одним словом БАРДАК!!! Я возмущена!!!!! Позор организаторам ,а в частности: управління з фізичної культури та спорту КОДА, Київський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», управління молоді та спорту м. Біла Церква, Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»!!!!
11 Апреля 2018 09:54 | юлия добровольская