Новости Город

В об’єктиві - Залізничне селище

Ольга Савченко

 • 0
 • 92

В рамках громадських слухань,  які триватимуть із 3 листопада до 3 грудня 2017 р.,  нещодавно  в залі Білоцерківської міськради відбулася презентація проекту детального плану забудови території Залізничного селища.

Територія має відповідати прийнятому головному документу забудови Залізничного селища  та  приведення до будівельних норм відповідно до нового Генерального плану м. Біла Церква  

Дебати з цього приводу тривають ось уже рік. 10 листопада на презентацію проекту прийшли мешканці мікрорайону, аби почути від  представника підприємства-підрядника Аркадія Дубіка, чи враховані побажання  людей та яким буде остаточний проект забудови.

Наразі питання, як зауважив Аркадій Дубік, про знесення бульдозерами їхніх помешкань не стоїть. Він також пояснив, що протягом року  представники підприємства-підрядника  зустрічалися з людьми і пояснювали, яким чином  здійснюватиметься забудова території Залізничного селища.  Він відзначив, що згідно з проектом планується проведення 4-х зонувань. По двох промислових  зонах  у мешканців селища особливо запитань не виникало, так само, як і по третьому - зонуванню багатоповерхової забудови. А от щодо четвертої фази зонування (а це  одноповерхові та двоповерхові споруди) виникло чи не найбільше питань, адже помешкання знаходяться  в садових товариствах, а саме по вулиці Садова перша. Вулиця дуже вузька для проїзду,  тому найбільше, що цікавило людей, чи дійсно для розширення  вулиці, а саме для облаштування тротуару, не зачіпатимуть їхні будинки. Аби зробити  вулицю Садову першу безпечною, з  мешканцями вулиці дійшли згоди про  виділення  з обох сторін по 1,5 м для тротуару. 

Ще одне не менш вразливе питання: складнощі з переходом з вулиці Симоненка на Панфілова, де через приватну  забудову утворилося ряд тупиків та вузьких місць,  куди не заїде ні швидка, ні пожежна. Та й це питання має бути вирішене. Аркадій Дубік заявив, що обговорення тривають, і на людей ніхто «давити» не буде. Мешканці садових товариств висловили свої пропозиції та побажання з приводу окремих юридичних питань.  Наразі з метою додаткових роз’яснень присутні домовилися про наступну зустріч.

 

 Вікторія Швець

Рубрика: Город
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости
 • Тарифи на проїзд у громадському транспорті – НЕДОобгрунтовані!

  Білоцерківці, певне, вже в курсі того, що міська влада збирається підняти тарифи на проїзд у громадському транспорті, мотивуючи це ростом долара, зарплати, цін на паливно-мастильні матеріали і т. ін. Щоб більше ознайомити громадськість зі своїми аргументами, 17 січня провели круглий стіл за участю перевізників, представників міської влади та громадськості. Як стало відомо, проїзд у маршрутках збираються підняти до 5 грн., а у тролейбусах – до 4 грн. <br /><br /> Чому підняття вартості проїзду влада вважає резонним?<br /><br />
 • У Білій Церкві вперше розпочали навчання з основ англійської мови для безробітних

  Навчання організовано за сприяння голови Всеукраїнської асоціації переселенців – радника віце-прем’єр-міністра України Руслана Калініна із залученням викладачів Корпусу миру США.
 • Водохреще у Білій Церкві пройшло масово і святково

  Свято Водохреща для кожного вірянина - день особливий. У цей день душа очищується, а тіло оздоровлюється. А все тому, що вода набуває чудодійних властивостей, зберігає їх протягом року, якщо в це, звичайно, вірити...
 • У Білій Церкві встановили сучасне медичне обладнання

  У Білоцерківську міську лікарню №2 придбано сучасну рентгенівську діагностичну систему, її функціональні можливості дозволяють прискорити та поліпшити якість обстеження та діагностики, а отже і визначити лікування.
 • В Білій Церкві готуються до погіршення погодних умов

  17 січня у Білій Церкві відбулося позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, яке провів міський голова Геннадій Дикий.

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?