Новости Город

В об’єктиві - Залізничне селище

Ольга Савченко

  • 0
  • 53

В рамках громадських слухань,  які триватимуть із 3 листопада до 3 грудня 2017 р.,  нещодавно  в залі Білоцерківської міськради відбулася презентація проекту детального плану забудови території Залізничного селища.

Територія має відповідати прийнятому головному документу забудови Залізничного селища  та  приведення до будівельних норм відповідно до нового Генерального плану м. Біла Церква  

Дебати з цього приводу тривають ось уже рік. 10 листопада на презентацію проекту прийшли мешканці мікрорайону, аби почути від  представника підприємства-підрядника Аркадія Дубіка, чи враховані побажання  людей та яким буде остаточний проект забудови.

Наразі питання, як зауважив Аркадій Дубік, про знесення бульдозерами їхніх помешкань не стоїть. Він також пояснив, що протягом року  представники підприємства-підрядника  зустрічалися з людьми і пояснювали, яким чином  здійснюватиметься забудова території Залізничного селища.  Він відзначив, що згідно з проектом планується проведення 4-х зонувань. По двох промислових  зонах  у мешканців селища особливо запитань не виникало, так само, як і по третьому - зонуванню багатоповерхової забудови. А от щодо четвертої фази зонування (а це  одноповерхові та двоповерхові споруди) виникло чи не найбільше питань, адже помешкання знаходяться  в садових товариствах, а саме по вулиці Садова перша. Вулиця дуже вузька для проїзду,  тому найбільше, що цікавило людей, чи дійсно для розширення  вулиці, а саме для облаштування тротуару, не зачіпатимуть їхні будинки. Аби зробити  вулицю Садову першу безпечною, з  мешканцями вулиці дійшли згоди про  виділення  з обох сторін по 1,5 м для тротуару. 

Ще одне не менш вразливе питання: складнощі з переходом з вулиці Симоненка на Панфілова, де через приватну  забудову утворилося ряд тупиків та вузьких місць,  куди не заїде ні швидка, ні пожежна. Та й це питання має бути вирішене. Аркадій Дубік заявив, що обговорення тривають, і на людей ніхто «давити» не буде. Мешканці садових товариств висловили свої пропозиції та побажання з приводу окремих юридичних питань.  Наразі з метою додаткових роз’яснень присутні домовилися про наступну зустріч.

 

 Вікторія Швець

Рубрика: Город
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?