Новости Город

В об’єктиві - Залізничне селище

Ольга Савченко

  • 0
  • 127

В рамках громадських слухань,  які триватимуть із 3 листопада до 3 грудня 2017 р.,  нещодавно  в залі Білоцерківської міськради відбулася презентація проекту детального плану забудови території Залізничного селища.

Територія має відповідати прийнятому головному документу забудови Залізничного селища  та  приведення до будівельних норм відповідно до нового Генерального плану м. Біла Церква  

Дебати з цього приводу тривають ось уже рік. 10 листопада на презентацію проекту прийшли мешканці мікрорайону, аби почути від  представника підприємства-підрядника Аркадія Дубіка, чи враховані побажання  людей та яким буде остаточний проект забудови.

Наразі питання, як зауважив Аркадій Дубік, про знесення бульдозерами їхніх помешкань не стоїть. Він також пояснив, що протягом року  представники підприємства-підрядника  зустрічалися з людьми і пояснювали, яким чином  здійснюватиметься забудова території Залізничного селища.  Він відзначив, що згідно з проектом планується проведення 4-х зонувань. По двох промислових  зонах  у мешканців селища особливо запитань не виникало, так само, як і по третьому - зонуванню багатоповерхової забудови. А от щодо четвертої фази зонування (а це  одноповерхові та двоповерхові споруди) виникло чи не найбільше питань, адже помешкання знаходяться  в садових товариствах, а саме по вулиці Садова перша. Вулиця дуже вузька для проїзду,  тому найбільше, що цікавило людей, чи дійсно для розширення  вулиці, а саме для облаштування тротуару, не зачіпатимуть їхні будинки. Аби зробити  вулицю Садову першу безпечною, з  мешканцями вулиці дійшли згоди про  виділення  з обох сторін по 1,5 м для тротуару. 

Ще одне не менш вразливе питання: складнощі з переходом з вулиці Симоненка на Панфілова, де через приватну  забудову утворилося ряд тупиків та вузьких місць,  куди не заїде ні швидка, ні пожежна. Та й це питання має бути вирішене. Аркадій Дубік заявив, що обговорення тривають, і на людей ніхто «давити» не буде. Мешканці садових товариств висловили свої пропозиції та побажання з приводу окремих юридичних питань.  Наразі з метою додаткових роз’яснень присутні домовилися про наступну зустріч.

 

 Вікторія Швець

Рубрика: Город
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

Буду послідовним, ремонтники взялись за ремонт колодязя. Сподіваюсь цього разу він буде споруджений згідно ДБН. Хоча важко вгадати, за що ж їм доведеться розплачуватись і за чий рахунок, коли БЦ міськрада видасть чергову дурнувату постанову. Бо рішення запустити по міським вулиуцям міжміський великовантажний транспорт хтось уже почав спачувати з своєї кишені. І не тільки водоканал, а й жителі цих вулиць, що ремонтують тріщини в будинках, що знаходяться в 2-3м від руйнуючого потоку летючих фур
20 Апреля 2018 10:18 | Igor SIGarm
Є шанс для кожного взяти участь в поліпшенні стану доріг в місті і навколо нього. Навіть підстави створені і не варто чекати, коли колеса твого авто залишаться в ямі. Дії прості, доступні і для пішохода і для водія. Перше, завідши проблемну ділянку дороги здійснити виклик патрульної поліції за номером "102" ДЛЯ ОГЛЯДУ АВАРІЙНОЇ ДІЛЯНКИ ДОРОГИ. Друге, за кілька днів до місцевого відділку поліції подати ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАПИТ про стан і дії щодо складеного Акту обстеження аварійної ділянки дороги, не забудьте зареєструвати. ну от, перша ластівка пішла: приїхала поліція на Першотравневу, потім приїхла БЦвода спочатку вшестером дивились на провалений люк, розгребли яму в глибину на 30см, відїхали, за декілька годин знов приїхали тією ж аварійкою але четвером, обламали дерево -щоб зробити огороджувальну піраміду зі стрічкою, - організація напевне вже банкрот, бо нема в неї грошей на пару метрів труби!!!! Отак і поїхали - знов на нараду, з мозговою діяльністю в них погано, зате агресії і лайки достатньо. - треба ж нароботі робити щось! Трохи посмішу наостанок - в першому приїзді було на 3 робітники 3 керівника, по одежі видно, в другому на 2 робітгника -2 начальника. А ви питаєте звідки беруться тарифи і бездіяльність служб
19 Апреля 2018 15:56 | Igor SIGarm
Ау,товарищи!!!! Меня( семья Добровольских) вообще не наградили!!!И наше занятое место должно вообще быть вторым!!!!На фото меня нет!!! Одним словом БАРДАК!!! Я возмущена!!!!! Позор организаторам ,а в частности: управління з фізичної культури та спорту КОДА, Київський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», управління молоді та спорту м. Біла Церква, Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»!!!!
11 Апреля 2018 09:54 | юлия добровольская