Новости Город

Участь учнів і педагогів Білої Церкви у ХVІІ Всеукраїнському радіодиктанті національної єдності

Мировлад Марбу

  • 0
  • 131

Щороку в День української писемності та мови 9 листопада на Першому каналі Українського радіо проходить Всеукраїнський радіодиктант національної єдності, у написанні якого у 2017-му традиційно взяли активну участь усі заклади загальної середньої освіти Білої Церкви.

Про це повідомляє Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради.

Майже 6 тисяч учнів та більше 400 педагогічних працівників сіли за шкільні парти з єдиною метою: висловити свою любов і повагу до української мови.

Цьогорічний диктант «Наші пісні» писали не лише учні, а й учителі, представники адміністрації навчальних закладів, працівники управління освіти і науки. А в Білоцерківській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 1 з поглибленим вивченням слов'янських мов у рамках виховного проекту «Єдність поколінь» диктант національної єдності з хвилюванням писали й люди старшого віку – представники «Академії пенсіонерів».

До слухання Всеукраїнського радіодиктанту долучилися й найменші – вихованці закладів дошкільної освіти міста, у яких 9 листопада пройшла низка заходів, присвячених Дню української писемності та мови.

Як завжди, білоцерківські школярі продемонстрували не лише високий рівень знань і вмінь, а й свідоме ставлення до державних святинь і повагу до рідної мови.

Рубрика: Город
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

Буду послідовним, ремонтники взялись за ремонт колодязя. Сподіваюсь цього разу він буде споруджений згідно ДБН. Хоча важко вгадати, за що ж їм доведеться розплачуватись і за чий рахунок, коли БЦ міськрада видасть чергову дурнувату постанову. Бо рішення запустити по міським вулиуцям міжміський великовантажний транспорт хтось уже почав спачувати з своєї кишені. І не тільки водоканал, а й жителі цих вулиць, що ремонтують тріщини в будинках, що знаходяться в 2-3м від руйнуючого потоку летючих фур
20 Апреля 2018 10:18 | Igor SIGarm
Є шанс для кожного взяти участь в поліпшенні стану доріг в місті і навколо нього. Навіть підстави створені і не варто чекати, коли колеса твого авто залишаться в ямі. Дії прості, доступні і для пішохода і для водія. Перше, завідши проблемну ділянку дороги здійснити виклик патрульної поліції за номером "102" ДЛЯ ОГЛЯДУ АВАРІЙНОЇ ДІЛЯНКИ ДОРОГИ. Друге, за кілька днів до місцевого відділку поліції подати ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАПИТ про стан і дії щодо складеного Акту обстеження аварійної ділянки дороги, не забудьте зареєструвати. ну от, перша ластівка пішла: приїхала поліція на Першотравневу, потім приїхла БЦвода спочатку вшестером дивились на провалений люк, розгребли яму в глибину на 30см, відїхали, за декілька годин знов приїхали тією ж аварійкою але четвером, обламали дерево -щоб зробити огороджувальну піраміду зі стрічкою, - організація напевне вже банкрот, бо нема в неї грошей на пару метрів труби!!!! Отак і поїхали - знов на нараду, з мозговою діяльністю в них погано, зате агресії і лайки достатньо. - треба ж нароботі робити щось! Трохи посмішу наостанок - в першому приїзді було на 3 робітники 3 керівника, по одежі видно, в другому на 2 робітгника -2 начальника. А ви питаєте звідки беруться тарифи і бездіяльність служб
19 Апреля 2018 15:56 | Igor SIGarm
Ау,товарищи!!!! Меня( семья Добровольских) вообще не наградили!!!И наше занятое место должно вообще быть вторым!!!!На фото меня нет!!! Одним словом БАРДАК!!! Я возмущена!!!!! Позор организаторам ,а в частности: управління з фізичної культури та спорту КОДА, Київський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», управління молоді та спорту м. Біла Церква, Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»!!!!
11 Апреля 2018 09:54 | юлия добровольская