Новости Город

Участь учнів і педагогів Білої Церкви у ХVІІ Всеукраїнському радіодиктанті національної єдності

Мировлад Марбу

 • 0
 • 81

Щороку в День української писемності та мови 9 листопада на Першому каналі Українського радіо проходить Всеукраїнський радіодиктант національної єдності, у написанні якого у 2017-му традиційно взяли активну участь усі заклади загальної середньої освіти Білої Церкви.

Про це повідомляє Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради.

Майже 6 тисяч учнів та більше 400 педагогічних працівників сіли за шкільні парти з єдиною метою: висловити свою любов і повагу до української мови.

Цьогорічний диктант «Наші пісні» писали не лише учні, а й учителі, представники адміністрації навчальних закладів, працівники управління освіти і науки. А в Білоцерківській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 1 з поглибленим вивченням слов'янських мов у рамках виховного проекту «Єдність поколінь» диктант національної єдності з хвилюванням писали й люди старшого віку – представники «Академії пенсіонерів».

До слухання Всеукраїнського радіодиктанту долучилися й найменші – вихованці закладів дошкільної освіти міста, у яких 9 листопада пройшла низка заходів, присвячених Дню української писемності та мови.

Як завжди, білоцерківські школярі продемонстрували не лише високий рівень знань і вмінь, а й свідоме ставлення до державних святинь і повагу до рідної мови.

Рубрика: Город
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости
 • Тарифи на проїзд у громадському транспорті – НЕДОобгрунтовані!

  Білоцерківці, певне, вже в курсі того, що міська влада збирається підняти тарифи на проїзд у громадському транспорті, мотивуючи це ростом долара, зарплати, цін на паливно-мастильні матеріали і т. ін. Щоб більше ознайомити громадськість зі своїми аргументами, 17 січня провели круглий стіл за участю перевізників, представників міської влади та громадськості. Як стало відомо, проїзд у маршрутках збираються підняти до 5 грн., а у тролейбусах – до 4 грн. <br /><br /> Чому підняття вартості проїзду влада вважає резонним?<br /><br />
 • У Білій Церкві вперше розпочали навчання з основ англійської мови для безробітних

  Навчання організовано за сприяння голови Всеукраїнської асоціації переселенців – радника віце-прем’єр-міністра України Руслана Калініна із залученням викладачів Корпусу миру США.
 • Водохреще у Білій Церкві пройшло масово і святково

  Свято Водохреща для кожного вірянина - день особливий. У цей день душа очищується, а тіло оздоровлюється. А все тому, що вода набуває чудодійних властивостей, зберігає їх протягом року, якщо в це, звичайно, вірити...
 • У Білій Церкві встановили сучасне медичне обладнання

  У Білоцерківську міську лікарню №2 придбано сучасну рентгенівську діагностичну систему, її функціональні можливості дозволяють прискорити та поліпшити якість обстеження та діагностики, а отже і визначити лікування.
 • В Білій Церкві готуються до погіршення погодних умов

  17 січня у Білій Церкві відбулося позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, яке провів міський голова Геннадій Дикий.

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?