Новости Город

Свято спорту та краси

Ольга Савченко

 • 0
 • 55

11 листопада на базі кінно-спортивного клуб  «Тандем»  відбулися підсумкові заняття з кінного спорту серед кадетів Білоцерківської гімназії № 2.  Показові виступи з дисципліни конкорд - подолання перешкод – продемонстрували кадети, які тривалий час відвідують клуб. Захід відбувся  за сприяння клубу офіцерів «Честь».

Учасниками справжнього свята стали не тільки кадети та інструктори клубу «Тандем», а й гості: виконуючий обов’язки командира 72-ї ОМБ ім. Чорних Запорожців підполковник Юрій  Іванов, заступник командира з тилового забезпечення підполковник  Микола Бебеса, а також батьки гімназистів та гості. 

Навряд чи знайдеться такий захоплюючий та  красивий вид спорту, як кінний. На запитання, чому саме цей вид спорту, більше десятка кадетів пояснили просто: «Коней поважаємо за їхню шляхетність, граційність, красу, а ще за відданість, яка природньо присутня цій тварині».  Кінно-спортивний клуб «Тандем» існує з 2009 р. На базі клубу постійно проводяться змагання та показові виступи. Наразі у клубі утримується 14 голів коней: гановер та турійська порода,  також українська верхова, яка, до речі, нічим не поступається.

На початку показових змагань свою вправність триматися в сідлі продемонстрував  тренер «Тандему» Павло Шерстюк. Йог Маска (так звати кобилу) неодноразово зі своїм наїзником брала участь у всеукраїнських змаганнях, отримуючи перемоги. А загалом він вважає, що, чим   більше часу діти проводитимуть  на природі, з тваринами, тим краще  це відображатиметься на їхньому здоров’ї та психологічному стані.  «На жаль, ми бачимо, що діти проводять свій вільний час переважно за комп’ютером, гаджетами. Звідси - поганий зір, осанка та погане здоров’я. Ті, хто займається у нас, мають  чудову фізичну форму. До того ж спілкування з тваринами дає можливість  отримати позитивну енергією та позитивний заряд емоцій. У таких дітей не може бути агресії», - каже головний тренер.  

Згодом і кадети продемонстрували свою фізичну підготовку:  виконали вправи з загальної фізичної дисципліни, продемонстрували вправи  верхової їзди з подолання перешкод.

Кадет Ілля Іщенко 5 років поспіль відвідує клуб. Свій показовий виступ він продемонстрував разом з кобилою Гайтаною.

5 років займається в клубі і кадет, сержант Таїсія Шестопалова. Сюди її привів батько. Дівчина каже, що відчуває себе вільною, коли катається верхи. «Я відчуваю енергетику коней. Рада, що весь свій вільний час віддаю цьому виду спорту. Це здоров’я, гарна осанка. А ще закликаю не ображати тварин… будь-яких». Граційність і чіткість виконаних вправ кадетів і їхніх підопічних вразили присутніх.

Своїми враженнями від заходу поділився Валерій Забарський, голова ради офіцерів клубу «Честь». Він зазначив, що кінним спортом кадети займаються з 2007 р., а в клубі  «Тандем»  всього три роки, та успіхи у дітей досить непогані. Цьогоріч 15 кадетів проходять навчання у клубі. Діти поки не беруть участі у змаганнях з верхової їзди в масштабах області чи України, та  наміри вже є. Наразі, за всіма показниками, переможцями змагань стали кадети Павло Балан, Ілля Іщенко, Таїсія Шестопалова.

Під час урочистої церемонії нагородження Валерій Забарський і тренер Павло  Шерстюк побажали дітям перемог, але в першу чергу - перемог над собою. «Ви отримали свою власну перемогу, яка від того є дуже важливою», - наголосили вони.  Валерій Шулімович  подякував  Павлу Шерстюку за допомогу дітям і вручив значок клубу «Честь». А серед кадетів відзначив значком клубу Іллю Іщенка з правом відвідування засідань клубу «Честь».  Подяку отримала й  інструктор кіно-спортивного клубу  «Тандем» Ольга Кутова. 

Та жоден кадет, який брав участь у відкритих змаганнях,  не залишився без нагороди, а після урочистостей всі спробували справжній армійський куліш.

 

Надя Кащук

Рубрика: Город
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости
 • Тарифи на проїзд у громадському транспорті – НЕДОобгрунтовані!

  Білоцерківці, певне, вже в курсі того, що міська влада збирається підняти тарифи на проїзд у громадському транспорті, мотивуючи це ростом долара, зарплати, цін на паливно-мастильні матеріали і т. ін. Щоб більше ознайомити громадськість зі своїми аргументами, 17 січня провели круглий стіл за участю перевізників, представників міської влади та громадськості. Як стало відомо, проїзд у маршрутках збираються підняти до 5 грн., а у тролейбусах – до 4 грн. <br /><br /> Чому підняття вартості проїзду влада вважає резонним?<br /><br />
 • У Білій Церкві вперше розпочали навчання з основ англійської мови для безробітних

  Навчання організовано за сприяння голови Всеукраїнської асоціації переселенців – радника віце-прем’єр-міністра України Руслана Калініна із залученням викладачів Корпусу миру США.
 • Водохреще у Білій Церкві пройшло масово і святково

  Свято Водохреща для кожного вірянина - день особливий. У цей день душа очищується, а тіло оздоровлюється. А все тому, що вода набуває чудодійних властивостей, зберігає їх протягом року, якщо в це, звичайно, вірити...
 • У Білій Церкві встановили сучасне медичне обладнання

  У Білоцерківську міську лікарню №2 придбано сучасну рентгенівську діагностичну систему, її функціональні можливості дозволяють прискорити та поліпшити якість обстеження та діагностики, а отже і визначити лікування.
 • В Білій Церкві готуються до погіршення погодних умов

  17 січня у Білій Церкві відбулося позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, яке провів міський голова Геннадій Дикий.

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?