Новости Город

Як депутати вето долали

Ольга Савченко

  • 0
  • 145

На пленарному засіданні 39- сесії Білоцерківської міської ради депутати мали розглянути  всього… 6 питань. Та із 6 питань, які розглядалися до першої перерви, депутати майже три години розглядали лише одне, яке викликало чимало запитань : «Про надання безповоротної фінансової підтримки комунальному підприємству Білоцерківської міської ради «Білоцерківтепломережа».

А все тому, як кажуть депутати, що це питання   не виносилося на розгляд постійних депутатських комісій, і вони  були вкрай обурені цим. Розглядали по ходу дій на спільній депутатській комісії прямо в сесійній залі. А обурюватися було чому. Бо безповоротна фінансова підтримка комунальному підприємству, яке затребувало 8 млн. грн. (малося на сесії затвердити виділення 6 млн. грн.) на погашення боргу викликало багато суперечок. Дехто  поставив запитання, чому іншим комунальним підприємствам,  у яких є теж борги, не можуть надати таку ж безповоротну підтримку, яка не зобов’язує підприємство повертати кошти. І чи не стане це прецедентом  в подальшому: брати кошти і не повертати, аргументуючи тим, що підприємство збиткове. Станом на сьогодні «тепломережа» має борг населення 52 млн. грн. Точилася суперечка ще й тому, що велика заборгованість може  призвести до зупинки подачі тепла. Приклад   є.  Два дні тому зупинили подачу тепла в  Узині.  Між тим в Коцюбинському та Славутичі опалювальний сезон взагалі не розпочався.  Міський голова  Геннадій Дикий пояснив, що коли опалювальний сезон теплопостачальник не розпочав, то  для  нього це ніяким чином не відобразиться, а от на підприємство, яке надало тепло в Узині і зупинило,  чекає кримінальна справа.

Далі суперечка розгорілася між Геннадієм Диким та депутатом Володимиром  Вовкотрубом з приводу встановлення, приміром, на Таращанському масиві твердопаливної котельні, навіть уже знайшовся  інвестор. Та тут, за словами   міського голови, є ряд  проблем: по-перше, невідомо звідки братиметься щепа для опалення, іншими словами, дрова будуть, «можливо, з Чорнобильської зони, тоді хто це проконтролює», а по-друге, «закопченість» висотних будинків, які розташовані поруч з котельнею. А для цього варто «подивитися на будинок, що розташований  за районною лікарнею, яка опалює приміщення з власної котельні твердим паливом». Проект рішення по даному питанню  винесли на розгляд сесії, та гарантії щодо його затвердження не було абсолютно.  Розглянули також  зміни та доповнення до бюджету міста на 2017 р.  

Подолали вето у двох питаннях

На сесію також винесли питання подолання  вето міського голови Геннадія Дикого щодо внесення змін до рішень  «Про утворення виконавчого комітету, визначення його чисельності, затвердження персонального складу», звільнення заступників міського голови і керуючого справами міськвиконкому, а також звільнення секретаря ради. Після процедури голосування депутати подолали вето тільки по двох питаннях:  щодо «утворення виконкому» та звільнення секретаря ради Бориса Смутка.

Заступники втрималися

Міський голова перед голосуванням запросив заступників «коротко, стисло, про головне» прозвітувати  про свою роботу  за певний період діяльності, тож депутати заслухали звіти Ольги Настіної, Інни Новогребельської, Валерія Гнатюка, керуючого справами Сергія Постівого. У кожного був свій спіч. Звісно, що чимало роботи ними зроблено, проте й були певної недоліки, які вони й самі визнають. У цьому питанні депутати не подолали вето міського голови у 28 голосів, проголосували «за» лише 26 депутатів, таким чином заступники і керуючий справами втрималися на своїх посадах.

Потім фракція БПП  «забажала» ще раз переголосувати щодо звільнення заступників, проте пленарне засідання довелося закрити, бо після перерви в залі депутатів виявилося тільки 17. Далі буде...

Надя Кащук

Рубрика: Город
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

Буду послідовним, ремонтники взялись за ремонт колодязя. Сподіваюсь цього разу він буде споруджений згідно ДБН. Хоча важко вгадати, за що ж їм доведеться розплачуватись і за чий рахунок, коли БЦ міськрада видасть чергову дурнувату постанову. Бо рішення запустити по міським вулиуцям міжміський великовантажний транспорт хтось уже почав спачувати з своєї кишені. І не тільки водоканал, а й жителі цих вулиць, що ремонтують тріщини в будинках, що знаходяться в 2-3м від руйнуючого потоку летючих фур
20 Апреля 2018 10:18 | Igor SIGarm
Є шанс для кожного взяти участь в поліпшенні стану доріг в місті і навколо нього. Навіть підстави створені і не варто чекати, коли колеса твого авто залишаться в ямі. Дії прості, доступні і для пішохода і для водія. Перше, завідши проблемну ділянку дороги здійснити виклик патрульної поліції за номером "102" ДЛЯ ОГЛЯДУ АВАРІЙНОЇ ДІЛЯНКИ ДОРОГИ. Друге, за кілька днів до місцевого відділку поліції подати ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАПИТ про стан і дії щодо складеного Акту обстеження аварійної ділянки дороги, не забудьте зареєструвати. ну от, перша ластівка пішла: приїхала поліція на Першотравневу, потім приїхла БЦвода спочатку вшестером дивились на провалений люк, розгребли яму в глибину на 30см, відїхали, за декілька годин знов приїхали тією ж аварійкою але четвером, обламали дерево -щоб зробити огороджувальну піраміду зі стрічкою, - організація напевне вже банкрот, бо нема в неї грошей на пару метрів труби!!!! Отак і поїхали - знов на нараду, з мозговою діяльністю в них погано, зате агресії і лайки достатньо. - треба ж нароботі робити щось! Трохи посмішу наостанок - в першому приїзді було на 3 робітники 3 керівника, по одежі видно, в другому на 2 робітгника -2 начальника. А ви питаєте звідки беруться тарифи і бездіяльність служб
19 Апреля 2018 15:56 | Igor SIGarm
Ау,товарищи!!!! Меня( семья Добровольских) вообще не наградили!!!И наше занятое место должно вообще быть вторым!!!!На фото меня нет!!! Одним словом БАРДАК!!! Я возмущена!!!!! Позор организаторам ,а в частности: управління з фізичної культури та спорту КОДА, Київський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», управління молоді та спорту м. Біла Церква, Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»!!!!
11 Апреля 2018 09:54 | юлия добровольская