Фото Репортаж

Мітинг та покладання квітів з нагоди 73-ї річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників

Портал idbc

  • 0
  • 38

28 жовтня у Білій Церкві відбувся мітинг та покладання квітів з нагоди 73-ї річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників.  Саме на території України під час Другої світової війни 1941-1945 років відбулися ключові битви за визволення від нацизму народів європейського континенту.

Під час заходу згадали, що під час Другої світової війни в Україні  загинуло близько 3 млн воїнів, понад 2 млн українців було вивезено для примусової праці до Німеччини під час окупації. На території України було зруйновано понад 700 міст і 28 тис. сіл. Було перетворено на руїни 200 тис. промислово-виробничих споруд, знищено понад 16 тис. підприємств, зруйновано 40% житлових будинків, внаслідок чого близько 10 млн людей залишилися без даху над головою.

Битва за визволення України тривала 22 місяці.

Під час заходу пам'ять мільйонів загиблих в роки Другої Світової війни і тих, хто загинув за незалежність України сьогодні, вшанували хвилиною мовчання.

До меморіалу Слави та Вічного вогню учасники урочистого зібрання поклали квіти.

Під час заходу також пролунали пісні на патріотичну тематику.

У заході взяли участь: міський голова Геннадій Дикий, секретар міської ради Борис Смуток, заступник міського голови Ольга Настіна, представники структурних підрозділів міської ради, військовослужбовці, кадети, представники громадськості та журналісти місцевих ЗМІ.

Джерело: https://new.bc-rada.gov.ua

  • Письмо редактору
  • Печатная версия
  • Сообщить другу
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Фотособытия Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Что комментируют?