Новости Город

Багато звернень – багато завдань

Ольга Савченко

  • 0
  • 214

Тридцять сьома сесія депутатів Білоцерківської міської ради відбулася 28 вересня. Крім порядку денного, дуже багато депутатів і міський голова виступили із запитами. Також з самого початку матір загиблого воїна АТО отримала нагороду за сина, двох ювілярів привітав Геннадій Анатолійович із 50-річчям.

Ярослав Павлюк, учасник АТО, який загинув під Авдіївкою, вже давно мав отримати державну нагороду «За оборону Маріуполя». Ще у 2015 році, коли був живим. Але на той момент, і як же це по-українськи, в документах було неправильно записане його по батькові. І ось, аж поки питання з літеркою вирішилося і нагорода стала готовою до вручення, бійця не стало… Отримати нагороду до сесійної зали прийшли його мама з татом та синок.

- Це частинку серця ви мені зараз вручили… - сказала матір героя.

Так, не надто приємні новини уже котрий рік поспіль забезпечує нам та війна на сході… Продовжили перед сесійну лірику ще двома привітаннями, але вже з 50-річчям. Вадим Анатолійович Маршалок, член виконавчого комітету, днями відсвяткував ювілей:

- Я хочу подякувати Богу за тих людей, які мені протягом життя трапляються. Від кожного з нас залежить, як буде житися в цьому місті. Я намагаюся робити все можливе, що в моїх силах, і бажаю кожному також дбати про своє місто. Нехай стане нам усім на це наснаги.

Вадиму Анатолійовичу міський голова вручив грамоту, адже всі можливі відзнаки він уже має. А от другий іменинник, Ігор Гейло, цього разу отримав відзнаку міського голови. Він є головою спортивної комісії, тож побажав, щоб спорт у місті розвивався відповідно до визначених напрямків, і небезпідставно додав:

- І ще бажаю, щоб депутати менше чубилися на сесіях та більше працювали на округах.

На сесію з’явилося 38 депутатів.

Почали зі звернень, яких цього разу зібралося доволі багато. Першим зі зверненням виступив міський голова, який підняв питання формату реалізації в нашому краї процесів із децентралізації та адміністративної реформи:

 - Вагомим стримуючим фактором Білої Церкви в її розвитку є невстановлені межі. Суміжні села почали процеси об’єднання в територіальні громади, але ж  усі ми знаємо, що межі, які є на документах, давно не є актуальними, і нині на територіях сіл перебуває майно міста Біла Церква. Уже призначені вибори в селі Фурси, але це село, встановлюючи свої межі, не погоджувало це питання з містом, хоча ми сусіди. Білоцерківська влада буде вживати всіх можливих заходів, що дозволені законодавством, щоб відстояти інтереси білоцерківської громади.

Запит про якість втілення антикорупційної реформи підготували депутати від «Свободи». Вони занепокоєні, що в Україні вже понад півроку не приймається закон «Про антикорупційний суд», а без такого суду всі інші створені інстанції втрачають сенс. Оскільки цей процес затримується, депутати висловили недовіру до справжності задекларованої реформи. А також нагадали, що існування такого суду також вимагається міжнародним законодавством, якого, відповідно до багатьох договорів, має дотримуватися Україна.

Ще один депутат підняв питання про виділення коштів для пошиття спортивної форми та взуття для збірних команд білоцерківських спортивних шкіл при черговому перерозподілі бюджету.

- Мова йде про 2500 дітей, які беруть участь у змаганнях і чемпіонатах різного рівня. Було б добре, якби вони могли представляти наше місто вбрані однаково і таким чином демонструвати рівень зацікавленості нашим містом у розвиткові спорту. Є в Білій Церкві 6 спортивних шкіл, варто було б кращих вихованців підтримати.

Заперечень із залу щодо цього не було. Міський голова попросив подбати, щоб розробили гарний дизайн форми та взуття.

Депутат Анатолій Гончар, який є представником від масиву Піщаний, висловив занепокоєння мешканців цього масиву якістю проведення робіт із благоустрою прибудинкової території на провулку Інститутський, будинки № 3 та № 4. Тут були розпочаті, але не закінчені ремонтні роботи покриття. З  бюджету було виділено на ці роботи 500 тисяч гривень, тож мешканці вимагають завершити розпочате. Також додали про необхідний ремонт пішохідного дерев’яного мосту та автомобільного мосту «Дружби». Міський голова зазначив, що на ремонт мосту «Дружби» уже цього року закінчиться виготовлення проекту, і як тільки він буде готовий, можна буде приступати до ремонтних робіт.

Депутати від ВО «Батьківщина» висловили занепокоєння мешканців Залізничного селища щодо роботи котельні в білоцерківській колонії, звідки постійно йде неприємний запах та дим. Це пов’язано із використанням неякісного палива: керівництво колонії бере залишки деревини із меблевих підприємств, які містять певні домішки та олії, що дають неприємний запах при спалюванні. Депутати попросили профільні комісії попрацювати над цим питанням та обдумати можливі шляхи забезпечення колонії нормальною деревиною, адже страждають мешканці цілого масиву.

На сесії нарешті прийнято правила дотримання тиші, які дуже довго обговорювалися на депутатських комісіях, сто разів туди вносилися зміни, але нарешті таки дійшли спільного знаменника. З 22:00 до 8:00 усі мають у Білій Церкві говорити пошепки та не шуміти J Жарт, звичайно. Власне, у цей час не можна галасувати та потрібно вимкнути усі пристрої, які створюють шум.

Ще на сесії погодили територіальний план на масиві Леваневського з урахуванням розміщення там новозбудованого супермаркету «Новус». Було необхідно продумати нову транспортну розв’язку, що й зробили депутати на цій сесії.

У «Різному» міський голова доповів про незаконний вилов риби у нижньому Білоцерківському водосховищі, на що останнім часом від мешканців почало надходити багато скарг. На жаль, вилов риби у тому місці може бут непогодженим із органами місцевого самоврядування, немає документів, які б вимагали такого погодження. Деякі мешканці агресивно ставляться до рибалок, ламають вудки. Тож найближчим часом буде організована зустріч із представниками Держрибагентства щодо вирішення цієї ситуації.

Олександра Вовченко

Рубрика: Город
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

Объем цистерны в машине около 2000 литров. Расход воды - 30-40 в секунду (максимальный). Весь объем воды расходуется за промежуток от 3 до 7 минут. 300 литров не хватило бы и на минуту тушения.
9 Февраля 2019 15:38 | Kate Titarenko
У садочках Кропивницького скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО http://www.kypur.net/u-sadochkah-kropyvnytskogo-skasuvaly-pilgu-na-harchuvannya-ditej-uchasnykiv-ato/ У Кропивницькому мітингували через скасування у садочках пільг для дітей учасників АТО. ФОТО http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-mitynguvaly-cherez-skasuvannya-u-sadochkah-pilg-dlya-ditej-uchasnykiv-ato-foto/
9 Января 2019 12:03 | Оля Кузьменко
Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska