Новости Город

У Білій Церкві завершується спорудження пам’ятника героям-вогнеборцям

Мировлад Марбу

  • 0
  • 626

У Білій Церкві невдовзі з’явиться ще одна пам’ятка. У міському Парку Слави нині добігає кінця спорудження пам’ятного знаку на честь загиблих героїв-вогнеборців.

Історія створення пам’ятника пов’язана з техногенною катастрофою на нафтобазі у Васильківському районі, яка трапилася 8 червня 2015 року і тривала 8 днів. Внаслідок пожежі загинуло 6 осіб, серед яких – білоцерківець, підполковник служби цивільного захисту ДСНС Максим Олегович Глазков.

Моральну компенсацію рідні загиблого вирішили спрямувати на вшанування пам’яті не тільки рідної людини, але й усіх вогнеборців, які віддали своє життя при виконанні службових обов’язків – тим паче, що аналогів такому пам’ятнику в Україні не існує.

Коштів у вигляді моральної компенсації родині вистачило тільки на сам пам’ятний знак та постамент. Тож міською владою Білої Церкви було не лише визначено місце встановлення пам’ятного знаку в парку Слави, а й виділено кошти на благоустрій навколо пам’ятки з міського бюджету. За підтримки Агенції стратегічного розвитку Білої Церкви виконується розпис стіни, та тлі якої розташовуватиметься скульптура.

У результаті відкритого конкурсу на кращий проект пам’ятного знаку на честь загиблих героїв-вогнеборців, який відбувся у серпні 2015 року, кращою було визнано роботу білоцерківського скульптора Максима Василенка. Проект являє собою прозорий силует пожежника на тлі фігури ангела, що наче оберігає героя своїми крилами. Під час обговорення даного проекту представники конкурсної комісії, до якої увійшов і міський голова Геннадій Дикий, звертали увагу не тільки на композицію та матеріали, але й на антивандальні властивості споруди. А в цьому питанні вже слід сподіватися на сумління та високу громадянську свідомість білоцерківців.

Джерело:

Рубрика: Город
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

Буду послідовним, ремонтники взялись за ремонт колодязя. Сподіваюсь цього разу він буде споруджений згідно ДБН. Хоча важко вгадати, за що ж їм доведеться розплачуватись і за чий рахунок, коли БЦ міськрада видасть чергову дурнувату постанову. Бо рішення запустити по міським вулиуцям міжміський великовантажний транспорт хтось уже почав спачувати з своєї кишені. І не тільки водоканал, а й жителі цих вулиць, що ремонтують тріщини в будинках, що знаходяться в 2-3м від руйнуючого потоку летючих фур
20 Апреля 2018 10:18 | Igor SIGarm
Є шанс для кожного взяти участь в поліпшенні стану доріг в місті і навколо нього. Навіть підстави створені і не варто чекати, коли колеса твого авто залишаться в ямі. Дії прості, доступні і для пішохода і для водія. Перше, завідши проблемну ділянку дороги здійснити виклик патрульної поліції за номером "102" ДЛЯ ОГЛЯДУ АВАРІЙНОЇ ДІЛЯНКИ ДОРОГИ. Друге, за кілька днів до місцевого відділку поліції подати ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАПИТ про стан і дії щодо складеного Акту обстеження аварійної ділянки дороги, не забудьте зареєструвати. ну от, перша ластівка пішла: приїхала поліція на Першотравневу, потім приїхла БЦвода спочатку вшестером дивились на провалений люк, розгребли яму в глибину на 30см, відїхали, за декілька годин знов приїхали тією ж аварійкою але четвером, обламали дерево -щоб зробити огороджувальну піраміду зі стрічкою, - організація напевне вже банкрот, бо нема в неї грошей на пару метрів труби!!!! Отак і поїхали - знов на нараду, з мозговою діяльністю в них погано, зате агресії і лайки достатньо. - треба ж нароботі робити щось! Трохи посмішу наостанок - в першому приїзді було на 3 робітники 3 керівника, по одежі видно, в другому на 2 робітгника -2 начальника. А ви питаєте звідки беруться тарифи і бездіяльність служб
19 Апреля 2018 15:56 | Igor SIGarm
Ау,товарищи!!!! Меня( семья Добровольских) вообще не наградили!!!И наше занятое место должно вообще быть вторым!!!!На фото меня нет!!! Одним словом БАРДАК!!! Я возмущена!!!!! Позор организаторам ,а в частности: управління з фізичної культури та спорту КОДА, Київський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», управління молоді та спорту м. Біла Церква, Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»!!!!
11 Апреля 2018 09:54 | юлия добровольская