Новости Город

У Білій Церкві завершується спорудження пам’ятника героям-вогнеборцям

Мировлад Марбу

  • 0
  • 528

У Білій Церкві невдовзі з’явиться ще одна пам’ятка. У міському Парку Слави нині добігає кінця спорудження пам’ятного знаку на честь загиблих героїв-вогнеборців.

Історія створення пам’ятника пов’язана з техногенною катастрофою на нафтобазі у Васильківському районі, яка трапилася 8 червня 2015 року і тривала 8 днів. Внаслідок пожежі загинуло 6 осіб, серед яких – білоцерківець, підполковник служби цивільного захисту ДСНС Максим Олегович Глазков.

Моральну компенсацію рідні загиблого вирішили спрямувати на вшанування пам’яті не тільки рідної людини, але й усіх вогнеборців, які віддали своє життя при виконанні службових обов’язків – тим паче, що аналогів такому пам’ятнику в Україні не існує.

Коштів у вигляді моральної компенсації родині вистачило тільки на сам пам’ятний знак та постамент. Тож міською владою Білої Церкви було не лише визначено місце встановлення пам’ятного знаку в парку Слави, а й виділено кошти на благоустрій навколо пам’ятки з міського бюджету. За підтримки Агенції стратегічного розвитку Білої Церкви виконується розпис стіни, та тлі якої розташовуватиметься скульптура.

У результаті відкритого конкурсу на кращий проект пам’ятного знаку на честь загиблих героїв-вогнеборців, який відбувся у серпні 2015 року, кращою було визнано роботу білоцерківського скульптора Максима Василенка. Проект являє собою прозорий силует пожежника на тлі фігури ангела, що наче оберігає героя своїми крилами. Під час обговорення даного проекту представники конкурсної комісії, до якої увійшов і міський голова Геннадій Дикий, звертали увагу не тільки на композицію та матеріали, але й на антивандальні властивості споруди. А в цьому питанні вже слід сподіватися на сумління та високу громадянську свідомість білоцерківців.

Джерело:

Рубрика: Город
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

Шановна пані Наталіє, дякую за Вашу статтю, але в ній є дещо неправильно зрозуміле Вами трактування моїх слів. У своєму виступі я сказала: «Час довів, що міська влада піклується про збереження й оновлення матеріально-технічної бази навчальних закладів. Так, два роки поспіль на кожну школу виділялося по 42 тисячі грн. Але ми всі розуміємо, що це крапля в морі. Без активної позиції керівника та розумної співпраці з батьківським комітетом і громадськими організаціями освітньому закладу складно повноцінно працювати. І тому глибока вдячність батькам, які розуміють, що підтримка освіти – це інвестиції в успішне майбутнє своїх дітей». У відповідь на запитання члена комісії Гончаренка Ю.А.: «Що, як адміністратор, я знаю про фінансування закладу міською владою?» - я відповіла, що цього літа на реконструкцію спортивного майданчика було виділено з міського бюджету 530.000 грн. Сподіваюся, що Ви врахуєте мої зауваження і внесете корективи у статтю. Дякую за розуміння. З повагою Олена Плигань.
22 Сентября 2017 19:55 | Олена Плигань
Як изавжди ті самі граблі )) не компетентна комісія і її початкове голосування зробило свою справу, для комісії повинен бути один критерій- хоча б 1 професійний експерт з брендингу, який би мав мати вирішальне слово, а також строга анонімність поданих заявок саме для членів комісії, щоб уникнути упередженого голосування . А так все ясно і прогнозовано))) Про он лайн голосування взагалі вже мовчу ...буде як у місті Дніпрі - де в он лайн голосуванні перемогла ракета ))) P.S.після шквалу критики та насмішок команда Експертів з брендингу таграф-дизайну обрали достойну роботу https://lenta.ru/news/2017/07/31/logo/
12 Сентября 2017 14:55 | lolik yjfgjgfjhg