Новости Город

У Білій Церкві пройде профорієнтаційний івент для дітей "Місто професій"

Мировлад Марбу

  • 0
  • 264

23 вересня в місті Біла Церква відбудеться всеукраїнське профорієнтаційний захід "Місто професій", на якому діти 17-18 років зможуть приміряти на себе ролі більш 50 різних фахівців.

Про це стало відомо з повідомлення координатора заходу Анастасії Назаренко в Facebook.

"23 вересня 2017 р. у м. Біла Церква відбудеться національний проект для дітей Місто Професій.
Якщо Ви бажаєте долучитися до заходу як партнер проекта та представити професію, зателефонуйте: 093-586-78-00", - йдеться в повідомленні.

Як розповіла Анастасія Назаренко в коментарі KV, подібні заходи проходять у великих містах України раз в 4 роки.

"У парковому місці міста розгортається містечко, де наші партнери представляють різні професії - пожежного, лікаря, будівельника, бджоляра. Дітям 17-18 років буде запропоновано близько 50 спеціальностей. На кожній локації їм пояснять суть професії, попросять виконати нескладне завдання і видадуть зарплату, яку вони зможуть витратити в магазині містечка", - говорить вона.

За її словами, на останній такий захід прийшло близько 12 тис. дітей.

"Краще, щоб діти приходили разом з батьками. Тоді вони разом зможуть вибрати професію і вже думати про профільному вузі або технікумі. Такими заходами ми хочемо показати, що всі спеціальності корисні і дуже важливі. А робочі спеціальності цінуються не менше, ніж інші. Вхід для дітей вільний", - зазначила Назаренко.

Варто також відзначити, що захід пройшов в таких містах як Боярка, Миколаїв, Одеса, Запоріжжя, Суми, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Львів, Полтава, Ковель. Організатором виступає Міжнародний діловий журнал "Community Business Magazine".

Рубрика: Город
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?