Новости Город

У Білій Церкві пройде профорієнтаційний івент для дітей "Місто професій"

Мировлад Марбу

  • 0
  • 236

23 вересня в місті Біла Церква відбудеться всеукраїнське профорієнтаційний захід "Місто професій", на якому діти 17-18 років зможуть приміряти на себе ролі більш 50 різних фахівців.

Про це стало відомо з повідомлення координатора заходу Анастасії Назаренко в Facebook.

"23 вересня 2017 р. у м. Біла Церква відбудеться національний проект для дітей Місто Професій.
Якщо Ви бажаєте долучитися до заходу як партнер проекта та представити професію, зателефонуйте: 093-586-78-00", - йдеться в повідомленні.

Як розповіла Анастасія Назаренко в коментарі KV, подібні заходи проходять у великих містах України раз в 4 роки.

"У парковому місці міста розгортається містечко, де наші партнери представляють різні професії - пожежного, лікаря, будівельника, бджоляра. Дітям 17-18 років буде запропоновано близько 50 спеціальностей. На кожній локації їм пояснять суть професії, попросять виконати нескладне завдання і видадуть зарплату, яку вони зможуть витратити в магазині містечка", - говорить вона.

За її словами, на останній такий захід прийшло близько 12 тис. дітей.

"Краще, щоб діти приходили разом з батьками. Тоді вони разом зможуть вибрати професію і вже думати про профільному вузі або технікумі. Такими заходами ми хочемо показати, що всі спеціальності корисні і дуже важливі. А робочі спеціальності цінуються не менше, ніж інші. Вхід для дітей вільний", - зазначила Назаренко.

Варто також відзначити, що захід пройшов в таких містах як Боярка, Миколаїв, Одеса, Запоріжжя, Суми, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Львів, Полтава, Ковель. Організатором виступає Міжнародний діловий журнал "Community Business Magazine".

Рубрика: Город
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

Шановна пані Наталіє, дякую за Вашу статтю, але в ній є дещо неправильно зрозуміле Вами трактування моїх слів. У своєму виступі я сказала: «Час довів, що міська влада піклується про збереження й оновлення матеріально-технічної бази навчальних закладів. Так, два роки поспіль на кожну школу виділялося по 42 тисячі грн. Але ми всі розуміємо, що це крапля в морі. Без активної позиції керівника та розумної співпраці з батьківським комітетом і громадськими організаціями освітньому закладу складно повноцінно працювати. І тому глибока вдячність батькам, які розуміють, що підтримка освіти – це інвестиції в успішне майбутнє своїх дітей». У відповідь на запитання члена комісії Гончаренка Ю.А.: «Що, як адміністратор, я знаю про фінансування закладу міською владою?» - я відповіла, що цього літа на реконструкцію спортивного майданчика було виділено з міського бюджету 530.000 грн. Сподіваюся, що Ви врахуєте мої зауваження і внесете корективи у статтю. Дякую за розуміння. З повагою Олена Плигань.
22 Сентября 2017 19:55 | Олена Плигань
Як изавжди ті самі граблі )) не компетентна комісія і її початкове голосування зробило свою справу, для комісії повинен бути один критерій- хоча б 1 професійний експерт з брендингу, який би мав мати вирішальне слово, а також строга анонімність поданих заявок саме для членів комісії, щоб уникнути упередженого голосування . А так все ясно і прогнозовано))) Про он лайн голосування взагалі вже мовчу ...буде як у місті Дніпрі - де в он лайн голосуванні перемогла ракета ))) P.S.після шквалу критики та насмішок команда Експертів з брендингу таграф-дизайну обрали достойну роботу https://lenta.ru/news/2017/07/31/logo/
12 Сентября 2017 14:55 | lolik yjfgjgfjhg