Новости События

Білоцерківчанин Віталій Невгад очолив Головне слідче управління Нацполіції

Мировлад Марбу

  • 0
  • 231

Начальник Головного управління Нацполіції України в Донецькій області за останні місяці змінюється вже двічі. У липні В'ячеслав Аброськін, який довгий час очолював донецьку поліцію, був призначений першим заступником голови НПУ Сергія Князєва, а його заступив полковник Віталій Невгад.

Очільником поліції Донецької області Невгад був лише два місяці. Сьогодні в МВС повідомили, що його призначено начальником Головного слідчого управління Нацполіції. Таким чином Віталій Невгад змінив на посаді Олександра Вакуленка.

Зауважимо, що про нового керівника Головного слідчого управління відомо небагато: у 90-х він працював слюсарем на Білоцерківському авіаремонтному заводі, згодом служив у Збройних Силах.

Службу в органах внутрішніх справ розпочав у січні 1994 року з посади міліціонера-водія підрозділи забезпечення відділу внутрішніх справ міста Біла Церква Київської області. У 1998 році закінчив Українську академію внутрішніх справ за спеціальністю "правознавство". У 1998-2001 роках працював слідчим і старшим слідчим Білоцерківського міського управління Головного управління МВС України в Київській області. Пізніше обійняв посаду заступника начальника Білоцерківського міського відділу Головного управління МВС України в Київській області - начальника слідчого відділу. У 2010 році був призначений першим заступником начальника слідчого управління Головного управління МВС України в Київській області, де працював до 2014 року.

У грудні 2014 року переїхав в зону АТО, де працював першим заступником начальника ГУМВС України в Донецькій області та очолив слідче управління. У 2015 році у зв'язку з формуванням Національної поліції був призначений на посаду заступника начальника Головного управління Нацполіції в Донецькій області - начальника слідчого управління.

У відповідності з електронною декларацією за 2016 рік, у Білоцерківському районі його дружина Ніна має земельну ділянку 12 соток, така ж ділянка є у Невгада в с. Бузова, що в Києво-Святошинському районі. У Білій Церкві чиновник має тільки гараж. Про житло в декларації не йдеться.

Грошові активи сім'ї становлять 35 тисяч доларів і 26 тисяч гривень готівкою. Також зазначено, що торік Невгад отримав 240 тисяч гривень зарплати.

Джерело: 112.ua

Рубрика: События
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

Шановна пані Наталіє, дякую за Вашу статтю, але в ній є дещо неправильно зрозуміле Вами трактування моїх слів. У своєму виступі я сказала: «Час довів, що міська влада піклується про збереження й оновлення матеріально-технічної бази навчальних закладів. Так, два роки поспіль на кожну школу виділялося по 42 тисячі грн. Але ми всі розуміємо, що це крапля в морі. Без активної позиції керівника та розумної співпраці з батьківським комітетом і громадськими організаціями освітньому закладу складно повноцінно працювати. І тому глибока вдячність батькам, які розуміють, що підтримка освіти – це інвестиції в успішне майбутнє своїх дітей». У відповідь на запитання члена комісії Гончаренка Ю.А.: «Що, як адміністратор, я знаю про фінансування закладу міською владою?» - я відповіла, що цього літа на реконструкцію спортивного майданчика було виділено з міського бюджету 530.000 грн. Сподіваюся, що Ви врахуєте мої зауваження і внесете корективи у статтю. Дякую за розуміння. З повагою Олена Плигань.
22 Сентября 2017 19:55 | Олена Плигань
Як изавжди ті самі граблі )) не компетентна комісія і її початкове голосування зробило свою справу, для комісії повинен бути один критерій- хоча б 1 професійний експерт з брендингу, який би мав мати вирішальне слово, а також строга анонімність поданих заявок саме для членів комісії, щоб уникнути упередженого голосування . А так все ясно і прогнозовано))) Про он лайн голосування взагалі вже мовчу ...буде як у місті Дніпрі - де в он лайн голосуванні перемогла ракета ))) P.S.після шквалу критики та насмішок команда Експертів з брендингу таграф-дизайну обрали достойну роботу https://lenta.ru/news/2017/07/31/logo/
12 Сентября 2017 14:55 | lolik yjfgjgfjhg