Новости События

Білоцерківчанин Віталій Невгад очолив Головне слідче управління Нацполіції

Мировлад Марбу

  • 0
  • 362

Начальник Головного управління Нацполіції України в Донецькій області за останні місяці змінюється вже двічі. У липні В'ячеслав Аброськін, який довгий час очолював донецьку поліцію, був призначений першим заступником голови НПУ Сергія Князєва, а його заступив полковник Віталій Невгад.

Очільником поліції Донецької області Невгад був лише два місяці. Сьогодні в МВС повідомили, що його призначено начальником Головного слідчого управління Нацполіції. Таким чином Віталій Невгад змінив на посаді Олександра Вакуленка.

Зауважимо, що про нового керівника Головного слідчого управління відомо небагато: у 90-х він працював слюсарем на Білоцерківському авіаремонтному заводі, згодом служив у Збройних Силах.

Службу в органах внутрішніх справ розпочав у січні 1994 року з посади міліціонера-водія підрозділи забезпечення відділу внутрішніх справ міста Біла Церква Київської області. У 1998 році закінчив Українську академію внутрішніх справ за спеціальністю "правознавство". У 1998-2001 роках працював слідчим і старшим слідчим Білоцерківського міського управління Головного управління МВС України в Київській області. Пізніше обійняв посаду заступника начальника Білоцерківського міського відділу Головного управління МВС України в Київській області - начальника слідчого відділу. У 2010 році був призначений першим заступником начальника слідчого управління Головного управління МВС України в Київській області, де працював до 2014 року.

У грудні 2014 року переїхав в зону АТО, де працював першим заступником начальника ГУМВС України в Донецькій області та очолив слідче управління. У 2015 році у зв'язку з формуванням Національної поліції був призначений на посаду заступника начальника Головного управління Нацполіції в Донецькій області - начальника слідчого управління.

У відповідності з електронною декларацією за 2016 рік, у Білоцерківському районі його дружина Ніна має земельну ділянку 12 соток, така ж ділянка є у Невгада в с. Бузова, що в Києво-Святошинському районі. У Білій Церкві чиновник має тільки гараж. Про житло в декларації не йдеться.

Грошові активи сім'ї становлять 35 тисяч доларів і 26 тисяч гривень готівкою. Також зазначено, що торік Невгад отримав 240 тисяч гривень зарплати.

Джерело: 112.ua

Рубрика: События
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

Буду послідовним, ремонтники взялись за ремонт колодязя. Сподіваюсь цього разу він буде споруджений згідно ДБН. Хоча важко вгадати, за що ж їм доведеться розплачуватись і за чий рахунок, коли БЦ міськрада видасть чергову дурнувату постанову. Бо рішення запустити по міським вулиуцям міжміський великовантажний транспорт хтось уже почав спачувати з своєї кишені. І не тільки водоканал, а й жителі цих вулиць, що ремонтують тріщини в будинках, що знаходяться в 2-3м від руйнуючого потоку летючих фур
20 Апреля 2018 10:18 | Igor SIGarm
Є шанс для кожного взяти участь в поліпшенні стану доріг в місті і навколо нього. Навіть підстави створені і не варто чекати, коли колеса твого авто залишаться в ямі. Дії прості, доступні і для пішохода і для водія. Перше, завідши проблемну ділянку дороги здійснити виклик патрульної поліції за номером "102" ДЛЯ ОГЛЯДУ АВАРІЙНОЇ ДІЛЯНКИ ДОРОГИ. Друге, за кілька днів до місцевого відділку поліції подати ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАПИТ про стан і дії щодо складеного Акту обстеження аварійної ділянки дороги, не забудьте зареєструвати. ну от, перша ластівка пішла: приїхала поліція на Першотравневу, потім приїхла БЦвода спочатку вшестером дивились на провалений люк, розгребли яму в глибину на 30см, відїхали, за декілька годин знов приїхали тією ж аварійкою але четвером, обламали дерево -щоб зробити огороджувальну піраміду зі стрічкою, - організація напевне вже банкрот, бо нема в неї грошей на пару метрів труби!!!! Отак і поїхали - знов на нараду, з мозговою діяльністю в них погано, зате агресії і лайки достатньо. - треба ж нароботі робити щось! Трохи посмішу наостанок - в першому приїзді було на 3 робітники 3 керівника, по одежі видно, в другому на 2 робітгника -2 начальника. А ви питаєте звідки беруться тарифи і бездіяльність служб
19 Апреля 2018 15:56 | Igor SIGarm
Ау,товарищи!!!! Меня( семья Добровольских) вообще не наградили!!!И наше занятое место должно вообще быть вторым!!!!На фото меня нет!!! Одним словом БАРДАК!!! Я возмущена!!!!! Позор организаторам ,а в частности: управління з фізичної культури та спорту КОДА, Київський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», управління молоді та спорту м. Біла Церква, Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»!!!!
11 Апреля 2018 09:54 | юлия добровольская