Новости События

Білоцерківчанин Віталій Невгад очолив Головне слідче управління Нацполіції

Мировлад Марбу

  • 0
  • 318

Начальник Головного управління Нацполіції України в Донецькій області за останні місяці змінюється вже двічі. У липні В'ячеслав Аброськін, який довгий час очолював донецьку поліцію, був призначений першим заступником голови НПУ Сергія Князєва, а його заступив полковник Віталій Невгад.

Очільником поліції Донецької області Невгад був лише два місяці. Сьогодні в МВС повідомили, що його призначено начальником Головного слідчого управління Нацполіції. Таким чином Віталій Невгад змінив на посаді Олександра Вакуленка.

Зауважимо, що про нового керівника Головного слідчого управління відомо небагато: у 90-х він працював слюсарем на Білоцерківському авіаремонтному заводі, згодом служив у Збройних Силах.

Службу в органах внутрішніх справ розпочав у січні 1994 року з посади міліціонера-водія підрозділи забезпечення відділу внутрішніх справ міста Біла Церква Київської області. У 1998 році закінчив Українську академію внутрішніх справ за спеціальністю "правознавство". У 1998-2001 роках працював слідчим і старшим слідчим Білоцерківського міського управління Головного управління МВС України в Київській області. Пізніше обійняв посаду заступника начальника Білоцерківського міського відділу Головного управління МВС України в Київській області - начальника слідчого відділу. У 2010 році був призначений першим заступником начальника слідчого управління Головного управління МВС України в Київській області, де працював до 2014 року.

У грудні 2014 року переїхав в зону АТО, де працював першим заступником начальника ГУМВС України в Донецькій області та очолив слідче управління. У 2015 році у зв'язку з формуванням Національної поліції був призначений на посаду заступника начальника Головного управління Нацполіції в Донецькій області - начальника слідчого управління.

У відповідності з електронною декларацією за 2016 рік, у Білоцерківському районі його дружина Ніна має земельну ділянку 12 соток, така ж ділянка є у Невгада в с. Бузова, що в Києво-Святошинському районі. У Білій Церкві чиновник має тільки гараж. Про житло в декларації не йдеться.

Грошові активи сім'ї становлять 35 тисяч доларів і 26 тисяч гривень готівкою. Також зазначено, що торік Невгад отримав 240 тисяч гривень зарплати.

Джерело: 112.ua

Рубрика: События
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?