Новости Город

Оприлюднено три найкращі варіанти логотипу Білої Церкви, які вийшли у фінал

Мировлад Марбу

  • 2
  • 542

 

Роман Наумов, фотограф та громадський активіст, оприлюднив результати голосування у конкурсі на розробку логотипу м. Біла Церква. 

Коротко про хід голосування. Воно складалось з двох етапів: оцінки від оргкомітету конкурсу (до 70 балів), який обрав кращі десять робіт з 31 поданої, та онлайн голосування (до 30 балів). Всього в онлайн голосуванні за чотири доби взяло участь 743 респонденти. Переможець цього голосування отримав +30 балів до середнього балу конкурсної комісії. За друге місце +25, далі кожному на 3 менше. Сумарний бал визначив трійку лідерів.

В фінал вийшли три роботи, проголосувати за які можна буде з 17 вересня. 

1. Концепція "Мапа твого серця" - Брендингова агенція Galagan, м. Київ.

2. Концепція "Плюси міста" - Брендингова агенція Galagan, м. Київ.

3. Концепція "Живи в своєму ритмі" - Студія Mukovoz Design, м. Біла Церква.

Голосування складалося з двох етапів: оцінки від оргкомітету конкурсу (до 70 балів), який обрав кращі десять робіт з 31 поданої, та онлайн голосування (до 30 балів). Всього в онлайн голосуванні за чотири доби взяло участь 743 респонденти. Переможець цього голосування отримав +30 балів до середнього балу конкурсної комісії. За друге місце +25, далі кожному на 3 менше. Сумарний бал визначив трійку лідерів.

Фіналістам буде запропоновано за тиждень доопрацювати свої роботи та презентувати їх громаді 16 вересня на День міста. Після цьго відбудеться голосування за визначення переможця конкурсу.

Рубрика: Город
Комментарии
2
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Bohdan Yaremenko
Bohdan Yaremenko 12.09.2017
печаль!
1
lolik yjfgjgfjhg
lolik yjfgjgfjhg 12.09.2017
Як изавжди ті самі граблі )) не компетентна комісія і її початкове голосування зробило свою справу, для комісії повинен бути один критерій- хоча б 1 професійний експерт з брендингу, який би мав мати вирішальне слово, а також строга анонімність поданих заявок саме для членів комісії, щоб уникнути упередженого голосування . А так все ясно і прогнозовано))) Про он лайн голосування взагалі вже мовчу ...буде як у місті Дніпрі - де в он лайн голосуванні перемогла ракета ))) P.S.після шквалу критики та насмішок команда Експертів з брендингу таграф-дизайну обрали достойну роботу https://lenta.ru/news/2017/07/31/logo/
2
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?