Видео Сюжет

Саксаганці вітають громаду с. Розаліївка з Днем села

Портал idbc

  • 0
  • 32

У суботу театрали дарували свою творчість глядачам на кількох майданчиках Київської області. Яблучного Спаса разом із саксаганцями святкували у селах Руда та Розаліївка і на базі Театру імені Саксаганського. Вже не вперше колектив Театру імені Саксаганського в один день і майже водночас працює на кількох майданчиках Київщини. Цього разу, щоб порадувати усіх бажаючих, саксаганці рівноцінно розділили свої творчі сили та підготували незабутні святкові заходи.
Жителям села Руда артисти подарували найстарішу, але досі одну із найпопулярніших вистав із репертуару, безсмертну комедію української класики – «Сватання на Гончарівці». Вистава настільки припала до душі місцевим мешканцям, що вони одразу запросили театральну трупу знову в гості.
У селі Розаліївка, яке в цей день святкувало свій день народження, саксаганці продемонстрували феєричну шоу-програму за участю артистів-вокалістів та артистів балету. За словами жителів села, такого масштабного свята у них ще не було: емоції переповнювали через край, а спогадів лишилося на все життя!
У Театрі імені Саксаганського усі бажаючі провести святковий вечір з користю та натхненням мали можливість завітати на прем’єру минулого театрального сезону «Коли птахи відлітають» – виставу, яка торкається найтонших струн людської душі.
Бачимо, що Театр імені Саксаганського неможливе легко робить можливим та привозить театральне мистецтво у всі куточки Київщини і України для того, щоб люди змогли хоч на кілька годин долучитися до високого…

Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Видеосюжеты Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Фоторепортажи

Что комментируют?

Шановна пані Наталіє, дякую за Вашу статтю, але в ній є дещо неправильно зрозуміле Вами трактування моїх слів. У своєму виступі я сказала: «Час довів, що міська влада піклується про збереження й оновлення матеріально-технічної бази навчальних закладів. Так, два роки поспіль на кожну школу виділялося по 42 тисячі грн. Але ми всі розуміємо, що це крапля в морі. Без активної позиції керівника та розумної співпраці з батьківським комітетом і громадськими організаціями освітньому закладу складно повноцінно працювати. І тому глибока вдячність батькам, які розуміють, що підтримка освіти – це інвестиції в успішне майбутнє своїх дітей». У відповідь на запитання члена комісії Гончаренка Ю.А.: «Що, як адміністратор, я знаю про фінансування закладу міською владою?» - я відповіла, що цього літа на реконструкцію спортивного майданчика було виділено з міського бюджету 530.000 грн. Сподіваюся, що Ви врахуєте мої зауваження і внесете корективи у статтю. Дякую за розуміння. З повагою Олена Плигань.
22 Сентября 2017 19:55 | Олена Плигань
Як изавжди ті самі граблі )) не компетентна комісія і її початкове голосування зробило свою справу, для комісії повинен бути один критерій- хоча б 1 професійний експерт з брендингу, який би мав мати вирішальне слово, а також строга анонімність поданих заявок саме для членів комісії, щоб уникнути упередженого голосування . А так все ясно і прогнозовано))) Про он лайн голосування взагалі вже мовчу ...буде як у місті Дніпрі - де в он лайн голосуванні перемогла ракета ))) P.S.після шквалу критики та насмішок команда Експертів з брендингу таграф-дизайну обрали достойну роботу https://lenta.ru/news/2017/07/31/logo/
12 Сентября 2017 14:55 | lolik yjfgjgfjhg