Видео Сюжет

Як здійснюється процес керування польотом Ан-12 з аеродрому "Біла Церква" вперше показало КП "БВАК"

Портал idbc

  • 0
  • 70

У відеосюжеті начальник відділу АПІО (AFIS) Володимир Єгорович Сорокожердєв, маючи за плечима десятирічний досвід роботи та сотні посаджених літаків на аеродромі, здійснює польотно-інформаційне обслуговування польоту вантажно-транспортного літака Ан-12 з пункту АПІО.

 Повітряне судно, що належить українській авіакомпанії "Cavok Air" здійснило 9 серпня 2017р. виліт з місцевого аеродрому за маршрутом "Біла Церква-Вінниця"  після проходження технічного обслуговування на базі КП "БВАК".

 Варто зазначити, що для забезпечення успішної зліт-посадки будь-якого літака з білоцерківського аеродрому залучається значна кількість висококваліфікованих спеціалістів з різних служб: відділ аеродромного польотно-інформаційного обслуговування (AFIS), оперативна група метеорологічного обслуговування польотів повітряних суден, аеродромна служба, служба аварійно-рятувального та протипожежного забезпечення, служба авіаційної безпеки та інші. Також авіаційні операції завжди здійснюються під пильним контролем профільних заступників директора КП "БВАК".

Джерело: bcavia.com

Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Видеосюжеты Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Фоторепортажи

Что комментируют?