Видео Сюжет

Як здійснюється процес керування польотом Ан-12 з аеродрому "Біла Церква" вперше показало КП "БВАК"

Портал idbc

  • 0
  • 40

У відеосюжеті начальник відділу АПІО (AFIS) Володимир Єгорович Сорокожердєв, маючи за плечима десятирічний досвід роботи та сотні посаджених літаків на аеродромі, здійснює польотно-інформаційне обслуговування польоту вантажно-транспортного літака Ан-12 з пункту АПІО.

 Повітряне судно, що належить українській авіакомпанії "Cavok Air" здійснило 9 серпня 2017р. виліт з місцевого аеродрому за маршрутом "Біла Церква-Вінниця"  після проходження технічного обслуговування на базі КП "БВАК".

 Варто зазначити, що для забезпечення успішної зліт-посадки будь-якого літака з білоцерківського аеродрому залучається значна кількість висококваліфікованих спеціалістів з різних служб: відділ аеродромного польотно-інформаційного обслуговування (AFIS), оперативна група метеорологічного обслуговування польотів повітряних суден, аеродромна служба, служба аварійно-рятувального та протипожежного забезпечення, служба авіаційної безпеки та інші. Також авіаційні операції завжди здійснюються під пильним контролем профільних заступників директора КП "БВАК".

Джерело: bcavia.com

Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Видеосюжеты Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Фоторепортажи

Что комментируют?

Шановна пані Наталіє, дякую за Вашу статтю, але в ній є дещо неправильно зрозуміле Вами трактування моїх слів. У своєму виступі я сказала: «Час довів, що міська влада піклується про збереження й оновлення матеріально-технічної бази навчальних закладів. Так, два роки поспіль на кожну школу виділялося по 42 тисячі грн. Але ми всі розуміємо, що це крапля в морі. Без активної позиції керівника та розумної співпраці з батьківським комітетом і громадськими організаціями освітньому закладу складно повноцінно працювати. І тому глибока вдячність батькам, які розуміють, що підтримка освіти – це інвестиції в успішне майбутнє своїх дітей». У відповідь на запитання члена комісії Гончаренка Ю.А.: «Що, як адміністратор, я знаю про фінансування закладу міською владою?» - я відповіла, що цього літа на реконструкцію спортивного майданчика було виділено з міського бюджету 530.000 грн. Сподіваюся, що Ви врахуєте мої зауваження і внесете корективи у статтю. Дякую за розуміння. З повагою Олена Плигань.
22 Сентября 2017 19:55 | Олена Плигань
Як изавжди ті самі граблі )) не компетентна комісія і її початкове голосування зробило свою справу, для комісії повинен бути один критерій- хоча б 1 професійний експерт з брендингу, який би мав мати вирішальне слово, а також строга анонімність поданих заявок саме для членів комісії, щоб уникнути упередженого голосування . А так все ясно і прогнозовано))) Про он лайн голосування взагалі вже мовчу ...буде як у місті Дніпрі - де в он лайн голосуванні перемогла ракета ))) P.S.після шквалу критики та насмішок команда Експертів з брендингу таграф-дизайну обрали достойну роботу https://lenta.ru/news/2017/07/31/logo/
12 Сентября 2017 14:55 | lolik yjfgjgfjhg