Видео Сюжет

Як здійснюється процес керування польотом Ан-12 з аеродрому "Біла Церква" вперше показало КП "БВАК"

Портал idbc

  • 0
  • 113

У відеосюжеті начальник відділу АПІО (AFIS) Володимир Єгорович Сорокожердєв, маючи за плечима десятирічний досвід роботи та сотні посаджених літаків на аеродромі, здійснює польотно-інформаційне обслуговування польоту вантажно-транспортного літака Ан-12 з пункту АПІО.

 Повітряне судно, що належить українській авіакомпанії "Cavok Air" здійснило 9 серпня 2017р. виліт з місцевого аеродрому за маршрутом "Біла Церква-Вінниця"  після проходження технічного обслуговування на базі КП "БВАК".

 Варто зазначити, що для забезпечення успішної зліт-посадки будь-якого літака з білоцерківського аеродрому залучається значна кількість висококваліфікованих спеціалістів з різних служб: відділ аеродромного польотно-інформаційного обслуговування (AFIS), оперативна група метеорологічного обслуговування польотів повітряних суден, аеродромна служба, служба аварійно-рятувального та протипожежного забезпечення, служба авіаційної безпеки та інші. Також авіаційні операції завжди здійснюються під пильним контролем профільних заступників директора КП "БВАК".

Джерело: bcavia.com

Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Видеосюжеты Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Фоторепортажи

Что комментируют?

Буду послідовним, ремонтники взялись за ремонт колодязя. Сподіваюсь цього разу він буде споруджений згідно ДБН. Хоча важко вгадати, за що ж їм доведеться розплачуватись і за чий рахунок, коли БЦ міськрада видасть чергову дурнувату постанову. Бо рішення запустити по міським вулиуцям міжміський великовантажний транспорт хтось уже почав спачувати з своєї кишені. І не тільки водоканал, а й жителі цих вулиць, що ремонтують тріщини в будинках, що знаходяться в 2-3м від руйнуючого потоку летючих фур
20 Апреля 2018 10:18 | Igor SIGarm
Є шанс для кожного взяти участь в поліпшенні стану доріг в місті і навколо нього. Навіть підстави створені і не варто чекати, коли колеса твого авто залишаться в ямі. Дії прості, доступні і для пішохода і для водія. Перше, завідши проблемну ділянку дороги здійснити виклик патрульної поліції за номером "102" ДЛЯ ОГЛЯДУ АВАРІЙНОЇ ДІЛЯНКИ ДОРОГИ. Друге, за кілька днів до місцевого відділку поліції подати ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАПИТ про стан і дії щодо складеного Акту обстеження аварійної ділянки дороги, не забудьте зареєструвати. ну от, перша ластівка пішла: приїхала поліція на Першотравневу, потім приїхла БЦвода спочатку вшестером дивились на провалений люк, розгребли яму в глибину на 30см, відїхали, за декілька годин знов приїхали тією ж аварійкою але четвером, обламали дерево -щоб зробити огороджувальну піраміду зі стрічкою, - організація напевне вже банкрот, бо нема в неї грошей на пару метрів труби!!!! Отак і поїхали - знов на нараду, з мозговою діяльністю в них погано, зате агресії і лайки достатньо. - треба ж нароботі робити щось! Трохи посмішу наостанок - в першому приїзді було на 3 робітники 3 керівника, по одежі видно, в другому на 2 робітгника -2 начальника. А ви питаєте звідки беруться тарифи і бездіяльність служб
19 Апреля 2018 15:56 | Igor SIGarm
Ау,товарищи!!!! Меня( семья Добровольских) вообще не наградили!!!И наше занятое место должно вообще быть вторым!!!!На фото меня нет!!! Одним словом БАРДАК!!! Я возмущена!!!!! Позор организаторам ,а в частности: управління з фізичної культури та спорту КОДА, Київський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», управління молоді та спорту м. Біла Церква, Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»!!!!
11 Апреля 2018 09:54 | юлия добровольская