Видео Сюжет

В Білій Церкві відзначили другу річницю створення Національної поліції

Портал idbc

  • 0
  • 32

До актової зали Білоцерківського відділку поліції завітали поважні гості, аби привітати з другою річницею створення Національної поліції співробітників білоцерківського відділу.
На початку присутні хвилиною мовчання вшанували пам′ять поліцейських, що загинули під час виконання службових обов’язків – Руслана Панченка, Андрія Яцюри та Михайла Корнієнка. Після чого з вітальним словом до присутніх працівників звернулися керівники міста та району, обласної влади та керівник Білоцерківської поліції.
Після привітань найкращим працівникам білоцерківської поліції було вручено подяки та грошові винагороди від керівництва поліції, районної адміністрації та районної ради, міського голови та Київської обласної ради. За окремим рішенням районної адміністрації та районної ради подяка була вручена і очільнику Білоцерківської поліції Сергію Возненку. Колектив 45-го каналу приєднується до привітань, та бажає колективу Білоцерківської поліції міцного здоров’я, сімейного затишку та наснаги у подальшій роботі.

Джерело: 45channel

Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Видеосюжеты Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Фоторепортажи

Что комментируют?

Шановна пані Наталіє, дякую за Вашу статтю, але в ній є дещо неправильно зрозуміле Вами трактування моїх слів. У своєму виступі я сказала: «Час довів, що міська влада піклується про збереження й оновлення матеріально-технічної бази навчальних закладів. Так, два роки поспіль на кожну школу виділялося по 42 тисячі грн. Але ми всі розуміємо, що це крапля в морі. Без активної позиції керівника та розумної співпраці з батьківським комітетом і громадськими організаціями освітньому закладу складно повноцінно працювати. І тому глибока вдячність батькам, які розуміють, що підтримка освіти – це інвестиції в успішне майбутнє своїх дітей». У відповідь на запитання члена комісії Гончаренка Ю.А.: «Що, як адміністратор, я знаю про фінансування закладу міською владою?» - я відповіла, що цього літа на реконструкцію спортивного майданчика було виділено з міського бюджету 530.000 грн. Сподіваюся, що Ви врахуєте мої зауваження і внесете корективи у статтю. Дякую за розуміння. З повагою Олена Плигань.
22 Сентября 2017 19:55 | Олена Плигань
Як изавжди ті самі граблі )) не компетентна комісія і її початкове голосування зробило свою справу, для комісії повинен бути один критерій- хоча б 1 професійний експерт з брендингу, який би мав мати вирішальне слово, а також строга анонімність поданих заявок саме для членів комісії, щоб уникнути упередженого голосування . А так все ясно і прогнозовано))) Про он лайн голосування взагалі вже мовчу ...буде як у місті Дніпрі - де в он лайн голосуванні перемогла ракета ))) P.S.після шквалу критики та насмішок команда Експертів з брендингу таграф-дизайну обрали достойну роботу https://lenta.ru/news/2017/07/31/logo/
12 Сентября 2017 14:55 | lolik yjfgjgfjhg