Видео Сюжет

В Білій Церкві відзначили другу річницю створення Національної поліції

Портал idbc

  • 0
  • 59

До актової зали Білоцерківського відділку поліції завітали поважні гості, аби привітати з другою річницею створення Національної поліції співробітників білоцерківського відділу.
На початку присутні хвилиною мовчання вшанували пам′ять поліцейських, що загинули під час виконання службових обов’язків – Руслана Панченка, Андрія Яцюри та Михайла Корнієнка. Після чого з вітальним словом до присутніх працівників звернулися керівники міста та району, обласної влади та керівник Білоцерківської поліції.
Після привітань найкращим працівникам білоцерківської поліції було вручено подяки та грошові винагороди від керівництва поліції, районної адміністрації та районної ради, міського голови та Київської обласної ради. За окремим рішенням районної адміністрації та районної ради подяка була вручена і очільнику Білоцерківської поліції Сергію Возненку. Колектив 45-го каналу приєднується до привітань, та бажає колективу Білоцерківської поліції міцного здоров’я, сімейного затишку та наснаги у подальшій роботі.

Джерело: 45channel

Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Видеосюжеты Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Фоторепортажи

Что комментируют?