Новости Экономика

Управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради інформує щодо призначення субсидій

Мировлад Марбу

  • 2
  • 271

За інформацією Управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради здійснено 100% призначення субсидій на новий період, з травня 2017 року. Частина цієї інформації була відображена в квитанціях за червень 2017 року. Повний обсяг буде зазначений в липневих квитанціях.

Проте, тим отримувачам субсидій, які мають заборгованість хоча б по одній із послуг ЖКГ, призначення субсидії з травня 2017 року здійснено не буде. А це 8800 мешканців м. Біла Церква.

Відновити субсидії з травня 2017 року можливо лише за умови сплати заборгованості протягом 2-х місяців з дати отримання офіційного повідомлення про наявність боргу. У разі порушення терміну призначення субсидії, субсідія здійснюватиметься з місяця звернення на підставі знов поданої заяви про призначення субсидії та декларації. Відновлення субсидії здійснюється на підставі підтверджуючих документів: квитанції, списки організацій надавачів послуг.

Крім того, Управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради наголошує, що автоматичне призначення субсидії з травня 2017 року здійснене лише тим отримувачам, у яких не відбулося ніяких змін у домогосподарстві, зокрема змін у складі сім`ї.

Про будь-які зміни у домогосподарстві (склад сім`ї, соціальний статус, майновий стан) необхідно повідомити Управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради для термінового реагування, це в свою чергу вбереже отримувачів субсидій від накладання штрафів.

Прийом громадян із зазначених питань : “Єдина приймальня громадян”  пров. Ковальський,14 та в приймально-консультаційних пунктах в ЖЕКах міста.

Рубрика: Экономика
Комментарии
2
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Bohdan Yaremenko
Bohdan Yaremenko 18.08.2017
Мізків вистачає тільки гроші під кінець бюджетного року сотнями тисяч зливати!
0
Igor Sigarm
Igor Sigarm 01.08.2017
Яким же чином можна зменшити кількість уро д ів у владних сструктурах? напевне, це найголовніше завдання, що стоїть перед народом країни. Як можна кожного року вимагати пройти мед комісію на інвалідність у людини, в якої нема ноги. Або довідку про стан сім*ї у бабусі, якій 90 стукнуло, ще й з дому вона не виходить. Скільки говорили-балакали про відміну ідіотських довідок, про автоматичне нарахування субсидій - одні лозунги. Хто із соц працівників приходить до них в такій ситуації? - ніхто, бо совість свою у БЦ міськраді поховали на смітнику. Давно. А про заборгованість краще не згадувати - так легше змегншити кількість населення, що претендує на субсидії, бо якщо два місяці без надання субсидій, то нехай такі немоцні спробують погасити зі свого гаманця.
1
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

Буду послідовним, ремонтники взялись за ремонт колодязя. Сподіваюсь цього разу він буде споруджений згідно ДБН. Хоча важко вгадати, за що ж їм доведеться розплачуватись і за чий рахунок, коли БЦ міськрада видасть чергову дурнувату постанову. Бо рішення запустити по міським вулиуцям міжміський великовантажний транспорт хтось уже почав спачувати з своєї кишені. І не тільки водоканал, а й жителі цих вулиць, що ремонтують тріщини в будинках, що знаходяться в 2-3м від руйнуючого потоку летючих фур
20 Апреля 2018 10:18 | Igor SIGarm
Є шанс для кожного взяти участь в поліпшенні стану доріг в місті і навколо нього. Навіть підстави створені і не варто чекати, коли колеса твого авто залишаться в ямі. Дії прості, доступні і для пішохода і для водія. Перше, завідши проблемну ділянку дороги здійснити виклик патрульної поліції за номером "102" ДЛЯ ОГЛЯДУ АВАРІЙНОЇ ДІЛЯНКИ ДОРОГИ. Друге, за кілька днів до місцевого відділку поліції подати ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАПИТ про стан і дії щодо складеного Акту обстеження аварійної ділянки дороги, не забудьте зареєструвати. ну от, перша ластівка пішла: приїхала поліція на Першотравневу, потім приїхла БЦвода спочатку вшестером дивились на провалений люк, розгребли яму в глибину на 30см, відїхали, за декілька годин знов приїхали тією ж аварійкою але четвером, обламали дерево -щоб зробити огороджувальну піраміду зі стрічкою, - організація напевне вже банкрот, бо нема в неї грошей на пару метрів труби!!!! Отак і поїхали - знов на нараду, з мозговою діяльністю в них погано, зате агресії і лайки достатньо. - треба ж нароботі робити щось! Трохи посмішу наостанок - в першому приїзді було на 3 робітники 3 керівника, по одежі видно, в другому на 2 робітгника -2 начальника. А ви питаєте звідки беруться тарифи і бездіяльність служб
19 Апреля 2018 15:56 | Igor SIGarm
Ау,товарищи!!!! Меня( семья Добровольских) вообще не наградили!!!И наше занятое место должно вообще быть вторым!!!!На фото меня нет!!! Одним словом БАРДАК!!! Я возмущена!!!!! Позор организаторам ,а в частности: управління з фізичної культури та спорту КОДА, Київський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», управління молоді та спорту м. Біла Церква, Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»!!!!
11 Апреля 2018 09:54 | юлия добровольская