Новости Город

Туризм у Білій Церкві: головне - почати

Мировлад Марбу

  • 2
  • 243

Біла Церква, місто з тисячолітньою історію, тільки рік як взялася за питання своєї туристичної привабливості. Було затверджено програму розвитку туризму в місті, й вона вже півроку виконується. Розповісти про те, як проходить реалізація, та зібрати ідеї щодо покращення втілення зібралися всі зацікавлені сторони 18 липня з ініціативи Агенції стратегічного розвитку Білої Церкви.

  • Сьогодні проблемою в розвитку туризму в Білій Церкві є те, що туристи не залишаються тут на ніч. Зазвичай приїжджають на день, все встигають подивитися і повернутися додому. Також я вважаю, що місто не допрацьовує у плані використання «Олександрії». Це все-таки наша перлина, вона в нас є, і цим потрібно користуватися, - каже заступник міського голови Володимир Хмурич.

Півроку як виконується програма розвитку туризму місті. У цій тематиці було проведено понад 30 заходів. Проте найбільшими здобутками можна назвати такі: знято промоційний відеоролик про місто, розроблено та віддруковано туристичну карту міста (вона зараз є у всіх готелях міста), запущено туристичний портал, також віддруковано туристичний буклет про Білу Церкву, засновано туристичний кластер (який зареєстровано у вигляді громадської організації «Біла Церква туристична»), поставлено в центрі міста туристичні та автомобільні вказівники з визначними місцями, відкрито туристично-інформаційний центр (який уже працює в «Сіті-парк готелі»). У розробці зараз бренд-бук міста та мобільний туристичний додаток. Ну і прийняття міською радою програми розвитку туризму також вважаємо неабияким досягненням, адже в Київській області вона така єдина в своєму роді. А існування програми дозволяє залучати на її реалізацію кошти з міського бюджету. Хоч і невеликі, проте це вже щось.

Дехто з присутніх, звичайно, висловив своє «фе» на кшталт: «Про який туризм ви говорите, коли в нас у центрі міста жодного громадського туалету… Де нормальні вказівники на будинках…». Але це тільки ще раз доводить істину, яка вже не раз говорилася: розвиток туризму зачіпає розвиток ще 50 (!) дотичних сфер (а це і житлово-комунальна, і побутового обслуговування населення, і архітектури…). Тож за жменьку коштів із туристичної програми при найбільшому бажанні громадський туалет не поставиш. Це варто розуміти активним білоцерківцям. Як і те, що позитивний імідж міста починається із кожного з нас.

Щодо ідей, то туристичний кластер зараз розмірковує над декількома фестивалями, які мають закликати в Білу Церкву потік туристів. А також усі разом думають, як почати якісно обліковувати туристів. Адже зараз така статистика цілком туманна. А все ж варто знати ситуацію, яка є, якою є динаміка та які цілі ми можемо перед собою поставити.

Олександра Вовченко

Рубрика: Город
Комментарии
2
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Ольга Савченко
Ой, ну, так: аж 15 років не вистачає, щоб говорити про тисячолітню історію! 15 років для тисячоліття - це ніщо. Немає більш до чого придертися, ще й у такій грубій формі?
0
Станіслав Костецький
а брехати про "тисячолітню історію міста" обовязково?
0
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

Буду послідовним, ремонтники взялись за ремонт колодязя. Сподіваюсь цього разу він буде споруджений згідно ДБН. Хоча важко вгадати, за що ж їм доведеться розплачуватись і за чий рахунок, коли БЦ міськрада видасть чергову дурнувату постанову. Бо рішення запустити по міським вулиуцям міжміський великовантажний транспорт хтось уже почав спачувати з своєї кишені. І не тільки водоканал, а й жителі цих вулиць, що ремонтують тріщини в будинках, що знаходяться в 2-3м від руйнуючого потоку летючих фур
20 Апреля 2018 10:18 | Igor SIGarm
Є шанс для кожного взяти участь в поліпшенні стану доріг в місті і навколо нього. Навіть підстави створені і не варто чекати, коли колеса твого авто залишаться в ямі. Дії прості, доступні і для пішохода і для водія. Перше, завідши проблемну ділянку дороги здійснити виклик патрульної поліції за номером "102" ДЛЯ ОГЛЯДУ АВАРІЙНОЇ ДІЛЯНКИ ДОРОГИ. Друге, за кілька днів до місцевого відділку поліції подати ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАПИТ про стан і дії щодо складеного Акту обстеження аварійної ділянки дороги, не забудьте зареєструвати. ну от, перша ластівка пішла: приїхала поліція на Першотравневу, потім приїхла БЦвода спочатку вшестером дивились на провалений люк, розгребли яму в глибину на 30см, відїхали, за декілька годин знов приїхали тією ж аварійкою але четвером, обламали дерево -щоб зробити огороджувальну піраміду зі стрічкою, - організація напевне вже банкрот, бо нема в неї грошей на пару метрів труби!!!! Отак і поїхали - знов на нараду, з мозговою діяльністю в них погано, зате агресії і лайки достатньо. - треба ж нароботі робити щось! Трохи посмішу наостанок - в першому приїзді було на 3 робітники 3 керівника, по одежі видно, в другому на 2 робітгника -2 начальника. А ви питаєте звідки беруться тарифи і бездіяльність служб
19 Апреля 2018 15:56 | Igor SIGarm
Ау,товарищи!!!! Меня( семья Добровольских) вообще не наградили!!!И наше занятое место должно вообще быть вторым!!!!На фото меня нет!!! Одним словом БАРДАК!!! Я возмущена!!!!! Позор организаторам ,а в частности: управління з фізичної культури та спорту КОДА, Київський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», управління молоді та спорту м. Біла Церква, Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»!!!!
11 Апреля 2018 09:54 | юлия добровольская