Новости События

Злива ускладнила роботу каналізаційних насосних станцій Білої Церкви

Мировлад Марбу

  • 0
  • 135

Злива, яка пройшла 13 липня, ускладнила роботу каналізаційних насосних станцій міста.

Про це повідомляє прес-служба ТОВ «Білоцерківвода».

З шаленим потоком води, який збільшився з звичайних 1,5 тис. м3/год до 4,5 тис. м3/год, додалося велика кількість сміття. Захисні решітки та насоси забилися сміттям, що ускладнило роботи насосних станцій.

Крім цього, у каналізаційних насосних станцій, на які надходять стічні води, є ліміт стоків, які вони можуть перекачати, у разі його перевищення каналізаційна насосна станція може бути затоплена, що призведе до припинення водовідведення і відповідно водопостачання окремих районів міста.

2

В Білій Церкві є велика кількість незаконних врізок у зливову каналізацію. В межах міста нараховується 21 колектор дощової каналізації та декілька десятків неорганізованих водостоків, по яких у річки Протока і Рось потрапляють талі, дощові та ґрунтові води з усього міста. У ці колектори самовільно підключаються мережі господарсько-побутової каналізації суб’єктів господарювання різних форм власності та громадян міста.

Але, також з деяких підприємств, приватних господарств дощова вода скидається не в зливову каналізацію, як це потрібно, а несанкціоновано скидається в каналізаційну мережу міста, що і призводить до різкого збільшення кількості стоків, які перекачуються каналізаційними насосними станціями.

Рубрика: События
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

Шановна пані Наталіє, дякую за Вашу статтю, але в ній є дещо неправильно зрозуміле Вами трактування моїх слів. У своєму виступі я сказала: «Час довів, що міська влада піклується про збереження й оновлення матеріально-технічної бази навчальних закладів. Так, два роки поспіль на кожну школу виділялося по 42 тисячі грн. Але ми всі розуміємо, що це крапля в морі. Без активної позиції керівника та розумної співпраці з батьківським комітетом і громадськими організаціями освітньому закладу складно повноцінно працювати. І тому глибока вдячність батькам, які розуміють, що підтримка освіти – це інвестиції в успішне майбутнє своїх дітей». У відповідь на запитання члена комісії Гончаренка Ю.А.: «Що, як адміністратор, я знаю про фінансування закладу міською владою?» - я відповіла, що цього літа на реконструкцію спортивного майданчика було виділено з міського бюджету 530.000 грн. Сподіваюся, що Ви врахуєте мої зауваження і внесете корективи у статтю. Дякую за розуміння. З повагою Олена Плигань.
22 Сентября 2017 19:55 | Олена Плигань
Як изавжди ті самі граблі )) не компетентна комісія і її початкове голосування зробило свою справу, для комісії повинен бути один критерій- хоча б 1 професійний експерт з брендингу, який би мав мати вирішальне слово, а також строга анонімність поданих заявок саме для членів комісії, щоб уникнути упередженого голосування . А так все ясно і прогнозовано))) Про он лайн голосування взагалі вже мовчу ...буде як у місті Дніпрі - де в он лайн голосуванні перемогла ракета ))) P.S.після шквалу критики та насмішок команда Експертів з брендингу таграф-дизайну обрали достойну роботу https://lenta.ru/news/2017/07/31/logo/
12 Сентября 2017 14:55 | lolik yjfgjgfjhg