Новости События

Злива ускладнила роботу каналізаційних насосних станцій Білої Церкви

Мировлад Марбу

  • 0
  • 198

Злива, яка пройшла 13 липня, ускладнила роботу каналізаційних насосних станцій міста.

Про це повідомляє прес-служба ТОВ «Білоцерківвода».

З шаленим потоком води, який збільшився з звичайних 1,5 тис. м3/год до 4,5 тис. м3/год, додалося велика кількість сміття. Захисні решітки та насоси забилися сміттям, що ускладнило роботи насосних станцій.

Крім цього, у каналізаційних насосних станцій, на які надходять стічні води, є ліміт стоків, які вони можуть перекачати, у разі його перевищення каналізаційна насосна станція може бути затоплена, що призведе до припинення водовідведення і відповідно водопостачання окремих районів міста.

2

В Білій Церкві є велика кількість незаконних врізок у зливову каналізацію. В межах міста нараховується 21 колектор дощової каналізації та декілька десятків неорганізованих водостоків, по яких у річки Протока і Рось потрапляють талі, дощові та ґрунтові води з усього міста. У ці колектори самовільно підключаються мережі господарсько-побутової каналізації суб’єктів господарювання різних форм власності та громадян міста.

Але, також з деяких підприємств, приватних господарств дощова вода скидається не в зливову каналізацію, як це потрібно, а несанкціоновано скидається в каналізаційну мережу міста, що і призводить до різкого збільшення кількості стоків, які перекачуються каналізаційними насосними станціями.

Рубрика: События
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

Буду послідовним, ремонтники взялись за ремонт колодязя. Сподіваюсь цього разу він буде споруджений згідно ДБН. Хоча важко вгадати, за що ж їм доведеться розплачуватись і за чий рахунок, коли БЦ міськрада видасть чергову дурнувату постанову. Бо рішення запустити по міським вулиуцям міжміський великовантажний транспорт хтось уже почав спачувати з своєї кишені. І не тільки водоканал, а й жителі цих вулиць, що ремонтують тріщини в будинках, що знаходяться в 2-3м від руйнуючого потоку летючих фур
20 Апреля 2018 10:18 | Igor SIGarm
Є шанс для кожного взяти участь в поліпшенні стану доріг в місті і навколо нього. Навіть підстави створені і не варто чекати, коли колеса твого авто залишаться в ямі. Дії прості, доступні і для пішохода і для водія. Перше, завідши проблемну ділянку дороги здійснити виклик патрульної поліції за номером "102" ДЛЯ ОГЛЯДУ АВАРІЙНОЇ ДІЛЯНКИ ДОРОГИ. Друге, за кілька днів до місцевого відділку поліції подати ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАПИТ про стан і дії щодо складеного Акту обстеження аварійної ділянки дороги, не забудьте зареєструвати. ну от, перша ластівка пішла: приїхала поліція на Першотравневу, потім приїхла БЦвода спочатку вшестером дивились на провалений люк, розгребли яму в глибину на 30см, відїхали, за декілька годин знов приїхали тією ж аварійкою але четвером, обламали дерево -щоб зробити огороджувальну піраміду зі стрічкою, - організація напевне вже банкрот, бо нема в неї грошей на пару метрів труби!!!! Отак і поїхали - знов на нараду, з мозговою діяльністю в них погано, зате агресії і лайки достатньо. - треба ж нароботі робити щось! Трохи посмішу наостанок - в першому приїзді було на 3 робітники 3 керівника, по одежі видно, в другому на 2 робітгника -2 начальника. А ви питаєте звідки беруться тарифи і бездіяльність служб
19 Апреля 2018 15:56 | Igor SIGarm
Ау,товарищи!!!! Меня( семья Добровольских) вообще не наградили!!!И наше занятое место должно вообще быть вторым!!!!На фото меня нет!!! Одним словом БАРДАК!!! Я возмущена!!!!! Позор организаторам ,а в частности: управління з фізичної культури та спорту КОДА, Київський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», управління молоді та спорту м. Біла Церква, Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»!!!!
11 Апреля 2018 09:54 | юлия добровольская