Новости События

Злива ускладнила роботу каналізаційних насосних станцій Білої Церкви

Мировлад Марбу

  • 0
  • 172

Злива, яка пройшла 13 липня, ускладнила роботу каналізаційних насосних станцій міста.

Про це повідомляє прес-служба ТОВ «Білоцерківвода».

З шаленим потоком води, який збільшився з звичайних 1,5 тис. м3/год до 4,5 тис. м3/год, додалося велика кількість сміття. Захисні решітки та насоси забилися сміттям, що ускладнило роботи насосних станцій.

Крім цього, у каналізаційних насосних станцій, на які надходять стічні води, є ліміт стоків, які вони можуть перекачати, у разі його перевищення каналізаційна насосна станція може бути затоплена, що призведе до припинення водовідведення і відповідно водопостачання окремих районів міста.

2

В Білій Церкві є велика кількість незаконних врізок у зливову каналізацію. В межах міста нараховується 21 колектор дощової каналізації та декілька десятків неорганізованих водостоків, по яких у річки Протока і Рось потрапляють талі, дощові та ґрунтові води з усього міста. У ці колектори самовільно підключаються мережі господарсько-побутової каналізації суб’єктів господарювання різних форм власності та громадян міста.

Але, також з деяких підприємств, приватних господарств дощова вода скидається не в зливову каналізацію, як це потрібно, а несанкціоновано скидається в каналізаційну мережу міста, що і призводить до різкого збільшення кількості стоків, які перекачуються каналізаційними насосними станціями.

Рубрика: События
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?