Новости Город

Віталій Гринчук: «Ми поступово й планомірно упорядковуємо медичні заклади району»

Мировлад Марбу

  • 0
  • 153

Липень видався напрочуд багатий на свята та добрі справи. 10 липня голова Білоцерківської районної ради Віталій Гринчук разом із головним лікарем КЗ «Білоцерківський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»  Іваном Ровенком з робочим візитом вирушили до медичних амбулаторій та ФАПів Білоцерківського району.

Аби система охорони здоров’я працювала належним чином, необхідно удосконалювати передусім надання первинної медико-санітарної допомоги в амбулаторіях і ФАПах, адже дорослі, діти чи старші люди мають мати гідне медичне забезпечення незалежно від того, де вони проживають. А це неможливо здійснити без належного матеріально-технічного забезпечення роботи сімейного лікаря. Тож сьогодні керівники продовжили напрацьовану практику. Фізіотерапевтичне, комп`ютерне обладнання, холодильники, постільна білизна, медичні меблі - столи, кушетки, стільці, шафи - керівники розвозили по медичних закладах району.

 «Ми поступово й планомірно упорядковуємо наші села. Робимо це задля сприяння підвищенню рівня життя наших людей на селі. Радують око щойно відремонтовані приміщення, та й не залишаються поза увагою ті, які потребують ремонту. Поставили за мету в найкоротші терміни розпочати ремонтні роботи в медичних закладах  Макіївки, Красному, Сорокотяг, Бикової Греблі, Дроздів, Терезиного, 2-ї черги  Узинської амбулаторії сімейної медицини.

Зрештою, мешканці нашого краю вже й самі побачили позитивні зрушення, які відбулися в медичних, культурних та освітніх закладах району»,- підсумував результати робочої поїздки голова ради Віталій Гринчук.

Світлана Бойко

Рубрика: Город
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

Буду послідовним, ремонтники взялись за ремонт колодязя. Сподіваюсь цього разу він буде споруджений згідно ДБН. Хоча важко вгадати, за що ж їм доведеться розплачуватись і за чий рахунок, коли БЦ міськрада видасть чергову дурнувату постанову. Бо рішення запустити по міським вулиуцям міжміський великовантажний транспорт хтось уже почав спачувати з своєї кишені. І не тільки водоканал, а й жителі цих вулиць, що ремонтують тріщини в будинках, що знаходяться в 2-3м від руйнуючого потоку летючих фур
20 Апреля 2018 10:18 | Igor SIGarm
Є шанс для кожного взяти участь в поліпшенні стану доріг в місті і навколо нього. Навіть підстави створені і не варто чекати, коли колеса твого авто залишаться в ямі. Дії прості, доступні і для пішохода і для водія. Перше, завідши проблемну ділянку дороги здійснити виклик патрульної поліції за номером "102" ДЛЯ ОГЛЯДУ АВАРІЙНОЇ ДІЛЯНКИ ДОРОГИ. Друге, за кілька днів до місцевого відділку поліції подати ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАПИТ про стан і дії щодо складеного Акту обстеження аварійної ділянки дороги, не забудьте зареєструвати. ну от, перша ластівка пішла: приїхала поліція на Першотравневу, потім приїхла БЦвода спочатку вшестером дивились на провалений люк, розгребли яму в глибину на 30см, відїхали, за декілька годин знов приїхали тією ж аварійкою але четвером, обламали дерево -щоб зробити огороджувальну піраміду зі стрічкою, - організація напевне вже банкрот, бо нема в неї грошей на пару метрів труби!!!! Отак і поїхали - знов на нараду, з мозговою діяльністю в них погано, зате агресії і лайки достатньо. - треба ж нароботі робити щось! Трохи посмішу наостанок - в першому приїзді було на 3 робітники 3 керівника, по одежі видно, в другому на 2 робітгника -2 начальника. А ви питаєте звідки беруться тарифи і бездіяльність служб
19 Апреля 2018 15:56 | Igor SIGarm
Ау,товарищи!!!! Меня( семья Добровольских) вообще не наградили!!!И наше занятое место должно вообще быть вторым!!!!На фото меня нет!!! Одним словом БАРДАК!!! Я возмущена!!!!! Позор организаторам ,а в частности: управління з фізичної культури та спорту КОДА, Київський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», управління молоді та спорту м. Біла Церква, Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»!!!!
11 Апреля 2018 09:54 | юлия добровольская