Новости Город

Віталій Гринчук: «Ми поступово й планомірно упорядковуємо медичні заклади району»

Мировлад Марбу

  • 0
  • 84

Липень видався напрочуд багатий на свята та добрі справи. 10 липня голова Білоцерківської районної ради Віталій Гринчук разом із головним лікарем КЗ «Білоцерківський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»  Іваном Ровенком з робочим візитом вирушили до медичних амбулаторій та ФАПів Білоцерківського району.

Аби система охорони здоров’я працювала належним чином, необхідно удосконалювати передусім надання первинної медико-санітарної допомоги в амбулаторіях і ФАПах, адже дорослі, діти чи старші люди мають мати гідне медичне забезпечення незалежно від того, де вони проживають. А це неможливо здійснити без належного матеріально-технічного забезпечення роботи сімейного лікаря. Тож сьогодні керівники продовжили напрацьовану практику. Фізіотерапевтичне, комп`ютерне обладнання, холодильники, постільна білизна, медичні меблі - столи, кушетки, стільці, шафи - керівники розвозили по медичних закладах району.

 «Ми поступово й планомірно упорядковуємо наші села. Робимо це задля сприяння підвищенню рівня життя наших людей на селі. Радують око щойно відремонтовані приміщення, та й не залишаються поза увагою ті, які потребують ремонту. Поставили за мету в найкоротші терміни розпочати ремонтні роботи в медичних закладах  Макіївки, Красному, Сорокотяг, Бикової Греблі, Дроздів, Терезиного, 2-ї черги  Узинської амбулаторії сімейної медицини.

Зрештою, мешканці нашого краю вже й самі побачили позитивні зрушення, які відбулися в медичних, культурних та освітніх закладах району»,- підсумував результати робочої поїздки голова ради Віталій Гринчук.

Світлана Бойко

Рубрика: Город
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

Шановна пані Наталіє, дякую за Вашу статтю, але в ній є дещо неправильно зрозуміле Вами трактування моїх слів. У своєму виступі я сказала: «Час довів, що міська влада піклується про збереження й оновлення матеріально-технічної бази навчальних закладів. Так, два роки поспіль на кожну школу виділялося по 42 тисячі грн. Але ми всі розуміємо, що це крапля в морі. Без активної позиції керівника та розумної співпраці з батьківським комітетом і громадськими організаціями освітньому закладу складно повноцінно працювати. І тому глибока вдячність батькам, які розуміють, що підтримка освіти – це інвестиції в успішне майбутнє своїх дітей». У відповідь на запитання члена комісії Гончаренка Ю.А.: «Що, як адміністратор, я знаю про фінансування закладу міською владою?» - я відповіла, що цього літа на реконструкцію спортивного майданчика було виділено з міського бюджету 530.000 грн. Сподіваюся, що Ви врахуєте мої зауваження і внесете корективи у статтю. Дякую за розуміння. З повагою Олена Плигань.
22 Сентября 2017 19:55 | Олена Плигань
Як изавжди ті самі граблі )) не компетентна комісія і її початкове голосування зробило свою справу, для комісії повинен бути один критерій- хоча б 1 професійний експерт з брендингу, який би мав мати вирішальне слово, а також строга анонімність поданих заявок саме для членів комісії, щоб уникнути упередженого голосування . А так все ясно і прогнозовано))) Про он лайн голосування взагалі вже мовчу ...буде як у місті Дніпрі - де в он лайн голосуванні перемогла ракета ))) P.S.після шквалу критики та насмішок команда Експертів з брендингу таграф-дизайну обрали достойну роботу https://lenta.ru/news/2017/07/31/logo/
12 Сентября 2017 14:55 | lolik yjfgjgfjhg