Новости Город

Експертна рада рекомендувала присвоїти звання "Почесного громадянина міста Біла Церква" ветерану УПА Теодору Дячуну

Мировлад Марбу

  • 0
  • 312

14 червня 2017 року в приміщенні Білоцерківської міськради відбулося засідання Експертної ради з розгляду кандидатур на присвоєння звання "Почесний громадянин міста".

На засіданні шляхом таємного голосування головою комісії обрано керівника фракції ВО "Свобода" у Білоцерківській міськраді Володимира Панасова.

На розгляд комісії подано 15 кандидатур, серед яких 12 ‒ посмертно. Як відомо, т.в.о. голови Білоцерківської міської організації ВО "Свобода", депутат міської ради Вадим Кошель зробив подання на Теодора Дячуна ‒ керівника Білоцерківської станиці Київського крайового братства ОУН‒УПА, комбатанта Української Повстанської Армії.

Під час обговорення кандидатури славетного повстанця Володимир Панасов пригадав події минулорічної давности, коли міськрада, порушивши процедуру, не спромоглася ухвалити рішення про присвоєння ветерану УПА звання Почесного громадянина міста. Тоді міський голова назвав ситуацію "прикрою помилкою" та пообіцяв разом із головами більшости фракцій міської ради провести позачергову сесію з цього питання, чого так і не відбулося.

"Для Теодора Дячуна війна з москалями й досі не закінчилася. Він і зараз, у свої 90 років, регулярно їздить на фронт московсько-української війни, перераховує власні кошти на підтримку українського війська. Славетний воїн веде активне громадсько-політичне життя. Брав участь у подіях на столичному Майдані Незалежности під час Революції гідности. З урахуванням вищевикладеного, за вагомий особистий внесок у відновлення та захист української державности, історичний та культурний розвиток України, активну громадську позицію Теодор Дячун заслуговує на присвоєння звання "Почесний громадянин міста", ‒ зазначив під час обговорення Вадим Кошель.

У результаті таємного голосування однакову кількість голосів набрали Теодор Дячун та видатний тренер з велоспорту Дмитро Чмирук. Члени Експертної ради вирішили рекомендувати сесії Білоцерківської міськради присвоїти почесне звання обом переможцям голосування.

Експертана рада також одностайно рекомендувала присвоїти високе звання дванадцяти загиблим воякам московсько-української війни та бойових дій в Афганістані посмертно.

"Дякую усім, хто підтримав кандидатуру Теодора Дячуна. Маю велике сподівання, що цього разу міська рада не зганьбиться та нарешті впише ім'я вояка УПА в історію міста", ‒ підсумував Володимир Панасов.

Джерело: svoboda-bila.org.ua

Рубрика: Город
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

Объем цистерны в машине около 2000 литров. Расход воды - 30-40 в секунду (максимальный). Весь объем воды расходуется за промежуток от 3 до 7 минут. 300 литров не хватило бы и на минуту тушения.
9 Февраля 2019 15:38 | Kate Titarenko
У садочках Кропивницького скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО http://www.kypur.net/u-sadochkah-kropyvnytskogo-skasuvaly-pilgu-na-harchuvannya-ditej-uchasnykiv-ato/ У Кропивницькому мітингували через скасування у садочках пільг для дітей учасників АТО. ФОТО http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-mitynguvaly-cherez-skasuvannya-u-sadochkah-pilg-dlya-ditej-uchasnykiv-ato-foto/
9 Января 2019 12:03 | Оля Кузьменко
Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska