Фото Репортаж

Учні 2-В класу ЗОШ №16 імені М.О. Кириленка здійснили екскурсію на КП "БВАК"

Портал idbc

  • 0
  • 323

Наприкінці минулого тижня учні 2-В класу ЗОШ №16 імені М.О. Кириленка здійснили екскурсію на КП "БВАК".
 
У ході екскурсійної програми юні гості відвідали два літакові ангари, в яких  проходить технічне обслуговування повітряних суден, побачили літаки Іл-76, Ан-12 та аеродром, звідки здійснюється зліт-посадка цих "залізних птахів".
 
Традиційно екскурсія проходила у супроводі заступника директора по авіаційній діяльності Олександра Пасічника, який радо розповів дітям про технічні характеристики повітряних суден, їх особливості та поділився цікавими фактами з життя авіації, при цьому не забуваючи дивувати малечу 90-річною історією авіаційної галузі в Білій Церкві. Адже дехто з дідусів та бабусь цих учнів можливо працював на Авіаремонтному заводі.
 
До того ж, діти у повному захваті залишились і від побаченої малої авіації ГО "Пілот", що вже 17 років базується на аеродромі "Біла Церква". Понад 45 легкомоторних суден стали окрасою літакового ангара, побудованого ще у 1943 році німецькими солдатами.   
 
Але на цьому екскурсія не завершилась і учні ЗОШ №16 відвідали новостворений Музей історичного розвитку авіаційної галузі Білої Церкви. Тут діти ознайомились з головними артефактами Білоцерківського авіаремонтного заводу, одягом пілотів, макетами військових літаків, а також мали можливість розгледіти унікальні архівні фотографії працівників АРЗ, діяльності підприємства та експлуатації аеродрому.

Джерело: bcavia.com

  • Письмо редактору
  • Печатная версия
  • Сообщить другу
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Фотособытия Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Что комментируют?

Объем цистерны в машине около 2000 литров. Расход воды - 30-40 в секунду (максимальный). Весь объем воды расходуется за промежуток от 3 до 7 минут. 300 литров не хватило бы и на минуту тушения.
9 Февраля 2019 15:38 | Kate Titarenko
У садочках Кропивницького скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО http://www.kypur.net/u-sadochkah-kropyvnytskogo-skasuvaly-pilgu-na-harchuvannya-ditej-uchasnykiv-ato/ У Кропивницькому мітингували через скасування у садочках пільг для дітей учасників АТО. ФОТО http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-mitynguvaly-cherez-skasuvannya-u-sadochkah-pilg-dlya-ditej-uchasnykiv-ato-foto/
9 Января 2019 12:03 | Оля Кузьменко
Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska