Фото Репортаж

«Паросток Єднання» висаджений у Білій Церкві

Портал idbc

  • 0
  • 389

В нашій державі зараз відбувається Всеукраїнська акція «Паростки Єднання», яка стартувала 11 березня цього року, коли віряни та представники Протопресвітерства прибули на третю прощу до Тараса на Чернечу гору в Каневі. Там відбулася урочиста хода до Тарасової Гори, церемонія покладання квітів до могили Тараса Шевченка, панахида за упокій його душі та всіх полеглих за волю України.

Цього ж дня, в рамках відзначення 203-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та 156-ї річниці від дня його смерті й був оголошений початок Всеукраїнської акції «Паросток Єднання».

В задумі організаторів ця акція стала початком  висадження алеї дубів із Тарасової гори у скверах та парках України і світу, які пов’язані з ім’ям видатного українця Тараса Шевченка.

21 квітня акція була проведена й у місті Біла Церква біля погруддя Тараса Шевченка.

В ході заходу міський голова Геннадій Дикий зазначив: «Дуже приємно, що на такій важливій акції присутня велика кількість молодих людей. Вам жити в цьому місті й за вами майбутнє. Ставтесь до нього шанобливо. Цей паросток – це символ нашого єднання навколо великого генія. Тому що слова, які він писав 100 років тому звучать наче написані вчора і є зараз дуже актуальними».

Міський голова разом із переможницею ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося брати мої» Мариною Лазаренко та переможцем шкільних та міських олімпіад з математики Іллею Васильченко висадили паросток дуба, який вирощений з жолудів вікових дубів з Тарасової гори, що знаходиться у місті Канів.

Також виступили також настоятель парафії Різдва Христового української греко-католицької церкви в м. Біла Церква отець Ігор та представник бюро з питань екологій Української греко-католицької церкви отець Роман.

Під час заходу декламували вірші переможці міського конкурсу читців творів Тараса Шевченка Володимир Дзядевич та Анастасія Шевченко і член Національної спілки письменників України Костянтин Мордатенко.

На акції були присутні заступник міського голови Ольга Настіна, радник міського голови Микола Антонюк, начальник управління освіти та науки Білоцерківської міської ради Юрій Петрик та учні Білоцерківської ЗОШ №3 ім. Т. Г. Шевченка.

Офіційний сайт міської ради

  • Письмо редактору
  • Печатная версия
  • Сообщить другу
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Фотособытия Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Что комментируют?

Объем цистерны в машине около 2000 литров. Расход воды - 30-40 в секунду (максимальный). Весь объем воды расходуется за промежуток от 3 до 7 минут. 300 литров не хватило бы и на минуту тушения.
9 Февраля 2019 15:38 | Kate Titarenko
У садочках Кропивницького скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО http://www.kypur.net/u-sadochkah-kropyvnytskogo-skasuvaly-pilgu-na-harchuvannya-ditej-uchasnykiv-ato/ У Кропивницькому мітингували через скасування у садочках пільг для дітей учасників АТО. ФОТО http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-mitynguvaly-cherez-skasuvannya-u-sadochkah-pilg-dlya-ditej-uchasnykiv-ato-foto/
9 Января 2019 12:03 | Оля Кузьменко
Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska