Новости Город

Дякуємо за зустріч з прекрасним

Портал idbc

  • 0
  • 322

Людей, байдужих до театру, на мою думку, немає. І той, хто хоча б раз в житті відвідав театр, не забуде його чарівності, казковості, привабливості… Йдучи до театру, навіть якщо це не вперше, завжди чекаєш на диво, на свято, яке залишить у серці незабутні враження.

В бібліотеці-філіалі №10 є добра традиція – проводити різноманітні мистецькі зустрічі. Справжнім святом для читачів філіалу та членів клубу «Чарівна мить» Академії пенсіонерів, які з різних причин не можуть відвідувати наш рідний, найкращий театр – обласний академічний музично-драматичний театр ім. П.Саксаганського, стала зустріч з його акторами.

Завдячуючи заслуженим артистам України Світлані Волковій та Євгену Тодоракіну, провідному майстру сцени Олександру Зозулі, актору Микиті Кондратюку у бібліотеці запанувала магія мистецтва.

Присутніх зворушили  розповіді акторів про себе, нелегкий шлях до сцени, роботу в театрі.  Для всіх майстрів сцени Біла Церква стала рідним містом, а колектив театру – дружньою сім’єю.  Звідки беруться сили скрізь встигати, вирішувати  проблеми, які виникають,  виходити на сцену, навіть коли серце обливається кров’ю?  Відповідь дуже проста –  любов до обраної професії та повна віддача улюбленій справі.

Зустріч була по справжньому родинною, були і сльози під час перегляду уривку з вистави «Коли птахи відлітають» (Світлана Волкова і Євген Тодоракін),   і спільне виконання пісень разом з Олександром Зозулею, і  батьківські почуття від спілкування з Микитою Кондратюком…  

Шановні гості не залишили без відповіді жодного запитання. Щирі, відверті і такі рідні – закінчувати зустріч не хотілося, але акторів чекали в театрі…

Колектив бібліотеки-філіалу №10 щиро дякує  колективу театру і особисто художньому  керівнику В’ячеславу Ускову  за підтримку,  співпрацю, за радість, яку вони несуть людям і бажає успіхів, аншлагів на виставах, вдячних і відданих глядачів, щоб проблеми і негаразди обходили театр стороною, нових звершень. Ви нам потрібні!

Ганна Нагорна
biblioteka.com.ua

Рубрика: Город
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

Объем цистерны в машине около 2000 литров. Расход воды - 30-40 в секунду (максимальный). Весь объем воды расходуется за промежуток от 3 до 7 минут. 300 литров не хватило бы и на минуту тушения.
9 Февраля 2019 15:38 | Kate Titarenko
У садочках Кропивницького скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО http://www.kypur.net/u-sadochkah-kropyvnytskogo-skasuvaly-pilgu-na-harchuvannya-ditej-uchasnykiv-ato/ У Кропивницькому мітингували через скасування у садочках пільг для дітей учасників АТО. ФОТО http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-mitynguvaly-cherez-skasuvannya-u-sadochkah-pilg-dlya-ditej-uchasnykiv-ato-foto/
9 Января 2019 12:03 | Оля Кузьменко
Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska