Новости Город

В Білій Церкві суші ого як люблять!

Портал idbc

  • 1
  • 355

20 лютого в рекламно-інформаційному агентстві «БЛІЦ» відбулося нагородження переможців конкурсу від газети «Майдан-Брок» та мережі кафетеріїв «Festival Sushi». Радість перемоги, позитивні емоції та можливість поласувати улюбленою стравою подарували організатори переможцям.

Примітно, що організатором конкурсу виступило ТОВ «РІА «БЛІЦ», що видає «Майдан-Брок». Це є підтвердженням того, що тут не просто продають рекламу. Щохвилини агентство генерує цікаві ідеї та втілює їх разом зі своїми клієнтами. На його рахунку – не один успішний проект. Білоцерківці про це знають, а тому з нетерпінням чекають наступної «лотереї». Власне, дочекалися. З 26 січня по 19 лютого проходив конкурсу. Цього разу на кону були смачнючі суші – чи не головна страва для вечері на двох або в компанії друзів.
Учасники мали шанс виграти 3 подарункові сертифікати на суму 250 грн., 200 грн. та 150 грн., які можна було б обміняти на суші в кафетеріях «Festival Sushi». Приємним бонусом до сертифікатів були суші-сет та фірмові роли.

Ми вперше проводимо подібний розіграш, - розповідає адміністратор мережі Альона Бондаренко. - Дякую за цю чудову ідею РІА «БЛІЦ». Про нас дізналися ще більше людей, з’явилися нові клієнти. Та й кількість учасників нашої групи збільшилася на декілька сотень! Це не може не тішити. Тож у подальшому будуть нові конкурси».

Близько 200 користувачів взяли участь у конкурсі, але смс-ку про перемогу отримали три чарівні любительки японської кухні.

Ольга Сторожук – 1 місце (сертифікат 250 грн.):

- Я постійно замовляю суші у «Фестивалі» та слідкую за новинами в групі. Випадково натрапила на пост, скинула його собі. Подумала: а раптом пощастить! Раніше мені вже поталанило виграти манікюр, то чому не виграти улюблені суші! Тепер думаю почати грати в лотерею.

Тетяна Новохацька – 2 місце (сертифікат 200 грн.):

- На Вокзальній купляла суші, потім по радіо почула оголошення про конкурс і вирішила випробувати свою удачу. Я дуже радію з того, що моя фортуна мене не підвела! Хоча, якщо чесно, я не очікувала виграти…

Аліна Кузьменчук – 3 місце (сертифікат 150 грн.):

- Я, як учасник групи «Фестиваль суші», регулярно перевіряю новини, тому, коли прочитала про конкурс, одразу вирішила взяти участь. До цього ніде не вигравала, тож уявляєте моє здивування, коли отримала повідомлення про виграш?! Я – великий сушіман, тому кращого подарунка годі й бажати!

Нагородження переможниць проводили керівник відділу реклами газети «Майдан-Брок» Костянтин Козаренко та адміністратор мережі «Festival Sushi» Альона Бондаренко.

Ніхто з дівчат і не очікував, що «рендом» з двох сотень обере саме їх, та були сподівання, які справдилися, з чим і вітаємо! До речі, усі як одна збираються поласувати саме «Філадельфією» - от що значить топова позиція! Смачного!

Наталія Кудрявцева

Рубрика: Город
Комментарии
1
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Риа Блиц
Риа Блиц 27.02.2017
Вітаємо переможців!
0
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?