Новости Город

В Білій Церкві суші ого як люблять!

Портал idbc

  • 1
  • 334

20 лютого в рекламно-інформаційному агентстві «БЛІЦ» відбулося нагородження переможців конкурсу від газети «Майдан-Брок» та мережі кафетеріїв «Festival Sushi». Радість перемоги, позитивні емоції та можливість поласувати улюбленою стравою подарували організатори переможцям.

Примітно, що організатором конкурсу виступило ТОВ «РІА «БЛІЦ», що видає «Майдан-Брок». Це є підтвердженням того, що тут не просто продають рекламу. Щохвилини агентство генерує цікаві ідеї та втілює їх разом зі своїми клієнтами. На його рахунку – не один успішний проект. Білоцерківці про це знають, а тому з нетерпінням чекають наступної «лотереї». Власне, дочекалися. З 26 січня по 19 лютого проходив конкурсу. Цього разу на кону були смачнючі суші – чи не головна страва для вечері на двох або в компанії друзів.
Учасники мали шанс виграти 3 подарункові сертифікати на суму 250 грн., 200 грн. та 150 грн., які можна було б обміняти на суші в кафетеріях «Festival Sushi». Приємним бонусом до сертифікатів були суші-сет та фірмові роли.

Ми вперше проводимо подібний розіграш, - розповідає адміністратор мережі Альона Бондаренко. - Дякую за цю чудову ідею РІА «БЛІЦ». Про нас дізналися ще більше людей, з’явилися нові клієнти. Та й кількість учасників нашої групи збільшилася на декілька сотень! Це не може не тішити. Тож у подальшому будуть нові конкурси».

Близько 200 користувачів взяли участь у конкурсі, але смс-ку про перемогу отримали три чарівні любительки японської кухні.

Ольга Сторожук – 1 місце (сертифікат 250 грн.):

- Я постійно замовляю суші у «Фестивалі» та слідкую за новинами в групі. Випадково натрапила на пост, скинула його собі. Подумала: а раптом пощастить! Раніше мені вже поталанило виграти манікюр, то чому не виграти улюблені суші! Тепер думаю почати грати в лотерею.

Тетяна Новохацька – 2 місце (сертифікат 200 грн.):

- На Вокзальній купляла суші, потім по радіо почула оголошення про конкурс і вирішила випробувати свою удачу. Я дуже радію з того, що моя фортуна мене не підвела! Хоча, якщо чесно, я не очікувала виграти…

Аліна Кузьменчук – 3 місце (сертифікат 150 грн.):

- Я, як учасник групи «Фестиваль суші», регулярно перевіряю новини, тому, коли прочитала про конкурс, одразу вирішила взяти участь. До цього ніде не вигравала, тож уявляєте моє здивування, коли отримала повідомлення про виграш?! Я – великий сушіман, тому кращого подарунка годі й бажати!

Нагородження переможниць проводили керівник відділу реклами газети «Майдан-Брок» Костянтин Козаренко та адміністратор мережі «Festival Sushi» Альона Бондаренко.

Ніхто з дівчат і не очікував, що «рендом» з двох сотень обере саме їх, та були сподівання, які справдилися, з чим і вітаємо! До речі, усі як одна збираються поласувати саме «Філадельфією» - от що значить топова позиція! Смачного!

Наталія Кудрявцева

Рубрика: Город
Комментарии
1
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Риа Блиц
Риа Блиц 27.02.2017
Вітаємо переможців!
0
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

Шановна пані Наталіє, дякую за Вашу статтю, але в ній є дещо неправильно зрозуміле Вами трактування моїх слів. У своєму виступі я сказала: «Час довів, що міська влада піклується про збереження й оновлення матеріально-технічної бази навчальних закладів. Так, два роки поспіль на кожну школу виділялося по 42 тисячі грн. Але ми всі розуміємо, що це крапля в морі. Без активної позиції керівника та розумної співпраці з батьківським комітетом і громадськими організаціями освітньому закладу складно повноцінно працювати. І тому глибока вдячність батькам, які розуміють, що підтримка освіти – це інвестиції в успішне майбутнє своїх дітей». У відповідь на запитання члена комісії Гончаренка Ю.А.: «Що, як адміністратор, я знаю про фінансування закладу міською владою?» - я відповіла, що цього літа на реконструкцію спортивного майданчика було виділено з міського бюджету 530.000 грн. Сподіваюся, що Ви врахуєте мої зауваження і внесете корективи у статтю. Дякую за розуміння. З повагою Олена Плигань.
22 Сентября 2017 19:55 | Олена Плигань
Як изавжди ті самі граблі )) не компетентна комісія і її початкове голосування зробило свою справу, для комісії повинен бути один критерій- хоча б 1 професійний експерт з брендингу, який би мав мати вирішальне слово, а також строга анонімність поданих заявок саме для членів комісії, щоб уникнути упередженого голосування . А так все ясно і прогнозовано))) Про он лайн голосування взагалі вже мовчу ...буде як у місті Дніпрі - де в он лайн голосуванні перемогла ракета ))) P.S.після шквалу критики та насмішок команда Експертів з брендингу таграф-дизайну обрали достойну роботу https://lenta.ru/news/2017/07/31/logo/
12 Сентября 2017 14:55 | lolik yjfgjgfjhg