Новости Город

Депутатам міської ради – ганьба!

Портал idbc

 • 1
 • 372

13 грудня засідання позачергової двадцять першої  сесії не відбулося із-за відсутності 21 депутата. Міський голова назвав таку акцію нічим іншим, як саботажем роботи ради. На порядку денному було три питання, одне з яких потребувало термінового прийняття.

Місто отримали субвенцію з  державного бюджету на 12 млн. 863 тис. грн. на виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам дитинства, дітям-інвалідам. Тепер «стараннями» депутатів ці категорії не отримають кошти. Також надійшла медична субвенція на суму 3 млн.912 тис. грн., яку мали спрямувати на лікарні, зокрема на придбання  ліків для малозабезпечених громадян. Крім того, 24 тис. грн. місто отримало від держави на придбання твердого та рідкого пічного палива і скрапленого газу. А ще 1 млн. 650 грн. мали передати Тролейбусному управлінню у якості компенсації на перевезення пільгових категорій громадян.

Іншим питаннями депутати мали затвердити план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік і дати дозвіл на безоплатну передачу від КМДА 9 тролейбусів для міста...

Геннадій Дикий ситуацію зі зривом сесії пояснив спробою тиску окремих депутатів на нього: «Для них (депутатів – авт.) чим гірше для міста, тим краще» і підкреслив, що ні на які «договорняки» він не піде…

Наступне засідання призначено на 15 грудня. Якщо обранці знову не з’являться на сесію, то кошти повернуться до державного бюджету. «Зашибись!», як це «офигенно» для мешканців міста!

Сесію міської ради проігнорували депутати фракцій:

ВО «Свобода» - О. Хозєєв, В. Кошель, Т. Олійник, В. Панасов, В. Підопригора;

«Блок Петра Порошенка «Солідарність»» - Г. Джегур, О. Даліба (відрядження), О. Музальов, А. Тищенко;

«Радикальна партія Олега Ляшка» - І. Гейло (скайп-конференція), В. Вовкотруб, Д. Мазуревич, С. Підпалий;

«Партія економічного відродження України» - В. Савчук, Т. Сербин, П. Іщенко, О. Ореховський;

«Об’єднання «Самопоміч»» - М. Дашкевич (відрядження), А. Гончар;

«Опозиційний блок» - О. Подольський (на лікарняному);

«Українське об’єднання патріотів «Укроп» - В. Бабенко.

Дехто з них активно виступає на всіх засіданнях, круглих столах, конференціях, нібито відстоюючи інтереси громади,  але разом з тим, коли замість слів знадобилося трохи діла, чхати вони хотіли на інтереси пересічних громадян… А представники однієї фракції (дуже патріотичної, як вони себе позиціонують) взагалі не зрозуміло, що роблять у міській раді, крім того, що час від часу блокують трибуни та утримуються на голосуваннях сесійних засідань. Є в списку й ті, хто щодня навчає дітей бути гідними громадянами  України, а в цей час вчиняють негідно по відношенню до людей, яким без сторонньої допомоги просто не прожити.  Дехто, до речі, претендує на високий пост. Як, скажіть на милість, можна виконати високі зобов’язання такому посадовцеві, якщо місцевим депутатом у нього бути не дуже виходить? Як не соромно представникам пропрезидентської партії вдаватися до якихось змов, нехтуючи питаннями соціального значення? Це ж, можна сказати, хоч і не в такій кількості, про партію, з якою на вибори йшов не хто-небудь, а міський голова… Мер може не подобатися кому завгодно, до нього можуть бути претензії, нехай навіть їх буде «вагон с маленькой тележкой», це нікому не дає права використовувати людей з обмеженими можливостями для вирішення особистих питань. Те, що сталося у міській раді, – це приклад того, коли в пріоритеті у депутата - політичні ігри, а не добробут міста та громади.

Шановні прогульники! Обіцяємо зберегти цей список з вашими іменами, скажімо, до наступних виборів, щоб, коли ви знову розпочнете кампанію «обіцянок-цяцянок», ми змогли нагадати мешканцям міста, як насправді ви піклувалися про них до цього часу… Чекаємо в гості з поясненнями!

Наталія Кудрявцева

Рубрика: Город
Комментарии
1
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Ольга Савченко
У радянські часи була дуже популярною така приказка: "Комуністи чубляться, а в мужика спина тріщить". Нічого не змінилося: депутати влаштовують політичні ігрища, а страждають прості люди, в даній ситуації - найбільш незахищені верстви населення. А як перлися в депутати, то рвали на собі волосся (всі без винятку), обіцяючи повністю віддатися роботі на благо громади. Та де там: лишень дорвалися до бажаного - про все забули... А поза сесійною залою нібито шановані люди - виходить, лицеміри...
0
Другие Новости
 • Тарифи на проїзд у громадському транспорті – НЕДОобгрунтовані!

  Білоцерківці, певне, вже в курсі того, що міська влада збирається підняти тарифи на проїзд у громадському транспорті, мотивуючи це ростом долара, зарплати, цін на паливно-мастильні матеріали і т. ін. Щоб більше ознайомити громадськість зі своїми аргументами, 17 січня провели круглий стіл за участю перевізників, представників міської влади та громадськості. Як стало відомо, проїзд у маршрутках збираються підняти до 5 грн., а у тролейбусах – до 4 грн. <br /><br /> Чому підняття вартості проїзду влада вважає резонним?<br /><br />
 • У Білій Церкві вперше розпочали навчання з основ англійської мови для безробітних

  Навчання організовано за сприяння голови Всеукраїнської асоціації переселенців – радника віце-прем’єр-міністра України Руслана Калініна із залученням викладачів Корпусу миру США.
 • Водохреще у Білій Церкві пройшло масово і святково

  Свято Водохреща для кожного вірянина - день особливий. У цей день душа очищується, а тіло оздоровлюється. А все тому, що вода набуває чудодійних властивостей, зберігає їх протягом року, якщо в це, звичайно, вірити...
 • У Білій Церкві встановили сучасне медичне обладнання

  У Білоцерківську міську лікарню №2 придбано сучасну рентгенівську діагностичну систему, її функціональні можливості дозволяють прискорити та поліпшити якість обстеження та діагностики, а отже і визначити лікування.
 • В Білій Церкві готуються до погіршення погодних умов

  17 січня у Білій Церкві відбулося позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, яке провів міський голова Геннадій Дикий.

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?