Фото Репортаж

День народження міста, яке справді любиш

Портал idbc

  • 0
  • 269

Цього року День міста був надзвичайний – він дійсно просто наскрізь був пройнятий любов’ю всіх до всього.

Усі заходи були так чи інакше пов’язані з історією та розвитком Білої Церкви, що створювало не просто атмосферу свята, а дійсно мотивувало мешканців пишатися містом Добра. І це чудово. Адже сенс Дня міста не в тому, щоб просто відірватися та погецати на концерті, а в тому, щоб ще більше полюбити своє рідно місто. Щоб у містян зміцніло почуття відповідальності за його успіхи та розвиток. Щоб кожен міг усвідомити, що будівництво Європи в Білій Церкві – це справа не мера і не депутатів, це – наша спільна справа.

Свято вдалося на славу. Білоцерківці задоволені, адже мали нагоду переконатися, що місто розвивається. Й особливо приємно, що більшість із них виявили бажання допомагати та підтримувати свіжі та прогресивні міські ініціативи. Ось так, разом, і потрібно працювати на те, щоб перетворити Білу Церкву на виправдано найкраще місто на світі.

Вікторія Бірюкова
Фото: Роман Наумов, Вікторія Бірюкова

 

  • Письмо редактору
  • Печатная версия
  • Сообщить другу
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Фотособытия Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Что комментируют?

Объем цистерны в машине около 2000 литров. Расход воды - 30-40 в секунду (максимальный). Весь объем воды расходуется за промежуток от 3 до 7 минут. 300 литров не хватило бы и на минуту тушения.
9 Февраля 2019 15:38 | Kate Titarenko
У садочках Кропивницького скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО http://www.kypur.net/u-sadochkah-kropyvnytskogo-skasuvaly-pilgu-na-harchuvannya-ditej-uchasnykiv-ato/ У Кропивницькому мітингували через скасування у садочках пільг для дітей учасників АТО. ФОТО http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-mitynguvaly-cherez-skasuvannya-u-sadochkah-pilg-dlya-ditej-uchasnykiv-ato-foto/
9 Января 2019 12:03 | Оля Кузьменко
Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska