Новости Город

Білоцерківські католики відсвяткували Великдень

Портал idbc

  • 0
  • 238

Внаслідок календарних розбіжностей, християни світу відзначають спільні свята в різний час. Наприклад, Різдво католики святкують на два тижні раніше, ніж православні. А от різниця між «західним» та «східним» Великоднем цього року складає майже півтора місяці. 27 березня білоцерківська католицька громада вже відзначила свято Христового воскресіння.

Однак, зміст свята залишається незмінним. Готуючись зустріти воскресіння Христа, католицька громада Білої Церкви 26 березня зібралася на всенічну службу в храмі святого Іоанна Хрестителя (в якому сьогодні розташований зал органної та камерної музики). Прихожани несли з собою великодні кошики, аби закінчити Великий піст з освяченою їжею на столі. Також у Великодню ніч хрещення прийняли двоє наймолодших парафіян.

У неділю вранці білоцерківські католики ще раз зібралися у храмі, аби розділити радість найбільшого християнського свята. Також до них приєдналися католики з Фастова, Тетієва та інших сусідніх громад.

Тим часом у Римі знов згадували про Україну. У своєму великодньому посланні папа Франциск пообіцяв молитися за остаточне припинення війни в Донбасі та звільнення заручників.

До речі, у Ватикані ведуть діалог із предстоятелями православних церков щодо об’єднання дати святкування Великодня. За словами папи Франциска, католики готові до компромісу, аби зустрічати радість Христового воскресіння разом із усіма християнами світу.

Підготувала Вікторія Бірюкова

Рубрика: Город
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

Дивний допис! Особливо про аматорів? Це титульні змагання за звання чемпіона міста під керівництвом Управління у справах молоді та спорту та Білоцерківської федерації велоспорту! Тому це не аматорські змагання.
30 Октября 2018 17:09 | Олег Зиглин
Буду послідовним, ремонтники взялись за ремонт колодязя. Сподіваюсь цього разу він буде споруджений згідно ДБН. Хоча важко вгадати, за що ж їм доведеться розплачуватись і за чий рахунок, коли БЦ міськрада видасть чергову дурнувату постанову. Бо рішення запустити по міським вулиуцям міжміський великовантажний транспорт хтось уже почав спачувати з своєї кишені. І не тільки водоканал, а й жителі цих вулиць, що ремонтують тріщини в будинках, що знаходяться в 2-3м від руйнуючого потоку летючих фур
20 Апреля 2018 10:18 | Igor SIGarm
Є шанс для кожного взяти участь в поліпшенні стану доріг в місті і навколо нього. Навіть підстави створені і не варто чекати, коли колеса твого авто залишаться в ямі. Дії прості, доступні і для пішохода і для водія. Перше, завідши проблемну ділянку дороги здійснити виклик патрульної поліції за номером "102" ДЛЯ ОГЛЯДУ АВАРІЙНОЇ ДІЛЯНКИ ДОРОГИ. Друге, за кілька днів до місцевого відділку поліції подати ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАПИТ про стан і дії щодо складеного Акту обстеження аварійної ділянки дороги, не забудьте зареєструвати. ну от, перша ластівка пішла: приїхала поліція на Першотравневу, потім приїхла БЦвода спочатку вшестером дивились на провалений люк, розгребли яму в глибину на 30см, відїхали, за декілька годин знов приїхали тією ж аварійкою але четвером, обламали дерево -щоб зробити огороджувальну піраміду зі стрічкою, - організація напевне вже банкрот, бо нема в неї грошей на пару метрів труби!!!! Отак і поїхали - знов на нараду, з мозговою діяльністю в них погано, зате агресії і лайки достатньо. - треба ж нароботі робити щось! Трохи посмішу наостанок - в першому приїзді було на 3 робітники 3 керівника, по одежі видно, в другому на 2 робітгника -2 начальника. А ви питаєте звідки беруться тарифи і бездіяльність служб
19 Апреля 2018 15:56 | Igor SIGarm
Ау,товарищи!!!! Меня( семья Добровольских) вообще не наградили!!!И наше занятое место должно вообще быть вторым!!!!На фото меня нет!!! Одним словом БАРДАК!!! Я возмущена!!!!! Позор организаторам ,а в частности: управління з фізичної культури та спорту КОДА, Київський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», управління молоді та спорту м. Біла Церква, Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»!!!!
11 Апреля 2018 09:54 | юлия добровольская