Новости Город

Білоцерківські католики відсвяткували Великдень

Портал idbc

  • 0
  • 199

Внаслідок календарних розбіжностей, християни світу відзначають спільні свята в різний час. Наприклад, Різдво католики святкують на два тижні раніше, ніж православні. А от різниця між «західним» та «східним» Великоднем цього року складає майже півтора місяці. 27 березня білоцерківська католицька громада вже відзначила свято Христового воскресіння.

Однак, зміст свята залишається незмінним. Готуючись зустріти воскресіння Христа, католицька громада Білої Церкви 26 березня зібралася на всенічну службу в храмі святого Іоанна Хрестителя (в якому сьогодні розташований зал органної та камерної музики). Прихожани несли з собою великодні кошики, аби закінчити Великий піст з освяченою їжею на столі. Також у Великодню ніч хрещення прийняли двоє наймолодших парафіян.

У неділю вранці білоцерківські католики ще раз зібралися у храмі, аби розділити радість найбільшого християнського свята. Також до них приєдналися католики з Фастова, Тетієва та інших сусідніх громад.

Тим часом у Римі знов згадували про Україну. У своєму великодньому посланні папа Франциск пообіцяв молитися за остаточне припинення війни в Донбасі та звільнення заручників.

До речі, у Ватикані ведуть діалог із предстоятелями православних церков щодо об’єднання дати святкування Великодня. За словами папи Франциска, католики готові до компромісу, аби зустрічати радість Христового воскресіння разом із усіма християнами світу.

Підготувала Вікторія Бірюкова

Рубрика: Город
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

Шановна пані Наталіє, дякую за Вашу статтю, але в ній є дещо неправильно зрозуміле Вами трактування моїх слів. У своєму виступі я сказала: «Час довів, що міська влада піклується про збереження й оновлення матеріально-технічної бази навчальних закладів. Так, два роки поспіль на кожну школу виділялося по 42 тисячі грн. Але ми всі розуміємо, що це крапля в морі. Без активної позиції керівника та розумної співпраці з батьківським комітетом і громадськими організаціями освітньому закладу складно повноцінно працювати. І тому глибока вдячність батькам, які розуміють, що підтримка освіти – це інвестиції в успішне майбутнє своїх дітей». У відповідь на запитання члена комісії Гончаренка Ю.А.: «Що, як адміністратор, я знаю про фінансування закладу міською владою?» - я відповіла, що цього літа на реконструкцію спортивного майданчика було виділено з міського бюджету 530.000 грн. Сподіваюся, що Ви врахуєте мої зауваження і внесете корективи у статтю. Дякую за розуміння. З повагою Олена Плигань.
22 Сентября 2017 19:55 | Олена Плигань
Як изавжди ті самі граблі )) не компетентна комісія і її початкове голосування зробило свою справу, для комісії повинен бути один критерій- хоча б 1 професійний експерт з брендингу, який би мав мати вирішальне слово, а також строга анонімність поданих заявок саме для членів комісії, щоб уникнути упередженого голосування . А так все ясно і прогнозовано))) Про он лайн голосування взагалі вже мовчу ...буде як у місті Дніпрі - де в он лайн голосуванні перемогла ракета ))) P.S.після шквалу критики та насмішок команда Експертів з брендингу таграф-дизайну обрали достойну роботу https://lenta.ru/news/2017/07/31/logo/
12 Сентября 2017 14:55 | lolik yjfgjgfjhg