Новости Город

“Для вас, абітурієнти!”

Портал idbc

  • 0
  • 561

Вибір професії. Яким величезним змістом наповнено, здавалося б, звичне словосполучення, скільки у ньому сховано емоцій, тривог, чекань! Адже це не просто вдало чи невдало прийняте у юності рішення, а активне, творче, радісне чи пасивне життя, байдуже існування, нарешті, це один з найважливіших доданків і умов людського щастя, свідомість своєї необхідності людям. Ким стати?

Це питання задавала, задає і буде задавати кожна молода людина без винятку.

Вірний вибір професійного майбутнього для підростаючого покоління є основою її становлення у суспільстві, одним із головних рішень у житті. Як же не розгубитися, вибираючи свою стежку? Цій проблемі був присвячений юридичний компас “Для вас, абітурієнти!”, який відбувся у центральній бібліотеці для дітей 13 травня для дев`ятикласників БЗШ №4 у рамках роботи юридичного лекторію “Підліток і закон”.

Методист ЦДБ Тамара Шпак ознайомила підлітків із системою навчання професійних ліцеїв, ВНЗ І-ІІ та ІІІ-ІV рівнів акредитації, рейтингом найбільш престижних професій, надала інформацію про вищі навчальні заклади України, які увійшли в двадцятку найкращих. Її розповідь доповнив відеоролик “Світ професій – мій вибір, мій успіх”. Інформацію про навчання у Білоцерківському Національному аграрному університеті читачі отримали від фахівця учбового закладу, викладача факультету права і лінгвістики Інни Малишко. Студенти 3-го курсу цього факультету Тетяна Коломієць та Іван Пастушенко розповіли присутнім про кримінальну відповідальність неповнолітніх.

Увазі користувачів була запропонована презентація “Правила на кожен день”, інтернет-мандрівка “Пошук свого місця у житті”, книжкова виставка “Юридичний компас абітурієнтам”. Сподіваємося, що наші заходи допоможуть майбутнім випускникам у свідомому виборі професії.

Світлана Шалагіна, зав. сектором ЦДБ
biblioteka.com.ua

Рубрика: Город
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

Объем цистерны в машине около 2000 литров. Расход воды - 30-40 в секунду (максимальный). Весь объем воды расходуется за промежуток от 3 до 7 минут. 300 литров не хватило бы и на минуту тушения.
9 Февраля 2019 15:38 | Kate Titarenko
У садочках Кропивницького скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО http://www.kypur.net/u-sadochkah-kropyvnytskogo-skasuvaly-pilgu-na-harchuvannya-ditej-uchasnykiv-ato/ У Кропивницькому мітингували через скасування у садочках пільг для дітей учасників АТО. ФОТО http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-mitynguvaly-cherez-skasuvannya-u-sadochkah-pilg-dlya-ditej-uchasnykiv-ato-foto/
9 Января 2019 12:03 | Оля Кузьменко
Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska