Главные События
Театральне перезавантаження
Город

Театральне перезавантаження

З фразою «Театр починається з вішалки» навіть не посперечаєшся. Вона так міцно закріпилася і лягла в основу цього виду мистецтва, що годі й казати.
 • 6 Февраля 2019 13:24
 • 0
 • 473
Город
 • Театральне перезавантаження

  З фразою «Театр починається з вішалки» навіть не посперечаєшся. Вона так міцно закріпилася і лягла в основу цього виду мистецтва, що годі й казати.
 • Вже вшосте особливе свято – для особливої молоді Білої Церкви

  Чудовий настрій своїми творчими номерами дарувала переможниця телевізійного шоу «Україна має талант Діти-2» талановита співачка Вероніка Морська, а ще – зразковий танцювальний колектив «Бон Вояж» (керівник Ірина Ситнікова).
 • Погода на 29 грудня 2018 у Білій Церкві

  У Білій Церкві протягом усього дня небо буде вкрите хмарами. Вранішній дрібний дощ зі снігом удень зміниться дрібним снігом, який повинен закінчитися до приходу вечора.
События
Политика
Экономика
Спорт
Технологии

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

Объем цистерны в машине около 2000 литров. Расход воды - 30-40 в секунду (максимальный). Весь объем воды расходуется за промежуток от 3 до 7 минут. 300 литров не хватило бы и на минуту тушения.
9 Февраля 2019 15:38 | Kate Titarenko
У садочках Кропивницького скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО http://www.kypur.net/u-sadochkah-kropyvnytskogo-skasuvaly-pilgu-na-harchuvannya-ditej-uchasnykiv-ato/ У Кропивницькому мітингували через скасування у садочках пільг для дітей учасників АТО. ФОТО http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-mitynguvaly-cherez-skasuvannya-u-sadochkah-pilg-dlya-ditej-uchasnykiv-ato-foto/
9 Января 2019 12:03 | Оля Кузьменко
Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska