Захисти себе від насильства та жорстокості

Оксана Щербанёва-Коточигова

  • 0
  • 116

 Для мене є радість і гордість, що в нашому місті Біла Церква з жовтня 2017р. працює Мобільна бригада Соціально-психологічної допомоги.  Створена Мобільна бригада Соціально-психологічної допомоги за ініціативою Фонду народонаселення ООН в Україні спільно з Міністерством Соціальної політики України та МБФ "Українська фундація громадського здоровья"

  Мобільна бригада Соціально-психологічної допомоги складається з 2 психологів та 1 соціального працівника. Мобільна бригада співпрацює з Білоцерківським Центром Соціальної служби сім'ї, дітей та молоді, Білоцерківською службою у справах дітей, Поліцією. Працівники мобільної бригади здійснюють регулярні виїзди на виклики та планово до сіл та селищ Білоцерківського району.

 Мобільні телефони  063 624 87 15, 066 108 94 92

Безкоштовна національна "Гаряча лінія" з попередження домашнього насильства: 0 800 500 335 або 116, 123 з мобільного. 

Електронна адреса: gbv.ua.m29@gmail.com

  Якщо ваш родич чи знайомий, особосто ви зазнали: агресіїї, жорстокості, насильства, а віддчуття страху за життя, сорому, докорів тримають в кайданах телефонуйте по вказаному телефону домовляйтеся про зустріч з працівниками Мобільної бригади Соціально-психологічної допомоги в безпечному для вас місці або у приміщенні соціальних служб  де вас зможуть захистити.

   Працівники мобільних бригад надають наступні послуги:

  • Соціально-психологічні консультації для потерпілих від домашнього насильства осіб та оцінка їх психоемоційного стану. Проведення консультації з кривдником за його згоди, з дітьми які постраждали чи були свідками домашнього насильства. За потреби залучають до виїзду Поліцію.
  • Консультаці з метою попередження повторних випадків насильства та покращення ситуації в сім'ї.
  • Надання соціально-психологічної допомоги потерпілим від насильства за телефоном з Понеділка по П'ятницю з 8:00 до 21:00.
  • Комплексну оцінку потерпілих від насильства осіб та направлення для отримання додаткових послуг до інших надавачів (правових, медичних, реабілітаційних).
  • Індивідуальні та групові сесії для осіб, які зазнали домашнього насильства, агрессії, жорстокості.
  • Консультації для членів родин.
  • Здійснення соціального супроводу до 3-х місяців, отримання клієнтом соціально-психологічних послуг на базі  місця локації мобільної бригади соціально-психологічної допомоги.

Ця інформація корисна для кожного з нас. В свій час мені цього не вистачало. Після отримання детальної інформацію щодо роботи Мобільної бригади Соціальної-психологічної допомоги я вирішила поділитися з вами.

Саме цінне що в нас є це наше життя, час. Нас ніхто не врятує, крім нас самих. Бережіть себе, цінуйте, любіть. 

 

Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь

Афиша событий Белой Церкви

Самое Интересное
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Что комментируют?

Дивний допис! Особливо про аматорів? Це титульні змагання за звання чемпіона міста під керівництвом Управління у справах молоді та спорту та Білоцерківської федерації велоспорту! Тому це не аматорські змагання.
30 Октября 2018 17:09 | Олег Зиглин
Буду послідовним, ремонтники взялись за ремонт колодязя. Сподіваюсь цього разу він буде споруджений згідно ДБН. Хоча важко вгадати, за що ж їм доведеться розплачуватись і за чий рахунок, коли БЦ міськрада видасть чергову дурнувату постанову. Бо рішення запустити по міським вулиуцям міжміський великовантажний транспорт хтось уже почав спачувати з своєї кишені. І не тільки водоканал, а й жителі цих вулиць, що ремонтують тріщини в будинках, що знаходяться в 2-3м від руйнуючого потоку летючих фур
20 Апреля 2018 10:18 | Igor SIGarm
Є шанс для кожного взяти участь в поліпшенні стану доріг в місті і навколо нього. Навіть підстави створені і не варто чекати, коли колеса твого авто залишаться в ямі. Дії прості, доступні і для пішохода і для водія. Перше, завідши проблемну ділянку дороги здійснити виклик патрульної поліції за номером "102" ДЛЯ ОГЛЯДУ АВАРІЙНОЇ ДІЛЯНКИ ДОРОГИ. Друге, за кілька днів до місцевого відділку поліції подати ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАПИТ про стан і дії щодо складеного Акту обстеження аварійної ділянки дороги, не забудьте зареєструвати. ну от, перша ластівка пішла: приїхала поліція на Першотравневу, потім приїхла БЦвода спочатку вшестером дивились на провалений люк, розгребли яму в глибину на 30см, відїхали, за декілька годин знов приїхали тією ж аварійкою але четвером, обламали дерево -щоб зробити огороджувальну піраміду зі стрічкою, - організація напевне вже банкрот, бо нема в неї грошей на пару метрів труби!!!! Отак і поїхали - знов на нараду, з мозговою діяльністю в них погано, зате агресії і лайки достатньо. - треба ж нароботі робити щось! Трохи посмішу наостанок - в першому приїзді було на 3 робітники 3 керівника, по одежі видно, в другому на 2 робітгника -2 начальника. А ви питаєте звідки беруться тарифи і бездіяльність служб
19 Апреля 2018 15:56 | Igor SIGarm
Ау,товарищи!!!! Меня( семья Добровольских) вообще не наградили!!!И наше занятое место должно вообще быть вторым!!!!На фото меня нет!!! Одним словом БАРДАК!!! Я возмущена!!!!! Позор организаторам ,а в частности: управління з фізичної культури та спорту КОДА, Київський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», управління молоді та спорту м. Біла Церква, Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»!!!!
11 Апреля 2018 09:54 | юлия добровольская