Захисти себе від насильства та жорстокості

Оксана Щербанёва-Коточигова

  • 0
  • 258

 Для мене є радість і гордість, що в нашому місті Біла Церква з жовтня 2017р. працює Мобільна бригада Соціально-психологічної допомоги.  Створена Мобільна бригада Соціально-психологічної допомоги за ініціативою Фонду народонаселення ООН в Україні спільно з Міністерством Соціальної політики України та МБФ "Українська фундація громадського здоровья"

  Мобільна бригада Соціально-психологічної допомоги складається з 2 психологів та 1 соціального працівника. Мобільна бригада співпрацює з Білоцерківським Центром Соціальної служби сім'ї, дітей та молоді, Білоцерківською службою у справах дітей, Поліцією. Працівники мобільної бригади здійснюють регулярні виїзди на виклики та планово до сіл та селищ Білоцерківського району.

 Мобільні телефони  063 624 87 15, 066 108 94 92

Безкоштовна національна "Гаряча лінія" з попередження домашнього насильства: 0 800 500 335 або 116, 123 з мобільного. 

Електронна адреса: gbv.ua.m29@gmail.com

  Якщо ваш родич чи знайомий, особосто ви зазнали: агресіїї, жорстокості, насильства, а віддчуття страху за життя, сорому, докорів тримають в кайданах телефонуйте по вказаному телефону домовляйтеся про зустріч з працівниками Мобільної бригади Соціально-психологічної допомоги в безпечному для вас місці або у приміщенні соціальних служб  де вас зможуть захистити.

   Працівники мобільних бригад надають наступні послуги:

  • Соціально-психологічні консультації для потерпілих від домашнього насильства осіб та оцінка їх психоемоційного стану. Проведення консультації з кривдником за його згоди, з дітьми які постраждали чи були свідками домашнього насильства. За потреби залучають до виїзду Поліцію.
  • Консультаці з метою попередження повторних випадків насильства та покращення ситуації в сім'ї.
  • Надання соціально-психологічної допомоги потерпілим від насильства за телефоном з Понеділка по П'ятницю з 8:00 до 21:00.
  • Комплексну оцінку потерпілих від насильства осіб та направлення для отримання додаткових послуг до інших надавачів (правових, медичних, реабілітаційних).
  • Індивідуальні та групові сесії для осіб, які зазнали домашнього насильства, агрессії, жорстокості.
  • Консультації для членів родин.
  • Здійснення соціального супроводу до 3-х місяців, отримання клієнтом соціально-психологічних послуг на базі  місця локації мобільної бригади соціально-психологічної допомоги.

Ця інформація корисна для кожного з нас. В свій час мені цього не вистачало. Після отримання детальної інформацію щодо роботи Мобільної бригади Соціальної-психологічної допомоги я вирішила поділитися з вами.

Саме цінне що в нас є це наше життя, час. Нас ніхто не врятує, крім нас самих. Бережіть себе, цінуйте, любіть. 

 

Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь

Афиша событий Белой Церкви

Самое Интересное
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Что комментируют?

Объем цистерны в машине около 2000 литров. Расход воды - 30-40 в секунду (максимальный). Весь объем воды расходуется за промежуток от 3 до 7 минут. 300 литров не хватило бы и на минуту тушения.
9 Февраля 2019 15:38 | Kate Titarenko
У садочках Кропивницького скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО http://www.kypur.net/u-sadochkah-kropyvnytskogo-skasuvaly-pilgu-na-harchuvannya-ditej-uchasnykiv-ato/ У Кропивницькому мітингували через скасування у садочках пільг для дітей учасників АТО. ФОТО http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-mitynguvaly-cherez-skasuvannya-u-sadochkah-pilg-dlya-ditej-uchasnykiv-ato-foto/
9 Января 2019 12:03 | Оля Кузьменко
Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska