Простой пример, который могут решить только 60 процентов людей

Портал idbc

  • 0
  • 819

Вы считаете себя умнее школьника в математике?

Если хотите узнать это, попробуйте решить этот математический пример, который с виду выглядит очень простым.

Пример облетел Интернет после того, как исследовательская группа из Японии обнаружила, что только 60 процентов людей могут решить ее правильно. В то же время в 1980-х годах с этой задачей справлялось 90 процентов взрослых людей.

Кажется, довольно просто, не так ли?

Попробуйте решить и только потом посмотреть ответ.

Решение

В первую очередь людей сбивает с толку порядок уравнения.

Ключом к ответу служит основное математическое правило, которое вы учили в школе, но вероятно, забыли.

Многие люди неверно считают, что 3, разделенное на 1/3 равно 1, тогда как на самом деле это равно 9-ти.

При решении этой задачи нужно следовать порядку действий, который определяет, что нужно делать сначала, чтобы получить ответ на данное математическое выражение.

В математике этот порядок звучит так: скобки, кратные числа, деление и умножение (слева направо), сложение и вычитание (слева направо).

Таким образом, мы 3 делим на 1/3 и получаем 9, далее 9 минус 9 равно 0, плюс 1 равно 1.

Ответ: 1

www.infoniac.ru

Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь

Афиша событий Белой Церкви

Самое Интересное
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Что комментируют?

Шановна пані Наталіє, дякую за Вашу статтю, але в ній є дещо неправильно зрозуміле Вами трактування моїх слів. У своєму виступі я сказала: «Час довів, що міська влада піклується про збереження й оновлення матеріально-технічної бази навчальних закладів. Так, два роки поспіль на кожну школу виділялося по 42 тисячі грн. Але ми всі розуміємо, що це крапля в морі. Без активної позиції керівника та розумної співпраці з батьківським комітетом і громадськими організаціями освітньому закладу складно повноцінно працювати. І тому глибока вдячність батькам, які розуміють, що підтримка освіти – це інвестиції в успішне майбутнє своїх дітей». У відповідь на запитання члена комісії Гончаренка Ю.А.: «Що, як адміністратор, я знаю про фінансування закладу міською владою?» - я відповіла, що цього літа на реконструкцію спортивного майданчика було виділено з міського бюджету 530.000 грн. Сподіваюся, що Ви врахуєте мої зауваження і внесете корективи у статтю. Дякую за розуміння. З повагою Олена Плигань.
22 Сентября 2017 19:55 | Олена Плигань
Як изавжди ті самі граблі )) не компетентна комісія і її початкове голосування зробило свою справу, для комісії повинен бути один критерій- хоча б 1 професійний експерт з брендингу, який би мав мати вирішальне слово, а також строга анонімність поданих заявок саме для членів комісії, щоб уникнути упередженого голосування . А так все ясно і прогнозовано))) Про он лайн голосування взагалі вже мовчу ...буде як у місті Дніпрі - де в он лайн голосуванні перемогла ракета ))) P.S.після шквалу критики та насмішок команда Експертів з брендингу таграф-дизайну обрали достойну роботу https://lenta.ru/news/2017/07/31/logo/
12 Сентября 2017 14:55 | lolik yjfgjgfjhg